6.1/10
Art of Seduction
İncele
Art of Seduction
Türkçe Altyazı
Ji Wan yakışıklı, çarpıcı görünümü olan, başarılı ve çekici bir bankacıdır. Bu özelliklerini çok iyi kullanan Ji Wan müşterileri de dahil bir çok erkeği kendisine aşık etmekte ve kullanmaktadır. Onun için erkekleri kandırmak çocuk oyuncağıdır. Min Jun ise başarılı bir mimardır. Tam bir playboy olan Min Jun kadınları baştan çıkarma sanatını çok iyi bilir. Ji Wan ve Min Jun bir gün karşılaşır. İki cazibeli insan birbirlerini etkilemek için bir savaş vermeye başlar. Gururlu, çekici ve zeki bu iki kişi, ilk etkilenenin kim olacağını görmek ister.
 • IMDb 6.1/10
 • 8466
 • 0
Libera Me
İncele
Libera Me
Türkçe Altyazı
Yeo Hee Soo, cezaevinde yatmakta olan bir suçludur ve tahliye olma zamanı gelip çatmıştır. Ancak tahliye olmasının ardından geçen beş aylık bir zaman sonra kundakçılık yaparak terör olayları meydana getirir. Yeo Hee Soo öyle bir plan yapmıştır ki kundakçılık yaptığı bölgeye sonradan gelen itfaiyeciler için de ayrı bir saldırı düzenlemiştir. Herkes saldırıların olduğu bölge ile uğraşırken, Yeo Hee Soo ise bölgede itfaiyeci olarak çalışmakta olan Jo Sang Woo ile tuzağa kapılan av gibi oyun oynayarak amacına ulaşmaya çalışır.
 • IMDb 6.1/10
 • 757
 • 0
WaSanGo
İncele
WaSanGo
Türkçe Altyazı
Volcano Lisesi, dövüş sanatları büyücülerinin yetiştiği bir okuldur. Ancak son yirmi yıldır eski dövüş sanatlarında gösterdiği muhteşem performansı yakalayamamaktadır. Okuldaki eğitim sisteminin eski yıllarındaki o tempoyu yakalayabilmesi için mistik bir özelliğe sahip olan metnin bulunmasına ihtiyacı vardır. Bu nedenle okulun en yetenekli dövücüleri metni bulmanın peşine düşerler. Bu sırada Volcano Lisesi’ne sürekli kendi okulundan atılan Kim Kyeong-su da gelmiştir. Yeni lisesine gelir gelmez arkadaş edinen Kim Kyeong-su, mistik metni arayan yetenekli dövüşçülerin arasına katılmayı başarır. Yu Chae-yi, Jang Ryang, ve Song Hak-rim bu yetenekli dövüşçüler arasında en öne çıkanlardır. Bu üçlüye dördüncü olarak katılan Kim de yeteneklerini gösterir. Dört muhteşem dövüşçü mistik metni arama macerasında bir metinden daha fazlasıyla karşılaşacaklarının henüz farkında değillerdir.
 • IMDb 6.1/10
 • 1004
 • 0
Chello Hongmijoo ilga Salinsagan
İncele
Chello Hongmijoo ilga Salinsagan
Türkçe Altyazı
Kız kardeşini korkunç bir trafik kazasında kaybeden Sun Ae, o trajik günden sonra bir türlü kendine gelememiştir. Bir gün iş arkadaşı Ju Hong onu ülkenin ünlü viyolonsel sanatçısı Hae-young Kim’in dinletisine davet eder. Katıldığı bu etkinlikte iş arkadaşı ile sohbet etme fırsatı bulan Sun Ae, onun kız kardeşi ile aynı okuldan mezun olduğunu duyduğunda ona yakınlık duyar. Kafası allak bullak olan Sun, evine dönerken büyük bir trafik kazası atlatır. Ertesi sabah uyandığında eşinin eve dilsiz bir hizmetçi aldığını fark eder ve o günden sonra korkunç olaylar peşi sıra gelir.
 • IMDb 6.1/10
 • 534
 • 0
Gangnam 1970
İncele
Gangnam 1970
Türkçe Altyazı
Aksiyon ve suç kategorisinde başarılı bir yapım olan Gangnam 1970 filminde, o yılların Seul şehrindeki Gangnam bölgesinde gerçekleşen olaylar konu ediliyor. Rüşvetlerin arttığı, siyasi yetkililer arasında yolsuzluk olaylarının görüldüğü bu dönemde, toplum içerisindeki karanlık yapılar da planlarını sürdürmektedir. Bu tarafların aralarındaki işbirliği ve planlar, şehirdeki masum insanların hayatlarını da son derece etkiler. Böyle bir ortamın içinde çocukluk arkadaşı olan Kim Jong Dae ve Baek Yong Ki yeniden yapılandırılmaya çalışılan şehirde yaşamakta oldukları gecekondunun yıkılacağını öğrenir ve bunun gerçekleşmemesi için mücadele etmeye başlarlar.
 • IMDb 6.1/10
 • 521
 • 0
Iris: The Movie
İncele
Iris: The Movie
Türkçe Altyazı
Siyasi ve askeri alanda büyük bir gerilim içinde olan Kore’de, 2. Kore Savaşı’nın önlenmesi için çalışmalara başlanır. Güney Kore’nin en önemli istihbarat birimi olan NSS’de görevli olan Hyun Jun ve Sa Woo, bu amaçla göreve getirilmiş iki ajandır. Hem iki yakın arkadaş hem iki rakip hem de aynı kadına aşık olan bu iki adam, görevlerinde öne çıkabilmek için büyük bir rekabet içindedirler. Aşık oldukları kadın ise hizmet ettikleri istihbarat biriminde analiz uzmanı olarak görevli olan Seung Hee’dir. İleriki günlerde gerçekleşen bir terörist saldırısında karşı karşıya gelen iki arkadaş, rekabet içine girdikleri konuda bir karar vermeleri gerektiğini fark ederler. Ancak ikisinin de bilmedikleri bir sır vardır. Aşık oldukları Seung Hee karşılarına inanılmaz bir sır ile birlikte çıkacaktır.
 • IMDb 6.1/10
 • 1062
 • 0
Bloody Reunion
İncele
Bloody Reunion
Türkçe Altyazı
Bayan Park yıllardır öğretmenlik mesleğini icra etmiş ve bazı sağlık sorunları nedeniyle emekli olduktan sonra kırsal bir bölgeye yerleşir. Burada Mi-ja adındaki eski bir öğrencisi ona bakmaktadır. Günün birinde eski öğrencilerinden bir grup Bayan Park’ı ziyarete gelir. Mi-ja onlar için çeşitli yemekler yapmış ve mükemmel bir ziyafet hazırlamıştır. Bayan Park da öğrencileri ile birlikte geçireceği bu gün için heyecanlıdır.Ziyafet başladığında öğrenciler Bayan Park’a hal hatır sorar ve onunla ilgilendiklerini belli ederler. Ancak bu öğrencilerin her birinin bir ruhsal bozukluğu vardır ve saatler ilerledikçe Bayan Park’a olan tavırlarını değiştirmeye başlarlar. Çünkü ruhlarında bulunan rahatsızlıkların sebebi olarak hocalarını görmektedirler ve içlerinde gizli bir intikam beslemişlerdir. Peki, bu intikam duygusu onlara neler yaptıracaktır?
 • IMDb 6.1/10
 • 840
 • 0
Obsessed
İncele
Obsessed
Türkçe Altyazı
Albay Kim Jin Pyeong 1969 yılının yazında Vietnam’daki görevini tamamladıktan sonra Güney Kore’ye geri döner. Travma sonrası bozukluklar nedeniyle acı çeken, aşık olmadığı bir kadınla evlilik hayatı süren ve umutsuz bir çocuk sahibi olan Kim Jin Pyeong, bir gece yeni komşusu Jong Ga Heun ile tanışır. Jong Ga Heun, Çin kökenli bir Koreli olmasının yanı sıra aynı zamanda Yüzbaşı Kyung Woo Jin’in de karısıdır. Bu ikilinin içinde bulundukları boğucu hayat koşulları, onları aralarında oluşan tutkuyu yaşama konusunda teşvik eder ve yasak aşk yaşarlar. Obsessed filmi, insanın duygularını bazı durumlarda kontrol edemediğini ve ahlak dışı şeyleri yapmaya ittiğini en iyi gösteren filmlerden birisi olarak öne çıkıyor.
 • IMDb 6.1/10
 • 1805
 • 0
Over My Dead Body
İncele
Over My Dead Body
Türkçe Altyazı
Hyeon-cheol, büyük bir şirkette bilişim araştırmacısı olarak çalışmaktadır. Bir gün şirket yöneticisinin çok önemli bir yarı iletken çipi çalarak Amerika’ya kaçma hazırlığı içerisinde olduğunu fark eder. Bunu diğer insanlara kanıtlayarak yöneticinin kaçmasına engel olmak için iş arkadaşları ile birlikte protestolara başlar. Ancak şirket yöneticisi çok zekice bir plan yaparak çipi vücuduna saklar ve yola koyulur. Hyeon-Cheol ise ona engel olma konusunda kararlıdır ve Han Jin-Soo ile birlikte kaçmakta olan yöneticinin peşine düşer. Fakat Jin-Soo bu takip sırasında kaza yaparak durmalarına sebep olur. Bu sırada televizyon haberlerinde şirket yöneticisinin kalp krizi geçirerek öldüğü bilgisini alan iki arkadaş, bu sefer yöneticinin cesedini bularak onu kaçırmaya ve vücudunda bulunan çipi çıkarmaya karar verir.
 • IMDb 6.1/10
 • 578
 • 0
Crazy Waiting-Çılgın Bekleyiş
İncele
Crazy Waiting-Çılgın Bekleyiş
Türkçe Altyazı
Kore’de zorunlu askerlik hizmeti iki yıl sürer. Aşık erkekler olarak askere giden erkeklerin sevgilileri bu süre boyunca onları bekleyemeyebilir. Film, bu durumdaki birkaç çiftin ilişkisini anlatıyor.
 • IMDb 6.1/10
 • 872
 • 0
Dasepo Naughty Girls
İncele
Dasepo Naughty Girls
Türkçe Altyazı
Museulmo Lisesi Güney Kore'de bulunan, tuhaf öğrencilerin okuduğu tuhaf bir lisedir.Okuldaki öğrencilerden birine "Zavallı Kız" adı verilmiştir. O kadar fakirdir ki fakirlik onun üstüne yapışmış gibidir. O tek bir odada annesi ile yaşamaktadır. Annesi kronik hastadır ve borç batağında yüzmektedir. Zavallı Kız ailesine destek olmak için fuhuş yapmaktadır. Bu nedenle suçluluk duyar ve intihara teşebbüs eder.Diğer bir öğrenci Anthony çok zengindir. Üvey annesi İsviçre’de diplomattır. Pahalı arabalara ve giysilere sahiptir. Her şeyi elde edebilecek olan Anthony çift cinsiyetli birine aşık olur. Hayatın anlamını yüzeysel zevklerde aramaktadır. Çift cinsiyetli kız okuldaki tek gözlü Cyclops’un kardeşidir.Eğitimle hiç alakaları olmayan bu gençler birdenbire üniversite sınavının yaklaştığı gerçeğiyle yüzleşir. Sınava hazırlanmak ve mezun olmak için önlerinde çok az zaman kalmıştır.
 • IMDb 6.1/10
 • 664
 • 0
Dance of the Dragon-Ejderin Dansı
İncele
Dance of the Dragon-Ejderin Dansı
Türkçe Altyazı
Kwan, dansçı olmak isteyen bir gençken babası onun bu hayalini onaylamaz ve fabrikada çalıştırmaya başlar. Kwan kendi kendine dans öğrenmeye çalışır. Bir gün Singapur’da bir dans stüdyosundan bir teklif gelir. Kwan seçmelere katılır. Ancak diğer katılımcıların yanında dans tekniği olarak çok kötü durumdadır. Yine de stüdyonun sahibi Emi, ondaki gizli yeteneği ve isteği fark eder. Singapur’da şehir hayatına alışmaya çalışan Kwan, bir taraftan tutkunu olduğu dansı öğrenmeye çalışır, bir yandan da öğretmeni Emi ile aralarında duygusal bir bağ oluşmaya başlar. Ancak, Emi’nin eski erkek arkadaşı Cheng bu durumdan hiç hoşlanmaz. Kung fu şampiyonu olan Cheng, Kwan’a meydan okur. Kwan ya bu duelloyu kabul edecek ya da Singapur’dan ayrılacaktır.
 • IMDb 6.1/10
 • 833
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri