6.4/10
The Weight-Mooge-Yük
İncele
The Weight-Mooge-Yük
Türkçe Altyazı
Jung adlı bir yetimin yaşadığı kötü hayatı ve geldiği son noktayı konu alan The Weight filmi son derece etkileyici bir öyküye sahip. Jung, anne babasını erkenden kaybeden ve doğuştan kambur olan bir gençtir. Anne babasını kaybettikten sonra, oğlu ile birlikte yaşayan yalnız bir annenin yanına evlatlık olarak verilmiştir. Bir morgda ölüleri temizleyen ve giydiren bir levazımatçı olarak çalışır. Hayatı çok zordur ve aksilikler de onun peşini bırakmamaktadır. Çünkü Jung’un üvey kardeşi günün birinde bir transseksüel olarak çıkagelir. Üvey annesi ise tamamen onlardan uzak bir hayata kendini kaptırır.Dünyanın bu halinden kendini iyice soyutlamaya başlayan Jung ise, morgdaki işine kendini iyice vermeye başlar. Artık kendi hayal dünyasında yaşamakta ve cesetler ile arkadaşlık etmektedir. Kronik rahatsızlıkları, fahişelik yapan trans erkek kardeşi ve zalim üvey annesinin ona getirdiği tüm olumsuzluklardan morgda sıyrılmaya çalışır.
 • IMDb 6.4/10
 • 1944
 • 0
Tumbleweed
İncele
Tumbleweed
Türkçe Altyazı
Genç yaşta suç işlemeye alışan Changsu’nun hayatı, aldığı hapis cezasının ardından daha da beter bir hale gelir. Kız arkadaşı da onun gibi azılı bir suçlu olan Changsu bir süre hapis yattıktan sonra serbest kalır ve kumar, içki ve suç dolu hayatına geri döner. Kız arkadaşı Miyeon’u bu karmaşanın içerisinde unutan Changsu, onu karşısında gördüğünde büyük bir şaşkınlık yaşar. Miyeon artık temizlenmiş ve başka bir hayat yaşamaya başlamıştır. Ancak kızın peşini geçmişte iş yaptığı mafya bir türlü bırakmamaktadır. Sevdiği kızın peşinden gitmeye karar veren ve onu bu azılı mafyanın elinden kurtarmak isteyen Changsu son kez eline silah alır. Aşkının uğruna ölmeyi ya da yeniden hapse girmeyi göze alan Changsu’nun yaşadıklarının anlatıldığı hikâye trajik bir sonla biter.
 • IMDb 6.4/10
 • 2495
 • 0
Arkadaş 2-Friend 2
İncele
Arkadaş 2-Friend 2
Türkçe Altyazı
Sung-Hoon, babasının kim olduğunu bilmeyen ve annesi tarafından büyütülen bir gençtir. Tüm hayatını annesinin mafya camiasındaki arkadaşlarını izleyerek geçirmiş ve nihayet o da bir çetenin üyesi olmuştur. Sung-Hoon bir gün diğer bir çete ile yaptıkları kavgaya karışması sonucunda hapse atılır.Oğlunun hapiste yalnız kalmasını istemeyen anne bu duruma çok üzülür. Aklına oğlu ile aynı hapiste yatmakta olan Joon-Seok’tan yardım isteme fikri gelir ve hapishaneye giderek ona bu isteğini iletir. Bunun üzerine yakın zamanda tahliye olacak olan Joon-Seok Sung-Hoon’u koruması altına alır.Hapishaneden önce Joon-Seok, ardından Sung-Hoon çıkar ve birlikteliklerini devam ettirirler. Joon Seok eskiden babasının liderlik ettiği çeteyi geri almaya çalışırken, Sung-Hoon ise geçmişi hakkında öğrendiği bilgiler ışığında Joon Seok’a karşı kin duymaya başlar. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.4/10
 • 2585
 • 0
In Another Country
İncele
In Another Country
Türkçe Altyazı
Ailesinin borçları yüzünden okulunu bırakmak zorunda kalan sinema öğrencisi genç kız, hayatını kurtarmak için bir senaryo yazmaya karar verir. Senaryosunu üç Fransız kadını üzerine inşa eder. Birinci karakter Fransa’da çiftlik işleten orta yaşlı bir kadındır. İkinci karakterin kocası zengin bir adamdır ve kadın onun zenginlikleri sayesinde rahat bir hayat yaşamaktadır. Üçüncü karakter ise karmaşık bir durumdadır. Kocası onu Koreli bir kadın için terk etmiştir. O da intikam için Kore’ye gelip Koreli bir erkeği ayartarak karısından ayırmaya karar verir. İç içe geçen bu hikâyede üç kadının da aradığı tek şey sevgi görmektir.
 • IMDb 6.4/10
 • 2578
 • 0
Break Out
İncele
Break Out
Türkçe Altyazı
Hayatı alt üst olmuş ve her şeyini kaybetmiş olan Bok Gu, içine düştüğü bu durumdan biraz olsun uzaklaşabilmek için cebinde kalan son birkaç won ile yollara koyulur. En ucuz ulaşım aracı olan treni kullanmaya karar veren Bok Gu, bindiği trende kendisi için manevi değeri son derece yüksek olan çakmağını kaybeder. Aynı trende yolculuk yapan bir mafya babasının elinde çakmağını gördüğünde ise büyük bir şaşkınlık yaşar.Karşısındaki mafya babasının sıradan bir mafya olmadığını ve bölgede yapılacak seçimlerde milletvekili adayı olan bir büyük siyasetçinin işlerini yürüttüğünü öğrendiğinde çakmağı almanın hiç de kolay olmayacağını anlar.Yolculuk sırasında milletvekili ve mafya lideri para konusunda yaşadıkları anlaşmazlık sonucu tartışmaya başlarlar. Mafya babası adamlarına emir vererek trene el koyar. Hiçbir istasyonda durmayan ve rotası belli olmayan trenin tüm yolculuğu boyunca Bok Gu’nın tek amacı ise çakmağını geri almaktır.
 • IMDb 6.4/10
 • 1368
 • 0
Man on High Heels
İncele
Man on High Heels
Türkçe Altyazı
Yoon Ji Wook, son derece erkek görünümlü, suçlulara şiddet göstermeyi seven bir polistir ve yaptığı işte gösterdiği başarı nedeniyle çok büyük bir değere sahiptir. Ancak bu erkeksi görünümün altında aslında tamamen bu duruma zıt bir karakter yatmaktadır. Yoon Ji Wook tüm bu şiddet içeren kişiliğinin içinde kadın olma isteği barındırır ve bunu gerçekleştirmek için bir gün cesaretini toplayarak işini bırakır ve ameliyat olmaya karar verir. Fakat bu o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü polislik mesleğinden gelen geçmişi onun yakasını bırakmayacak ve farklı tehlikeli durumların içine girecektir. Üstelik sadece kendisi değil, yakınları da bu tehlikeli durumdan nasiplenecektir.
 • IMDb 6.4/10
 • 2516
 • 0
Innocent Thing
İncele
Innocent Thing
Türkçe Altyazı
Young Eun yüksekokulda okuyan bir kız öğrencisidir ve başarılı hocası Joon Ki’ye karşı saplantılı bir aşk beslemektedir. Bu durumu fark eden hocası ise zaman içerisinde onun bu hislerine karşılık vermeye başlar, ancak hislerini öğrencisine belli etmemek için bastırmaktadır. Fakat öğrencisi Young Eun’un aşkı gerçekten tehlikeli boyuttadır ve evli olan hocasının karısına, arkadaşlarına, yakın çevresine giderek onlarla irtibata geçmeye başlar. İzlerken filmde kime hak vereceğinizi zaman zaman şaşıracağınız Innocent Thing filmi izleyenlerde etki bırakmasını başarıyor.
 • IMDb 6.4/10
 • 2907
 • 0
Detective K: Secret of the Lost Island
İncele
Detective K: Secret of the Lost Island
Türkçe Altyazı
Sevilen Detective K filminin devamı olan Secret of the Lost Island’da, yeni maceralara hazır olun. Joseon döneminde ünlü ve başarılı bir dedektif olan Kim Min’in macera dolu sahnelerine tanık olacağınız filmde, hareket hiç durmuyor. Joseon dönemine kötülükleri ile damgasını vurmuş olan bir çete, sahte gümüş külçe süren bir kalpazan çetesidir. Kim Min ise bu çeteyi çökertmek için peşlerinden giden iyi bir dedektiftir. Ancak dedektifin tek görevi bu değildir. Kim Min, aynı zamanda çocuğu kayıp olan bir kadına da yardımcı olmak için mücadele etmektedir. Hem aksiyonun hem de komedinin bol olduğu film, başarılı Kore filmlerinden biri olarak öne çıkıyor.
 • IMDb 6.4/10
 • 1464
 • 0
Kan ve Kravatlar – Blood And Ties
İncele
Kan ve Kravatlar – Blood And Ties
Türkçe Altyazı
Yeni mezun olmuş bir muhabir adayı olan Da-eun, babası ile çok iyi anlaşmakta ve birlikte huzurlu bir hayat sürdürmektedirler. Da-eun, onun mutluluğu için kendini parçalayan babasını çok sever. Ancak Da-eun’in sevgilisi ve arkadaşı ile birlikte bir sinemaya gitmesi üzerine hayatı değişmeye başlar. Gittikleri sinemada izlemiş oldukları filmin konusu Da-eun’u çok etkiler. Bir adamın bir çocuğu kaçırmasını ve annesinden fidye istedikten sonra çocuğu öldürdüğünü konu alan bu film, Da-eun’un aklında bazı soru işaretlerinin oluşmasına neden olur. Babasından şüphelenmeye başlayan Da-eun bu konu üzerine yoğunlaşarak inceleme yapmaya karar verir.
 • IMDb 6.4/10
 • 1678
 • 0
The Scam
İncele
The Scam
Türkçe Altyazı
Hyun-soo, sahip olduğu benzersiz hackerlik yeteneklerini borsada kullanmaya karar verir. Ülkenin en önemli telekomünikasyon firması Omega’nın hisselerinin tavan yaptırmasını sağlar ve büyük bir ikramiye kazanır. Onun bu eşsiz yeteneğini fark eden mafya, onu kendi işleri için kullanmaya karar verir. Hyun-soo’yu zorlu bir karar beklemektedir. Bir süre sonra rakip mafya üyeleri de onun peşine düşer. Kendinden beklenenleri yapmaktan başka şansı olmayan ünlü hacker, kendisine eşlik eden brokerlar ile beraber piyasayı alt üst edecektir. Sonunda parmakları onu kurtuluşa mı yoksa ölüme mi götürecektir?
 • IMDb 6.4/10
 • 2160
 • 0
Tabloid Truth
İncele
Tabloid Truth
Türkçe Altyazı
Mi Jin, bir yetenek şirketinin düzenlediği elemelere katılır ve şirketin menajeri olan Woo Gon tarafından çok beğenilir. Genç kıza karşı farklı hisler beslemeye başlayan Woo Gon, ondaki eşsiz yeteneği fark ederek önemli bir filmde baş rol almasını sağlar. Mi Jin, bu filmden sonra artık çok ünlü ve sevilen bir sanatçı haline dönüşür.Ancak Mi Jin ve Woo Gon için bundan sonra işler hiç de yolunda gitmeyecektir. Çünkü ortaya Mi Jin’in bir siyasetçi ile yaşadığı seks skandalı iddiası ortaya atılır ve insanlar tarafından şöhretinin zede alması sağlanır. Woo Gon ise bu iddiayı kimin ortaya attığını bulmak ister. Fakat bu sırada Mi Jin’in öldürüldüğü haberini alır.
 • IMDb 6.4/10
 • 1632
 • 0
Mr. Socrates
İncele
Mr. Socrates
Türkçe Altyazı
Hayatını uyuşturucu, çete kavgaları ve zorbalıkla mahvetmek üzere olan bir genç, mafyanın dikkatini çekmeyi başarır. Uzun süredir polisle çatışma halinde olan mafya lideri, bu genç adam için farklı bir plan hazırlamıştır. Bir gece onu adamlarına kaçırtan mafya lideri, bu kusursuz planı ona açıklar. Ondan polislik sınavlarını başarıyla geçerek polis teşkilatı içerisine sızmasını ve kendileri lehine çalışmalarını istediklerini söyler. Bunu başta kabul etmeyen genç adam, uğradığı işkencelerin ardından bunu kabul eder ve mafya tarafından tutulmuş özel öğretmenlerden ders almaya başlar. Kısa sürede sınavı başarıyla veren genç adam, artık bir polistir. Ancak mafya lehine değil, onların aleyhine çalışmaya karar verir. İntikamın hikayenin merkezinde olduğu Mr. Socrates filmi, dövüş ve çatışma sahneleri ile göz kamaştırıyor.
 • IMDb 6.4/10
 • 2084
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri