1. Highway Star

  Highway Star

  720p Türkçe Altyazı

  Bir heavy metal grubu olan Bong Dal-Ho, Güney Kore'nin küçük bir kasabasında yaşar. Seul’de küçük plak şirketinin yöneticisi, bir gün bu grubun çaldığı gece kulübüne gelir. Bir yetenek avcısı olan yönetici Dal-Ho’nun söylediği şarkıyı dinler ve onu bir yıldız yapabileceğini düşünür. Ona bir kayıt sözleşmesi sunarlar ve Dal-Ho hemen teklifi kabul eder. Dal-Ho Seul’e geldiğinde rock müzik değil geleneksel Kore pop şarkıları söyleyeceğini öğrenince küçük bir şok yaşar. Sözleşmeyi fesh edemeyeceği için sahneye tanınmamak üzere maske ile çıkmaya karar verir. Ve sahnede bir anda ünlü olur. Korefilmleri.net sunar.
  Highway Star 8.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.6/10   2150

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri