4.8/10
The Puppet-Kukla
İncele
The Puppet-Kukla
Türkçe Altyazı
Psikolojik bir film olan The Puppet’ta, aşka dair inancı olmayan bir adamın aşkla tanışma hikâyesi anlatılıyor. Ji-Hoon aşk kavramının gerçek olduğuna hiçbir şekilde inanmayan bir psikiyatristtir. O zamana kadar kimseye karşı durduramadığı duygular beslememiştir. Ancak günün birinde bu durum elbet değişecektir ve Ji-Hoon da aşkın tadını alacaktır.Ji-Hoon’un bir arkadaşının sevgilisi halüsinasyonlar görmektedir ve tedavi olmak amacıyla Ji-Hoon’un yanına gelir. Ji-Hoon onu hipnoz yöntemi ile tedavi etmeye karar verir. Ancak o an gelmiştir ve Ji-Hoon hipnoz ettiği bu kadından zaman içerisinde etkilenmeye başlar. Artık etkilendiği bu kadını her hafta mutlaka hipnotize etmek için çağıracaktır. korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 4.8/10
 • 2761
 • 0
Be My Guest
İncele
Be My Guest
Türkçe Altyazı
Şirket yöneticisi Uhm ailesi ile pikniğe gider. Aniden, eski çalışanlarından Bay Kim aile üyelerinden birini rehin alır. Bay Kim, Uhm tarafından kısa zaman önce işten atılmıştır. Onu tekrar işe alması, tazminat vermesi ve özür dilemesini talep eder. Aile üyeleri adamı yatıştırmaya çalışsa da Uhm’un adamla ilgili başka düşünceleri vardır.
 • IMDb 4.8/10
 • 1946
 • 0
Be My Guest
İncele
Be My Guest
Türkçe Altyazı
Başkan Eom bir iş adamı ve yönettiği işyerinin başkanıdır. Bir gün ailesi ile birlikte pikniğe gitmeye karar verirler. Gitmeyi düşündükleri mevkiye doğru yola çıkarlar. Ancak bu yolculuk sırasında kim olduğunu bilmedikleri birisi Başkan Eom’un ailesini bıçaklayarak kaçar. Eom, bu korkunç anların ardından araştırmaları sonucunda ailesini bıçaklayan kişinin, pikniğe gitmeden önce işten çıkardığı işçi olduğunu fark eder. İşçi Kim, kendisini işten çıkartan Eom’dan bir özür beklemektedir ve bu faciayı da bu nedenle yapmıştır. Ailesi Eom’un işçiden özür dileyip konuyu kapatmasını bekler. Ancak Eom’un işçi Kim hakkında çok daha farklı planları vardır.
 • IMDb 4.8/10
 • 715
 • 0
The Beast İzle
İncele
The Beast İzle
Türkçe Altyazı
Bora ile kardeşi ebeveynleri vefat ettikten sonra büyükanneleri ile yaşamaktaydılar, bir süre sonra o da vefat eder. Fakat  nın kaçırıldığı haberini alır. Tae Hun seks tüccarlarının eline düşmüştür Bo-ra ise intikam almak için bu adamların peşine düşüp kardeşini bir an önce bu pislik yerden kurtarmaya girişir. The beast filmini tek link korefilmleri.net üzerinden izleyebilirsiniz.
 • 89 Dakika
 • IMDb 4.8/10
 • 4771
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri