6.2/10
He’s On Duty-Banga Banga
İncele
He’s On Duty-Banga Banga
Türkçe Altyazı
Filmde, Kore’deki göçmen işçilere gösterilen ırkçı davranış biçiminin insanlara ne tür zorluklar yaşattığı anlatılıyor. Bang Tae-Sik Güney Kore’de kendine çalışmak için iş arayan bir adamdır. Ancak görünüşünün Çinlilere benzemesi nedeniyle bir türlü iş bulamaz. Artık yaşamını idame ettirebilme konusunda büyük sıkıntıya girmeye başlayan Bang Tae-Sik, bu duruma son vermek için bir gün kılık değiştirir. Dönüştüğü kişi Banga adında bir Müslüman’dır ve bu sayede iş bulur. Fakat Müslüman’mış gibi görünen Bang Tae-Sik şimdi de farklı bir sorunla yüzleşmek zorundadır. Çünkü bir Müslüman’ın hayatını taklit etmek onun için son derece zordur. korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.2/10
 • 1777
 • 0
Acoustic
İncele
Acoustic
Türkçe Altyazı
Akustik, sevgi, umut ve müzikle ilgili öykülerin olduğu bir gençlik filmidir. Se-Kyung, şarkıcı ve söz yazarıdır. Onun nadir görülen bir hastalığı vardır.Bir rock grubunun vokalisti Seong-Won ve davulcu Hae-Won parasızlıktan gitarlarını satmaya karar verir. Jin-Hee adında bir kız unutulmaz bir şarkı yapmak ister, Ji-Hoo adında bir genç ona aşık olur
 • IMDb 6.2/10
 • 2444
 • 0
100 Days with Mr Arrogant
İncele
100 Days with Mr Arrogant
Türkçe Altyazı
İlişkilerinin 100. Gününde erkek arkadaşı tarafından terk edilen Ha-Young o sinirle bir kutuyu tekmeler ve Hyung-Joon adlı adamın arabasında 3000 dolarlık bir hasara neden olur. Adam hasarı ödemesini ister ancak Ha-Young fakir bir öğrencidir. Bu durumda bir anlaşma yaparlar. Ha-young 100 gün boyunca adamın ayak işlerini ve temizliğini yapacaktır. 100 gün boyunca bu köle hayatına katlanan Ha-Young arabanın hasarının aslında 10 dolar olduğunu öğrenir. Ve intikam almaya karar verir.
 • IMDb 6.2/10
 • 3913
 • 0
Bestseller
İncele
Bestseller
Türkçe Altyazı
Ünlü bir yazar olan Hee-soo, adı intihal skandalına karışınca küçük bir kasabaya taşınır. Hee-so yazardır. Küçük bir kasabada yeni bir roman yazar. Bu kasabada anlatılan korkunç gizemli hikayeleri romanında kullanır. Bu romanı bestseller olur. Ancak daha sonra romanda anlatılan hikayelerin 10 yıl önce başka biri tarafından yayınlandığı ortaya atılıt. Hee-so suçsuz olduğunu kanıtlamak üzere küçük kasabadaki daha önce kaldığı eve geri döner.
 • IMDb 6.2/10
 • 2844
 • 0
Mr. Go
İncele
Mr. Go
Türkçe Altyazı
Wei-wei 15 yaşında bir sirk cambazıdır. Eğlenceli yaşamı, severek yaptığı işi ve çok sevdiği gorili ile Wei-wei huzurlu bir hayat sürmektedir. Ancak büyükbabasının ölümü üzerine hayatı tam tersi bir yola girer. Altından kalkamayacağı bir borcun altına giren Wei-wei, sirkin de zor günler geçirmesi nedeniyle iyice sıkıntı içine düşer. Yanında kalan tek dostu ise beysbol oynayabilen Ling-ling adındaki gorilidir. Kurtuluşun yolunu arayan Wei-wei, son bir çare olarak eğitimli gorilini profesyonel bir beysbol takımına sokmak için çalışır ve başarır. Kore’deki beysbol ligine katılmaya hak kazanan goril, başta garip ve kuşku ile karşılansa da zaman içerisinde herkesin sevgisini kazanmayı başarır. Sevimli dostu ile birlikte Wei-wei’nin hayatı da artık yoluna girmeye başlamıştır. Ancak onları bekleyen daha pek çok engel vardır.
 • IMDb 6.2/10
 • 1109
 • 0
Queen Of The Night
İncele
Queen Of The Night
Türkçe Altyazı
Hee-Joo mükemmeliyetçi bir kişiliğe sahip olması nedeniyle mükemmelliği bulmaya çalışan bir kadındır. Young-Soo ise mükemmelliği arayan karısının geçmişinden şüphelenmeye başlayan koca rolündedir. Kafasında oluşan şüpheleri iyice artan Young-Soo günün birinde merakına daha fazla dayanamayarak karısının geçmişini araştırmaya karar verir. Araştırmaları neticesinde hiç beklemediği sonuçlara ulaşan Young-Soo, aslında karısını hiç tanımadığını ve geçmişinde çok daha farklı biri olduğunu fark eder. Evlilik sonrası hayatların keyifli bir hikâyesi olan Queen Of The Night filmi, izleyenlerin ilgisini çekmesini başarıyor.
 • IMDb 6.2/10
 • 1613
 • 0
Steal My Heart
İncele
Steal My Heart
Türkçe Altyazı
Steal My Heart filminde, bir polis memurunun alışılmadık hikâyesi anlatılıyor. Azılı bir hırsızın peşinden yakalamak için koşturan polis memuru, zaman içerisinde hırsıza karşı duygusal hisler beslemeye başlar. Süreç içerisinde hem polisin hırsıza karşı hissettiği aşk hem de hırsızın içine girdiği durum nedeniyle farklı sahnelere tanık olabilirsiniz. İzleyenlerin yüzünde bir tebessüm bıraktıran film, hafta sonu keyfi için izlenebilecek filmler arasında yer alıyor. Yönetmenliğini ve senaryosunu Lee Hyeon-Jong üstlendiği film, aksiyon, komedi ve romantik kategorilerinde öne çıkıyor.
 • IMDb 6.2/10
 • 2971
 • 0
Big Match
İncele
Big Match
Türkçe Altyazı
Aksiyonun komedi ile birleştirildiği Big Match filminde, durmak bilmeyen heyecanlı sahnelere tanık oluyoruz. Shin Ha-Kyun, üst sınıf vatandaşlar için oyun kurgulamakta ve bahis yayını yapmaktadır. Oyunlarında kullandığı karakter ise çok iyi bir dövüşçü olan Choi Ik’dir. Choi Ik’in abisinin başı beladadır ve onu kurtarmak ister. Ancak Choi Ik, Shin’in ellerindedir. Shin, oyuncusuna abisini kurtarması için bir takım emirler verir ve bu emirleri yerine getirdikçe abisine daha çok yaklaşmasını sağlar. Ancak emirler son derece zorludur. Sürekli bir aksiyonun içinde geçen filmin mizah yönü de oldukça güçlü.
 • IMDb 6.2/10
 • 1791
 • 0
The Priests
İncele
The Priests
Türkçe Altyazı
Talihsiz bir trafik kazası sonrasında komaya giren bir kızın iki rahip tarafından kurtarılma hikâyesi anlatılıyor. Olay yerinde koma halindeki kızı gören rahip ve yardımcısı, komanın ötesinde bir durumun var olduğunu fark eder. Genç kızın kötü ruhlar tarafından ele geçirildiğini düşünen Rahip Kim ve Choi, genç kızı hayattan koparan bu beladan kurtulması için mücadeleye etmeye başlarlar. Bu gizemli hikâyede acaba rahipler genç kızı kurtarabilecek midir? Jae-hyun Jang’ın yönetmen ve senarist olduğu The Priests filminde, Dong-won Kang, Yun-seok Kim ve So-dam Park gibi oyuncular yer alıyor.
 • IMDb 6.2/10
 • 1388
 • 0
Memories of the Sword
İncele
Memories of the Sword
Türkçe Altyazı
Bulundukları yönetime karşı ayaklanan savaşçı bir grup başarılı olur, ancak kendi içlerinde bir ihanet hikâyesi döner. Ayaklanmalar sırasında bir kadın savaşçı en yakını tarafından ihanete uğrar ve ihanet eden adam yönetimi tek başına ele geçirir. Kadın savaşçı ise bu ihanetin bedelini ödetmek için adamın kızını kaçırarak oradan uzaklaşır. Kadın savaşçı artık kördür ve kaçırdığı kızı çok uzun yıllar boyunca mükemmel bir savaşçı olacak şekilde yetiştirir. Aradan geçen 18 yılın ardından genç kız çok iyi bir savaşçı haline gelmiştir. Artık haberi olmadan babasına karşı savaşmaya gönderilecektir.
 • IMDb 6.2/10
 • 1541
 • 0
Marriage Blue
İncele
Marriage Blue
Türkçe Altyazı
Marriage Blue filminde evlenmeye hazırlanan dört tane çiftin geçirdiği olumsuz süreçler anlatılıyor. Filmdeki ilk hikâye, beysbol ikinci liginde koçluk yapan Tae-Kyu ile bir klinikte ürolog olarak çalışan Joo-Young arasında geçiyor. Birlikte mutlu olan çift, yakın zamanda evlenmeyi planlarken, Joo Young’un daha önce bir evlilik yaşadığının ortaya çıkması ile birlikte işler tersine döner. Çift arasında kıskançlıklar, ihanet şüpheleri ve güvensizlik baş gösterir.Bir çiçekçi mağazasında çalışan Gun-Ho ile Özbekistanlı Vika evlenmeye hazırlanmaktadır. Evliliğe giden bu süreç içerisinde yaşadığı stres nedeniyle iktidarsızlık problemi yaşamaya başlayan Gun-Ho, evlenmek üzere olduğu Vika ile ilgili bazı şüphelere kapılır. Yaşadığı problemin de etkisiyle kendisine olan güvenini kaybetmeye başlayan Gun-Ho, kendinden daha genç olan ve güzelliği ile etrafındakileri büyüleyen Vika’nın kendisiyle başka sebeplerle evlenmek istediği hissine kapılır.Tırnak sanatçısı olan So-Mi ve şef olarak görev yapan nişanlısı Won-Cheol birlikteliklerinin yedinci yılındadır ve artık evlilik sürecine girmişlerdir. Yedi yıldır birlikte olmasına rağmen hayatında bazı şeylerden mahrum olduğunu hisseden So-Mi gerçek aşkı yaşayıp yaşamadığından şüphe duymaktadır. Bir gün katıldığı bir tırnak sanatı yarışması nedeniyle gittiği gezide bir tur rehberi ile karşılaşır ve gerçek aşkı onunla yaşamaya çalışır.Üroloji kliniğinde doktorun yardımcısı olarak çalışan Dae-Bok ve düğün organizatörü olan Yi-Ra evlenmek üzere olan filmdeki son çiftimiz. Yi Ra hamiledir ve bunu sevdiği ile paylaştığında Dae-Rok hemen evlenmeye karar verir. Ancak düğün sürecinde Yi Ra’nın hamilelik nedeniyle yaşadığı psikolojik bunalım nedeniyle sürekli tartışmaya başlarlar. Yi Ra’nun yaşadığı hayattan mutlu olmadığı ortadadır ve Dae-Rok bunun sebebinin ne olduğunu araştırmaya karar verir.
 • IMDb 6.2/10
 • 2165
 • 0
2009 Lost Memories
İncele
2009 Lost Memories
Türkçe Altyazı
2009 yılında, Seul Japonya’nın üçüncü büyük şehri haline gelmiştir. Masayuki Sakamoto babası gibi polis olmuştur. Ortağı Saigo ile aralarında yakın bir dostluk vardır. Japon İmparatorluğu'na bağlı olan Saigo, bir Chosun olarak tarihi mirasını unutmuştur. Bu arada, Chosun’lardan oluşan bir azınlık Japonya'ya karşı mücadele etmek için bir yeraltı direniş örgütü kurar. Örgütün adı Chosun Kurtuluş Konfederasyonudur. Yetkililer konfederasyonun faaliyetlerinin arkasında büyük bir komplo olduğundan şüphelenerek olayı araştırması için göreve Sakamoto ve Saigo’yu atar. Sakamoto daha önce farkına varmadığı tarihsel bir gerçeğin farkına varır.
 • IMDb 6.2/10
 • 2131
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri