6.5/10
A Bloody Aria
İncele
A Bloody Aria
Türkçe Altyazı
Müzik profesörü Park Young-Sun, kırsal bir alanda yolculuk ederken yolda tesadüfen bir öğrencisini görür. Öğrenciyi arabasına alan Young-Sun, yolda polis kontrolünden kaçmak için arabayı nehir kenarına doğru sürer. Çok çapkın olan profesör, öğrencisini nehir kenarına götürür ve orada öğrencisini baştan çıkarmaya çalışır. Öğrenci oradan hızla uzaklaşarak ormana kaçar. Profesör öğrencinin geri arabaya döneceğini düşünerek yalnız başına beklemeye başlar. Bu arada ellerinde beysbol sopaları olan 3 adam profesörün arabasına doğru yürümeye başlar.
 • IMDb 6.5/10
 • 1912
 • 0
My Ordinary Love Story
İncele
My Ordinary Love Story
Türkçe Altyazı
Yaşı otuza dayanmış ve aşk hayatında bir türlü başarılı olamayan Eun Jin, tam ümidini yitirmek üzereyken Hyeon-Suk adında bir adamla tanışır. Eun Jin, bu adama aşık olmakta zorlanmaz ve zaman içerisinde ilişkilerini ilerleterek evlilik aşamasına gelir. Ancak her şeyin yolunda gittiğini düşündüğü bir anda aşık olduğu adamın cep telefonundaki bir mesaja şahit olur. Bu mesajla birlikte adeta dumura uğrayan Eun Jin büyük bir şok geçirdikten sonra aşık olduğu adamı aslında hiç tanımadığını idrak eder. Artık ilişkileri hakkında şüpheler duymaya başlamış ve karşısındaki adama güvenmemeye başlamıştır. Acaba Eun Jin, bu ilişkisinden başarıyla çıkabilecek midir, yoksa umutsuzluk içinde yalnız hayatına devam etmek zorunda mı kalacaktır?
 • IMDb 6.5/10
 • 1656
 • 0
Into The Mirror
İncele
Into The Mirror
Türkçe Altyazı
Filmde, bir alışveriş merkezinin inşası sırasında çıkan yangının altında yatan gerçek sırrı çözmeye çalışan iki insanın mücadelesi konu ediliyor. Bu iki insandan biri eski polis ve alışveriş merkezinin güvenlik şefi olan Woo’dur. Woo, yangın olaylarının arkasında doğaüstü şeylerin bulunduğuna inanmakta ve bu gizemli durumu çözmeye çalışmaktadır.Heo ismindeki diğer karakter ise cinayet masasında çalışmaktadır. Woo’nun aksine yangın olaylarının olağan bir durum olduğunu düşünen Heo, bunu kanıtlayabilmek için binada bir delil aramaktadır. Hikâye boyunca bu ikilinin mücadelesine tanık olduğumuz Into The Mirror filminde, acaba kim haklı çıkacak? Film, sürükleyici senaryosu ile izleyenleri merak içinde ekrana kilitlemesini başarıyor.
 • IMDb 6.5/10
 • 2994
 • 0
The Technicians
İncele
The Technicians
Türkçe Altyazı
Ji Hyeok, Jong Bae ve Koo In üçlüsünün büyük soygun macerasının anlatıldığı filmde, son derece heyecanlı ve aksiyon dolu sahneler mevcut. Ji Hyeok işinde çok yetkin bir kasa hırsızı, Jong Bae üst düzey bir hacker ve Koo In ise onların ortaklarıdır. Ortaklar arasında Jong Bae’nin geçmişte çalıştığı insanlara ihanet ettiğine dair fısıltılar dönüyor olsa da birlikte hareket etmekten vazgeçmezler. Bu üçlü ekip, bir plan yapar ve mücevher dükkânındaki en değerli parçaları çalmaya karar verir. Ancak işler biraz karmaşıktır. Çünkü dükkânın sahibi olan Başkan Jo da milyon dolarlık değerde bir hırsızlığı gerçekleştirmek için başarılı bir kasa hırsızı aramaktadır. Bu karmaşık ve ilginç hikâyenin sonu kimin lehine ve nasıl bitecektir?
 • IMDb 6.5/10
 • 1985
 • 0
My Love My Bride
İncele
My Love My Bride
Türkçe Altyazı
Yeni evlenen bir çiftin etrafında dönen hikâyede, evlilik sonrası insanlarda meydana gelen değişimler konu ediliyor. Young-Min ve Mi-Young yeni evlenmiş bir çifttir ve balayı tatilini yapmaktadırlar. Ancak balayı sırasında iyi vakit geçirmesi beklenen çift, tam tersine birbirleriyle kavga etmeye ve birbirlerini sürekli yanlış anlamaya başlar. Evlilik hayatında eşlerin geçirdiği tüm evreleri ele alarak gerçek yaşamla bağlantısını kurmayı başaran filmde, abartılı sahneler son derece etkili işleniyor. Lim Chan-Sang’ın yönetmenliğini yaptığı film 111 dakika sürüyor.
 • IMDb 6.5/10
 • 3466
 • 0
The Phone
İncele
The Phone
Türkçe Altyazı
Aksiyon, gerilim ve gizem türündeki The Phone filminde, eşi öldürülen bir adamın ilginç bir yöntemle karısını geri kurtarma mücadelesi anlatılıyor. Tam bir yıl önce karısı öldürülen adam, günün birinde manyetik bir sapma sonucunda karısının geçmişteki sesinden bir telefon alır. Karısının yasını tutmakta olan adam aldığı bu sinyalin ardından harekete geçer ve manyetik alan sapması yok olmadan katili bularak eşini kurtarmanın peşine düşer. Son derece heyecanlı ve aksiyon dolu bu film izleyenlere ilginç hikâyesi ile hareketli anlar yaşatmayı başarıyor. Senarist ve yönetmen koltuğunda Kim Bong-joo’nun oturduğu filmin yapımcılığını Next Entertainment World üstleniyor.
 • IMDb 6.5/10
 • 1311
 • 0
Boomerang Family
İncele
Boomerang Family
Türkçe Altyazı
Ayrı ayrı hayatlarıyla dibe vurmuş bir üç kardeşin hayatlarını konu alan film, bu üç kardeşin bir araya gelişini anlatıyor. Kardeşlerden biri çok defa hapse girip çıkmış arsız bir adamdır. Diğeri ikinci eşinden de ayrılarak tek kızını yanına alıp evine dönen bir kadındır. Son kardeş ise yaptığı film tam bir fiyasko çıkan ve karısı tarafından aldatılan bir yönetmendir. Bu üç kardeş dibe vuran hayatlarından kurtulmak için evlerine geri dönerler ve bir arada yaşamaya başlarlar. Ancak üç sıradışı kişiliğe ve hayata sahip kardeşlerin birlikte yaşaması ne gibi olaylara gebe olacaktır?
 • IMDb 6.5/10
 • 1065
 • 0
26 Years
İncele
26 Years
Türkçe Altyazı
Yaklaşık otuz yıl öncesinde Gwangju Demokratik Hareketi adı ile gösteri yapan sivillere açılan ateşte binlerce vatandaş ölmüştür. Aradan geçen neredeyse otuz yılın ardından bu harekette yakınlarını kaybeden birkaç kişi, bu durumdan sorumlu olan kişiden intikam almak için plan yaparlar. Olay sırasında babasını kaybeden çete üyesi Kwak Jin-Bae, milli takımın nişancısı olan Shim Mi-Jin, yine olay sırasında ailesini kaybeden polis Kwon Jung-Kyuk, büyük bir şirketin CEO’su ve özel güvenliğin teçhizat müdürü bir araya gelerek yaptıkları planı uygulamak için gizli çalışmalar yürütürler. Acaba planlarını başarıyla sonuçlandırabilecekler mi?
 • IMDb 6.5/10
 • 2817
 • 0
The Housemaid
İncele
The Housemaid
Türkçe Altyazı
Zor bir hayat yaşayan ve hayatını idame ettirmekte zorluk çeken Eun-yi, varlıklı ve aristokrat bir ailenin evinde hizmetçi olarak çalışmaya başlar. Bu işi bulduğu için çok mutlu olan Eun-yi, bir süre sonra evin erkeği Hoon’un dikkatini çekmeye başlar. Evin hanımının evde olmadığı bir gün Hoon, Eun-yi’yi sarhoş eder ve ona sahip olur. Yaşanan bu ilişki tekrarlanmaya başlar ve sonunda korktukları başlarına gelir. Bu yasak ilişkiyi evdeki diğer hizmetçiden öğrenen Hoon’un kayınvalidesi, Eun-yi’nin hamile kaldığını öğrendiğinde çılgına döner. Çocuğu aldırmak ve Eun-yi’yi evden kovmak için kirli planlar yapmaya başlar. Cannes ve Toronto Fesitvalleri’nin açılışlarında seyircilerle buluşan film, tüm eleştirmenler tarafından tam not almayı başardı.
 • IMDb 6.5/10
 • 2311
 • 0
We Are Brothers
İncele
We Are Brothers
Türkçe Altyazı
Yetimhanelerde birbirinden farklı iki hayat yaşayan ve uzun yıllardır annelerini görmeyen kardeşlerin hikâyesi yürek burkuyor. Önce tesadüf eseri birbirleriyle kardeş olduklarını öğrenen bu iki adam onların ortak noktası olan annelerini bulmaya karar verirler. Ancak kardeş olmalarına rağmen ikisi hem yaşantı olarak hem de karakter olarak birbirlerinden çok farklıdır. Kardeşlerden biri Hıristiyan dininin kutsal adamı olan Papazlık mertebesine erişmişken, diğer kardeş ise bir Budist şamanı olmuştur.Her şeye rağmen ellerindeki bir resimle yola koyulan kardeşler, sokak sokak annelerini aramaya başlarlar. Sonunda annelerine kavuştuklarında tüm farklılıklara ve anlaşmazlıklara rağmen kardeş olmanın ne kadar kıymetli olduğunu ve birbirleri için ne kadar değerli olduklarını anlarlar. Yıllardır birbirinden uzak kalan bu iki insanın yaşadıkları, kardeşlik konusunda unutulmaz bir ders niteliğini taşıyor.
 • IMDb 6.5/10
 • 916
 • 0
The Pirates
İncele
The Pirates
Türkçe Altyazı
Kore’nin kutsal hanedanı olan Joseon Hanedanlığı’na ait mührün gri bir balina tarafından yutulmasını ve mührün geri alınması için verilen mücadele anlatılıyor. Yer yer Karayip Korsanları esintilerinin göründüğü filmde, komedi ve eğlence durmak bilmiyor. Okyanusta dev bir balinanın peşine düşen korsanlar, onu yakalayabilmek için birbirinden komik hamleler yaparlar, ancak bir türlü başarılı olamazlar. Komik durumlara düşen korsanlara ümit bağlayan Joseon Hanedanlığı ise gelen haberler üzerine umutsuzluğa kapılır. Sonunda beceriksiz ve komik korsanlarımız bu mücadeleyi kazanabilecek midir? Hanedan yüzyıllardır kendisinde bulunan mühre yeniden kavuşabilecek midir?
 • IMDb 6.5/10
 • 1255
 • 0
Pluto
İncele
Pluto
Türkçe Altyazı
Kore’deki okullarda öğrencilerin yaşadığı sınav stresi ve aralarındaki rekabet nedeniyle ne tür sorunlar yaşadıklarının anlatıldığı Pluto filminde, modern ailelerin çocuklarına yaşattıkları baskı da gözler önüne seriliyor. Rekabetçiliğin en üst seviyede olduğu okullardaki öğrencilerin yapılarını eski tip akıllı nesil ile karşılaştıran film, aynı zamanda lise öğrencilerinin yaptığı kötü işleri de perdeye yansıtıyor.Bir gün okul öğrencilerinden Yoo-Jin arka bahçede ölü vaziyette bulunur. Cesedin yer aldığı bahçede diğer bir öğrenci olan Joon’un cep telefonunun bulunması ve birkaç öğrencinin sorgulamada verdiği bilgiler neticesinde, Joon şüpheli durumuna düşer. Ancak delil yetersizliği nedeniyle bırakılır. Serbest kaldıktan sonra Joon, ölü bulunan Yoo-Jin’in daha evvel içine girmiş olduğu gizli gruba katılır ve o andan sonra işlerin arka yüzündeki sırrın ortaya çıkmasına neden olur.
 • IMDb 6.5/10
 • 1239
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri