6.3/10
A Cruel Attendance
İncele
A Cruel Attendance
Türkçe Altyazı
Dong-Cheol sıradan bir adamdır. İyi bir baba ve eştir. Ancak parayla ilgili sıkıntıları vardır. Borsada kaybettiği paralar nedeniyle borçları vardır ve kısa süre içinde tefeciye borcunu ödemesi gerekmektedir. Kendisi gibi borçlu olan Man-Ho ile tanışır. İki adam borçlarını ödeyebilmek için bir çocuk kaçırmayı ve fidye istemeyi planlar. Ancak bu işi o kadar beceriksizce yaparlar ki işler hep ters gider. Sonra ailesi çok zengin bir lise öğrencisini kaçırarak tekrar şanslarını denerler. Bu arada Dong-Cheol’un de kızı kaçırılır.
 • IMDb 6.3/10
 • 1490
 • 0
Steel Cold Winter
İncele
Steel Cold Winter
Türkçe Altyazı
Babası akıl hastası olan Hae-Won bu nedenle yaşadığı kasabada dışlanan birisidir. Ancak dışlanmasının bir sebebi daha vardır. Hae-Won, çevresindeki insanların sırlarını bilmektedir. Kimse paylaşmamasına rağmen insanların sırlarına hâkim olan Hae-Won hakkında kasaba halkı arasında söylentiler dolaşır. Bu özelliğinden dolayı gizemli bir varlık olarak görülmektedir. Ayrıca Hae-Won kendiyle ilgili bir de korkunç bir sırra sahiptir. Hem romantik hem gerilim hem de gizem kategorilerinde öne çıkan Steel Cold Winter izleyenlerde sıradışı bir etki bırakıyor.
 • IMDb 6.3/10
 • 1912
 • 0
Love Forecast
İncele
Love Forecast
Türkçe Altyazı
Joon-Soo sevdiği kız için her şeyi yapan ama bir türlü onu memnun edemeyen bir âşıktır. Onun için her türlü şeyi yapmayı denemiştir. Bulaşık yıkayıp ev bile temizlemiştir. Ancak yine de sevdiği kızın onu terk etmesini engelleyememiştir. Sevdiği kızdan ayrılan ve bu nedenle mutsuz olan Joon-Soo, günün birinde hava durumu sunuculuğu yapan Hyun-Woo ile tanışır ve aralarında bir kıvılcım doğar. Ancak Hyun-Woo güzel olmasının yanı sıra bazı aksi huylara da sahiptir. Olaylara çok sert ve abartılı tepki veren Hyun-Woo, Joon-Soo’yu yine zorlayacağıa benzer. Sahte ve zorlama aşk hayatlarının yerine insanların birbirlerini tanıyarak bir ilişkiye girmeleri gerektiğini anlatan film oldukça etkileyici.
 • IMDb 6.3/10
 • 2455
 • 0
Au Revoir Ufo
İncele
Au Revoir Ufo
Türkçe Altyazı
Sang-Hyun Seul’de sakin bir banliyö bölgesinde geç vardiyada çalışan bir otobüs şoförüdür. En büyük hayali dj olmaktır. Çalıştığı otobüste daha önceden kaydettiği şarkıları yolculara dinleterek bu hevesini tatmin etmeye çalışır. Kyung-Woo sevgilisi tarafından terk edilmiş kalbi kırık kör bir genç kadındır. Hayatı Sang-Hyun’un otobüsüne yolcu olarak bindiğinde değişir. Genç kızdan hoşlanmaya başlayan Seng-Hyun ilk adımı atmak için çok utangaçtır.
 • IMDb 6.3/10
 • 1122
 • 0
Kim Ustalar – Three Kims
İncele
Kim Ustalar – Three Kims
Türkçe Altyazı
Üç tane Kim adındaki dövüş ustasının eğlenceli ve sıradışı hikâyesinin anlatıldığı filmde, kahkahalara boğulacağınız sahnelere hazır olun. Aynı ada sahip bu üç kişi, aynı kasabada yaşamalarının yanı sıra aynı kıza âşıklar ve aynı mesleği yapıyorlar. Biri Taekkyon, biri Kendo ve diğeri ise Kung fu dövüş sporunda usta olan üç Kim’in kaderi onları bir araya getirir. Yaşadıkları kasabaya kabadayılardan oluşan bir grup dadanmıştır ve bu üçlü bir araya gelerek kasabalarını işgal etmek isteyenlere karşı büyük bir mücadeleye başlarlar. 13 yaşından büyük çocukların izleyebileceği bu komedi filmi, izleyenleri kahkaha içerisinde bırakıyor.
 • IMDb 6.3/10
 • 1423
 • 0
Jail Breakers
İncele
Jail Breakers
Türkçe Altyazı
Farklı suçlardan hapse düşmüş Jae-Pil ve Mu-suk cezalarını çekmektedir. Sert mahkumlarla dolu hapishanede ikili sakin ve herkesten uzak yapıları ile yöneticilerin dikkatini çeker. Hapishane yönetimi üç yıldır cezaevinde bulunan bu ikilinin kurallara uyan yapıları nedeniyle affedilmeleri gerektiğini mahkemeye bildirir. Gözlerden uzak komik ikilimiz ise affedileceklerinden habersiz hapishaneden kaçış planı hazırlamaktadır.Kader aynı anda ağlarını örerken hapishane yönetimine mahkemeden bir tebligat ulaşır. Mahkeme Jae-Pil ile Mu-suk’un serbest bırakılmasına karar vermiştir. Büyük bir sevinçle bu mutlu haberi onlara vermek için koğuşlarına giden hapishane yöneticileri büyük bir şokla karşılaşır. Mahkumlar hapisten kaçmıştır. Firari ikilimiz ise kaçaklıklarının ilk gününde kendilerinin haber yapılıp yapılmadığını öğrenmek için aldıkları bir gazetede özel af listesinde olduklarını öğrenirler ve komik macera başlar.
 • IMDb 6.3/10
 • 1106
 • 0
The Target-Hedef
İncele
The Target-Hedef
Türkçe Altyazı
Acil servis doktoru olan genç bir adam, hastaneye getirilen yaralı ve hastalara müdahale ederken kendisini korkunç bir suç girdabının içerisinde bulur. Mafyanın pis işlerine alet olmak istemeyen genç adam, farkında olmadan ailesini tehlike altına sokmuştur. Güzeller güzeli karısı mafya tarafından kaçırılan genç doktor, onu kurtarabilmek için önce polisle irtibat kurar. Kısa süre sonra onların kendisine yardımcı olamayacağını anlayan doktor, kendi planını icra etmeye karar verir. Aksiyonun bir saniye durmadığı The Target filminin sonunda genç adam, karısını acımasız katillerden kurtarabilecek midir? Korefilmleri.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 6.3/10
 • 1465
 • 0
Bloody Tie
İncele
Bloody Tie
Türkçe Altyazı
Sang-do uyuşturucu satıcısıdır. Bu iş onun hayatının bir parçasıdır ve kendini iş adamı olarak görmektedir. Amcası da bu işte uzmandır. Aynı zamanda uyuşturucunun üretimini de yapar. Sang-do’nun annesi, amcasının uyuşturucu ürettiği laboratuvarda çıkan bir patlamada hayatını kaybeder. Jin-kwang uyuşturucu satıcılarına karşı savaş açmış bir polistir. Ortağı bu mücadelenin içinde dört yıl önce ölmüştür. Ortağının ölümünden sonra Jin-kwang, ölümüne neden olan uyuşturucu satıcısını yakalamaya çalışmaktadır. Bu kez onu yakalamak için Sang-do’yu kullanmayı planlar. Korefilmleri.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 6.3/10
 • 1636
 • 0
Black House-Kara Ev
İncele
Black House-Kara Ev
Türkçe Altyazı
Jun Oh bir sigorta acentasında çalışmaya başlamıştır. İşin ilk gününde bir telefon alır. Telefondaki kişi biri intihar ettiğinde hayat sigortasından birikmiş parasını alıp alamayacağını sorar. Birkaç gün sonra bir müşteri Jun Oh’dan eve gelmesini ister. Jun Oh gittiği evde kendisini karşılayan adam tarafından oğlunun odasına gönderilir. Kapıyı açtığında oğlunun tavana asılmış bir halde öldüğünü farkeder. Birkaç gün sonra adam ofise gelerek oğlunun sigorta poliçesini sorar. Adamdan şüphelenen Jun Oh adamı başından savar. Ama adam her gün gelmeye devam eder. Sonunda adam parasını öderler. Ancak Jun Oh gizemli kişileri tarafından takip edilmeye başlar.
 • IMDb 6.3/10
 • 2402
 • 0
Changing Partners
İncele
Changing Partners
Türkçe Altyazı
Canlı, büyüleyici ve tutkulu moda danışmanı Yu Na ile neşeli, esprili ve duygusal otelci Min Jae 4 yıldır evlidir. Ancak evlilikleri hala ilk günkü gibi tutkuludur.Soğuk kalpli ve ciddi bir işkolik olan Young Jun ile entelektüel, sakin aydınlatma tasarımcısı So Yeo da evlidir. Görünüşte başkalarına kıskançlık verecek kadar mükemmel görünen çiftin evliliklerinde kalplerini kıpırdatan hiçbir heyecan kalmamıştır.Bu çiftler bir gün bir toplantıda karşılaşır. Young Jun, Yu Na ile Hong Kong’da bir iş yapma kararı alır. Min Jae ile So Yeo da o sırada birlikte vakit geçirmeye başlar. O gece çiftler birbirlerinin hayat arkadaşlarıyla özel zamanlar geçirirler. Ve kendi ilişkilerinde neyin eksik olduğunu anlamaya çalışırlar.
 • IMDb 6.3/10
 • 3581
 • 0
Crush Blush
İncele
Crush Blush
Türkçe Altyazı
29 yaşındaki Me-sook, okulda sevilmeyen bir öğretmendir. Aslında Rusça öğretmenidir ancak bir ortaokula İngilizce öğretmeni olarak gönderilir. Üstelik İngilizce’yi o bile anlamaz. Me-sook’un kronik bir rahatsızlığı vardır, sık sık yüzü kızarmaktadır. Aynı okulda birlikte çalıştığı Seo adlı öğretmene aşık olan Me-sook bu problem yüzünden onun yüzüne bile bakamaz. Zaten Seo evlidir. Ancak Me-sook onun da kendisine aşık olduğuna ve bunu söyleyemediğine inanmaktadır. Bu sırada Seo, aynı okulda başka bir öğretmenle birliktedir. Me-sook bunu öğrenince bir plan yapar. Seo’nun kızı ile işbirliği kurar ve aşıkları ayırmaya çalışırlar. Kız babasının evliliğini kurtarmak için giriştiği bu işbirliğinde yavaş yavaş Me-sook’a ısınır.
 • IMDb 6.3/10
 • 1571
 • 1
Dancing Queen-Dansın Kraliçesi
İncele
Dancing Queen-Dansın Kraliçesi
Türkçe Altyazı
Jung-min kendi hukuk bürosunu çalıştıran bir avukattır. Ancak mali durumu çok parlak değildir. Karısı Jung-Hwa kendini kocasına ve çocuklarına adamış 35 yaşında bir kadındır. Bir spor salonunda aerobik dersi veren Jung-wha dans etmeyi ve şarkı söylemeyi çok sever.Bir gece, Jung-min metroda beklerken raylara düşen bir adam görür ve onu kurtarır. Ertesi gün bu yaptığı iyilik nedeniyle gazeteciler ve televizyon kanalları röportaj yapmak için peşinde dolaşmaya başlar. Jung-Min kısa sürede popüler biri haline gelir ve belediye başkanlığı için adaylığını koyar. Bu arada karısı da bir yetenek yarışmasında dans etmek üzere teklif alır. Hatta bir klipte dansçı olarak rol alır.
 • IMDb 6.3/10
 • 1379
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri