1. Howling

  Howling

  720p Türkçe Altyazı

  Üzerinde bir hayvanın diş izinin bulunduğu bir ceset bulunur. Bu gizemli cinayeti araştırmak üzere bir ekip oluşturulur. Sang-gil bir cinayet dedektifidir. Yanına ortak olarak çaylak bir kadın dedektif verirler. Bu ikili cinayeti isteksizce soruştururken vahşi bir hayvan saldırısı gibi görünen bir cinayet daha işlenir. Kadın dedektif Eun-young iki cinayet arasında bağlantı kurar. Durumun farkında olmayan Sang-gil ise davayı inatla kendi başına soruşturmaya devam eder. Isırık izleri bir kurt köpeğine aittir. Korefilmleri.net sunar.
  Howling 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.2/10   3083

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri