1. Himalaya, Where The Wind Dwells

  Himalaya, Where The Wind Dwells

  720p Türkçe Altyazı

  Choi’nin çalıştığı işyeri yeni bir yapılanmaya girmiş ve bu nedenle işçi çıkarma yoluna gitmişlerdir. Çıkardıkları işçilerden biri de Choi’dir. Bu sırada kardeşinin çalıştığı fabrikada Dorgy adında bir işçi vefat eder. Dorgy’nin geriye kalan eşyalarının ailesine teslim edilmesi gerekir ve bu görevi Choi alarak Nepal’deki köye gitmek için yolculuğa çıkar. Ancak Dorgy’nin öldüğünü ailesine söylemek hiç de sandığı gibi kolay bir iş değildir. Son derece mutlu ve huzurlu insanların yaşadığı bu köydeki insanları, vereceği bu haberle yıkıma uğratmak isteyeceği son şeydir. Köyde kaldığı süre boyunca bu işi nasıl yapacağını bir türlü bilemeyen Choi, köyde yaşadığı huzurlu anların getirdiği muhasebe ile kendi içinde bir iç yolculuğa başlar.
  Himalaya, Where The Wind Dwells 8.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.7/10   1547

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri