1. Hindsight

  Hindsight

  480p Türkçe Altyazı

  Günümüzde Busan’da yaşayan bir zamanların efsanevi gangsteri Yoon Doo – hun, artık emekli olmuştur ve bir restoran açmak ister. Farklı pişirme tekniklerini öğrenmek üzere bir mutfak okuluna kaydolur ve orada Se-bin adında bir kadınla tanışır.

  Se-Bin umut verici keskin nişancıdır ancak bir kaza sonucu spor kariyeri sona ermiştir. Şimdi, arkadaşı Eun-Jung ile birlikte eve dönüştürdükleri bir konteynerde yaşamaktadır. Arkadaşının başı tefeciden aldığı yüklü bir miktar para nedeniyle beladadır. Tefeci parayı ödeyemeyeceklerini anlayınca Se-bin’e Doo-hun’u tekip etme işini vermiştir. Se-bin’in Doo-Hun’u öldrümesi gerekse de aralarında doğan ilişki nedeniyle bunu yapması zor olacaktır. Korefilmleri.net sunar.
  Hindsight 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.4/10   3603

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri