5.8/10
Beastie Boys The Moonlight of Seoul
İncele
Beastie Boys The Moonlight of Seoul
Türkçe Altyazı
Seung-Woo ve Jae-Hyeon kadın müşterilere hizmet veren bir barda eskortluk yapan iki erkektir. Zenginlerin yaşantılarına özenmekte ve bu hayata sahip olmaya çalışmaktadırlar. Seung-Woo Ji-won adlı bir müşterisi ile müşteri-ev sahibi ilişkisini dengeli bir şekilde yürütmeye çalışırken Jae-Hyeon ise içki ve kumarla hayatını mahvetmektedir.
 • IMDb 5.8/10
 • 5063
 • 0
The Youth
İncele
The Youth
Türkçe Dublaj
Gençlerin baskı, şiddet ve maddiyat gibi sorunlar karşısında ne tür tepkiler verdiklerini anlatan dört kısa filmden oluşan The Youth, her bölümünde izleyenleri hikâyesi ile etkilemesini başarıyor.“Söylenti” adını taşıyan ilk kısa filmde, okulun öğrenci konseyi başkanı olan Lee adında bir gencin aşık olduğu kız hakkında söylentiler çıkması üzerine hayatının alt üst olması anlatılıyor. Aşık olduğu kız okulun en güzel öğrencisidir ve hakkında hamile olduğuna dair söylentiler dolaşmaya başlar. Bunun üzerine öğrenci konseyi başkanı olan Lee’nin ünü ve mevkisi zarar görür. Üstelik konsey seçimleri zamanında kendisine kız arkadaşının onu aldattığına dair videosu ile şantaj yapılması üzerine Lee çok daha büyük zarar görecektir.“Acemi Birliğine Giden Yolda” adlı ikinci kısa filmde, askere çağrılan bir gencin kız arkadaşı ile birlikte yaşadığı maceralara verdiği tepkiler konu ediliyor. Genç çift ayrılacakları için üzgündürler ve kız arkadaşı onu acemi birliğine giderken kendisi yolcu etmeyi ister. Bunun üzerine yola çıkarlar, ancak yolculuk sırasında araçları bozulur ve bir an için soygun yapan kişilerin arasına katılırlar. İkilinin bu ilginç olaylar karşısında aldığı kararlar ve düştükleri gülünç durum izleyenlere komik anlar yaşatıyor.“Kimseye Güven Olmaz” adlı üçüncü kısa filmde, internet üzerinden tanışan üç gencin büyük bir plan yaparak bir soyguna karışma hikâyesi anlatılıyor. Birbirini hiç görmeyen bu üçlü, başarıyla gerçekleştirdikleri soygunun ardından ne kadar para çaldıkları ve nasıl paylaşacakları konularında birbirleriyle çekişmeye başlıyor.“Play Girlz” adındaki son kısa filmde, kız öğrencilerin Kore’deki alışılagelmiş hallerinden bahsediliyor. Türk sinemasına göre tabuların üstesinden gelmeyi başaran Kore sinemasında kızlar hakkında daha farklı olaylar döner.
 • IMDb 5.8/10
 • 3573
 • 0
APT.
İncele
APT.
Türkçe Altyazı
Güney Kore’nin büyük şehri Seul’ün varoş semtlerinden birinde yaşayan bir kadın, penceresinden görmekte olduğu karşı apartmanı dikizlemekten çok hoşlanmaktadır. Öyle ki her gününün büyük bir bölümünü karşı apartmanda olan biteni gözetleyerek geçirir. Yine gözlemeye başladığı günlerden birinde, bu sefer apartmandaki bir detay dikkatini çeker. Birkaç tane evin ışığı sürekli aynı anda kapanmaktadır. Fark ettiği bu durumun arkasında nasıl bir gerçeğin yattığını çok merak eden kadın, bunu araştırmaya karar verir ve araştırmaları sonucunda dehşet verici bir hikâye ile karşılaşır. Olayın bir seri cinayet davasıyla ilgisi vardır ve bu durumu ortaya çıkarmaya çalışan kadın da her şeyin daha karmaşık hale gelmesine sebep olacaktır.
 • IMDb 5.8/10
 • 2408
 • 0
Chaw
İncele
Chaw
Türkçe Altyazı
Filme konu olan Sameri köyünde, son on yıl boyunca en ufak bir kötü olay yaşanmamıştır. Ancak günün birinde meydana gelen sıradışı ve korkunç bir kaza sonucu köydeki huzur kendini korku dolu anlara bırakır. Kazanın ardından köyün çevresinde parçalanmış cesetlere rastlanmaya başlanması işleri daha da korkunç hale getirir. Polis memurları, yaptıkları araştırmalar sonucunda bu vahşiliği, ormandaki Chaw isimli bir yabandomuzunun yaptığını söylerler ve bunun üzerine yaban domuzunu yakalamak için yetenekli bir avcı tutarlar. Yetenekli avcı yaban domuzunu avlar fakat olaylar tüm korkunçluğu ile devam etmektedir. İyice kaygılanmaya başlayan köy halkı artık sürekli bir korku içindedir. Nihayet yetenekli avcı, eski avcı Chun, dedektif Sim, çevrebilimci Soo-ryun ve annesi kayıp olan Kim Kand-soo beş kişilik bir ekip oluşturarak olayların sırrını çözmek için ormanın ve dağlık bölgelerin karanlık noktalarına doğru ilerlemeye başlar.
 • IMDb 5.8/10
 • 1885
 • 0
One On One
İncele
One On One
Türkçe Altyazı
Bir Kim-ki Duk yapımı olan One On One filmi, bir kızı kaçırarak öldürenlerin bu olay sonrasında başlarına gelen olayları ekrana yansıtıyor. Kız yedi kişi tarafından öldürülmüştür. Ancak bu yedi kişiden biri, askeri tim tarafından yakalanarak kaçırılır ve işkence yapılarak konuşması sağlanır. İşkence yapılan kişiye cinayet itiraf ettirildikten sonra azat edilir. İşkence yapılan adam artık eskisi gibi değildir. Her şeyden korkan, çekinen, ne yapacağını bilemez halde dolaşan birine dönüşmüştür. Üstelik olayı yapan diğer arkadaşları da intihar etmiştir. Bunu öğrenen adam ise olayın arka yüzünde nelerin döndüğünü araştırmak için yoğun bir şekilde çalışmaya başlar.
 • IMDb 5.8/10
 • 1399
 • 0
For The Emperor
İncele
For The Emperor
Türkçe Altyazı
Bir çete öyküsünün işlendiği filmde, hayatı tam anlamıyla tersine dönen bir adamın yaşadıkları anlatılıyor. Eski ve başarılı bir beysbol oyuncusu olan Yi Hwan, karmaşık işlerin içine girerek sahip olduğu her şeyi kaybetmiştir. Üstelik bu da yetmiyormuş gibi günün birinde, tefecilik yapan ve kumar salonu işleten çete lideri Sang Ha ile karşılaşır. Sang Ha, zaten zor durumda olan Yi Hwan’ı kötü işlerine alet eder ve onu da çete dünyasının içine çeker. Bu sırada Yi Hwan gönlünün de kilidini daha fazla tutamaz ve Yeon-Soo adındaki kasına âşık olur. Hayatındaki her şey sarpa saran ve bambaşka bir hayat yaşamaya başlayan Yi Hwan’ın sonu acaba ne olacaktır?
 • IMDb 5.8/10
 • 2510
 • 0
Akasya – Acacia
İncele
Akasya – Acacia
Türkçe Altyazı
Film, annesi ölerek öksüz kalan Jin-Sung adındaki bir çocuğun yaşadığı büyük sorunları konu alıyor. Annesi öldükten sonra yetimhanede yaşamaya başlayan Jin-Sung diğer çocuklara göre daha zeki ve daha başarılıdır. En büyük zevki ise ağaçlardır ve sürekli ağaçların resimlerini yaparak vaktini geçirir.Günün birinde zekâsı ve başarısının farkına varan bir aile tarafından evlatlık alınan Jin-Sung, bu aile içerisinde daha mutlu bir hayat yaşamaya başlar. Üstelik yeni ailesinin arka bahçesinde bir akasya ağacı vardır ve onunla kendince sıkı bir dostluk kurmuştur. Ancak tüm bu huzurlu anlar, yeni ailesinin bir bebek sahibi olacağını duyması ile birlikte yok olup gider. Yeni bebeğin gelmesi nedeniyle kendini bir kenara itilmiş gibi hisseden Jin-Sung, tamamen içine kapanır ve bir gün dayanamayarak evi terk eder.Tüm aramalara rağmen bulunamayan Jin-Sung’un artık geri dönmeyeceğini düşünen aile de umutsuzluğa kapılır. Tam bu sıralarda evin arka bahçesindeki akasya ağacında tuhaf olaylar baş göstermeye başlar. Jin-Sung’un kaçmasıyla ailenin de hayatı tam bir kaos haline dönüşecektir.
 • IMDb 5.8/10
 • 1945
 • 0
An Ethics Lesson
İncele
An Ethics Lesson
Türkçe Altyazı
İlginç bir polisiye hikâyesi üzerine kurgulanan film soluksuz izleyeceğiniz etkileyici bir içeriğe sahip. Bir polis memuru olan Jung-Hoon, her boş vaktini komşusu olan Jin-A’in hayatını inceleyerek geçirir. Jin-A güzel bir kolej öğrencisidir. Jung-Hoon bu güzel kızı apartmana yerleştirdiği güvenlik kameralarındaki kayıtlardan izleyerek takip eder. Ancak günün birinde Jung-Hoon, kameralarda çok farklı olaylara tanık olur. Sürekli takip ettiği Jin-A’in, o gün eski erkek arkadaşı tarafından boğularak öldürüldüğünü izler. Fakat bir polis olmasına rağmen yasal olmayan kayıtlar almış olması nedeniyle olay hakkında bir harekette bulunamaz. Ancak bu durumu bu şekilde bırakmaya niyetli değildir. Üç arkadaşı ile anlaşarak Jin-A’yi öldüren kişiye ulaşır ve onun ölümüne sebep olur.
 • IMDb 5.8/10
 • 1647
 • 0
The Taste of Money
İncele
The Taste of Money
Türkçe Altyazı
Yasadışı işler üzerinden para kazanan ve ahlaksız işler yapan insanların hikâyesinin anlatıldığı The Taste of Money filmi, paranın tadının insanlara nasıl tatlı geldiğini ve paraya ulaşmak için neler yapılabildiğini izleyenlere tüm gerçekliğiyle gösteriyor. Güney Kore’nin büyük şehri Seul’de muazzam bir konakta karısı ile birlikte yaşayan zengin adam Yoon, aynı zamanda büyük bir holdingin de başkanıdır. Zenginliğinin kaynağı ise Amerikalılar ile kadın ticareti üzerine yaptığı ortaklık neticesinde kazandığı kirli paraya dayanmaktadır. Bu konakta kirli işlerden para kazanmaya çalışan tek kişi sadece Yoon değildir. Yardımcısı olan Young-jak da pis işlerin içine bulaşmış para peşinde koşan bir çalışandır.
 • IMDb 5.8/10
 • 2604
 • 0
Dachimawa Lee
İncele
Dachimawa Lee
Türkçe Altyazı
Japon emperyalizminin yaşandığı zamanlarda Kore ulusal hazinesinden altın Buddha heykeli çalınır. Geçici Kore hükümeti heykeli bulması için efsanevi casus ajan Lee’yi görevlendirir. Lee, heykeli ele geçiremediği gibi seksi ortağı ve sevgilisini de bu görev sırasında kaybeder. Bu başarısızlık Lee’yi çok üzse de, bunun içeriden bir ajan tarafından sızdırılan bilgilerle olduğunu öğrenince intikam almaya karar verir. İhanet, başarısızlık, yaşanan kayıplar ve kayıp heykel Lee’nin intikam ateşini körükler. Korefilmleri.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 5.8/10
 • 1404
 • 0
Ghost Sweepers-Hayalet Süpürücüler
İncele
Ghost Sweepers-Hayalet Süpürücüler
Türkçe Altyazı
Uljinri Köyü yıllardır kötü ruhlar tarafından rahatsız edilmektedir. Köyde gizemi çözülememiş olaylar ve kazalar yaşanır. Ülkenin her yerinden köye şamanlar gönderilse de kötü ruhtan kurtulamazlar. Sonunda bu olayı araştırmak üzere köye genç bir gazete muhabiri gelir. Köyde sadece beş iyi şaman kalmıştır. Bunlardan biri ülke çapında meşhur bir yıldız falı ustası Monk Shim-im, onunla aynı ustanın yanında yetişen Tabgol Park, her türlü iblis takibi yapan mühendis Suk Hyun, tarot ustası Seung Hee ve yakın geleceği görme yeteneğine sahip Wol Kwang. Bu sırada şeytani saldırılar tekrar başlar. Genç muhabir, beş şamanla birlikte kötü ruhlardan kurtulma ayinlerine katılırken bir taraftan köyün karanlık sırlarını da öğrenir. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 5.8/10
 • 3048
 • 0
Ghost : In Your Arms Again
İncele
Ghost : In Your Arms Again
Türkçe Altyazı
Genç ve başarılı girişimci Nanami ile çömlek yapımını öğrenmek üzere Tokyo'ya gelen Koreli çömlekçi Jun-Ho burada karşılaşırlar. Birbirlerine aşık olan çift evlenmeye karar verir. Nanami biri tarafından öldürülür. Ancak ölümü o kadar ani olur ki bu dünyayı terk etmeye hazır değildir. Bu dünyada ruh olarak kalır. Bu sırada kendisini öldüren kişinin kim olduğunu bulur ve bu gerçeği eşine söylemeye çalışır. Ancak ruh olarak ona ulaşması zordur. Bu yüzden kendine psişik güçleri olan bir aracı bulur. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 5.8/10
 • 5322
 • 0
12
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri