1. Hot Young Blood

  Hot Young Blood

  720p Türkçe Altyazı

  1980’li yılların Güney Kore’sinde yaşayan bir grup liseli gencin arasında geçen arkadaşlık ve aşk ilişkilerinin işlendiği filmde, farklı kişiliğe sahip gençlerin hikâyesi anlatılıyor.

  Liseli kızlar çetesinin lideri olan ve herkesin çekindiği Young-Sook, okulun çapkın çocuğu Joong-Gil’e âşıktır. Ancak Joong-Gil onun haricindeki tüm kızlarla ilgilenmektedir. Bunun nedeni, en büyük rakipleri olan karşı okuldaki erkekler çetesinin lideri Gwang-Sik’in Young-Sook’u seviyor olmasıdır.

  Bir gün okula yeni bir kız gelir ve bu kız eşsiz güzelliği ile bütün kızlardan farklı olduğunu hissettirir. Çapkın Joong-Gil ise bu fırsatı kaçırmaz ve kıza yaklaşmaya başlar. Ancak bu durumu kıskanan Young-Sook yeni gelen kıza kötü davranarak onu ezmeye başlar. Bunun üzerine işler iyice karışacaktır.
  Hot Young Blood 5.4 / 10 6 kullanıcı oyu.
  5.4
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

      6.9/10   2302

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri