6.6/10
Nowhere to Hide
İncele
Nowhere to Hide
Türkçe Altyazı
Bir polisiye filmi olan Nowhere to Hide’ta cinayet zanlısının peşindeki dedektiflerin ilginç hikâyesi konu ediliyor. 1999 yılında çekilen film, o gün sıradışı kabul edilebilecek film teknikleri ile çekilmiş ve büyük yankı uyandırmıştır. Şehrin göbeğinde silahla öldürülen şahsın görüntüleri basın yoluyla tüm ülkeye yayılmıştır. Amirleri ise bu cinayeti çözmek için gözü pek dedektif Joong Hoon Park’ı görevlendirir. Daha önce birçok cinayeti çözen dedektif, aynı yöntemleri kullanarak bu cinayeti çözeceğinden emindir. Ancak karşısında kendinden emin ve iz bırakmamakta kararlı bir katil vardır. Dedektifin işi bu kez imkânsıza yakındır. Yayımlandığı yıl filmde rol alan pek çok oyuncuya ödüller kazandıran film, Güney Kore film sektöründe önemli bir yere sahip. korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.6/10
 • 2476
 • 0
A Little Pond
İncele
A Little Pond
Türkçe Altyazı
Kore savaşı ABD için iyi başlamamıştır. Temmuz 1950’de Kuzey Kore tarafından bozguna uğratılırlar. Büyük bir hızla karşı kıyıdaki Pusan şehrine doğru geri çekilirler. Yol üzerinde Jogunri köyü vardır. Amerikalılar köye giderek Kuzey Kore’nin kendilerine saldıracağını köyü boşaltmalarını söyler. Köylüler Amerikalıların onları koruduğunu düşünerek güneye doğru harekete geçer. O sırada Amerikan bir uçak saldırıda bulunur ve köylüleri bombalamaya başlar. Köylüler neden vurulduklarını bile bilmeden ateş altında kalır ve birçoğu ölür. Bazıları yakındaki bir mağaraya kaçarak kurtulabilir. 300 kişiden geriye sadece 25 kişi kalır. Film, gerçek bir olaya dayanarak çekilmiş ve Pulitzer ödülü almış bir kitaptan uyarlanmıştır.
 • IMDb 6.6/10
 • 1382
 • 0
Mr. Perfect
İncele
Mr. Perfect
Türkçe Altyazı
Eskiden golf sporu ile uğraşan Baek Se Jin adındaki bir adam hiç ummadığı bir kaza sonucu konuşma yetisini kaybeder. Tebdili mekânda ferahlık vardır diye düşünerek küçük bir adaya giderek orada öğretmenlik yapmaya karar verir. Ancak öğretmenlik yapacağı okulda sadece altı öğrencisi vardır ve okul tamamen kapatılmak üzeredir. Buna engel olmak isteyen Baek öğrencilerine profesyonel olduğu golf sporunu öğretmeye başlar. Amacı bu altı öğrenci ile birlikte maçlara katılmak ve bu sayede elde edecekleri başarı ve kazançla okulun kapanmasını engellemektir. Küçücük bir adada umut kırıntılarıyla yaşayan insanlar sayesinde hayata tutunmayı başaran Baek, istemeden çıktığı bir yolun kendisine bu kadar iyi geleceğini kestirebil miydi?
 • IMDb 6.6/10
 • 1430
 • 0
Intruders
İncele
Intruders
Türkçe Altyazı
Toronto Film Festivali’nde özel olarak gösterimi yapılan Intruders filminde, bir gencin hayata tutunma hikâyesi anlatılıyor. Hayatın debdebesinden bunalan genç, kışın ortasında bir dağ evine gitmeye karar verir. Doğanın zorluklarıyla mücadele edeceğini düşünürken onu bu dağda katil ve cesetler beklemektedir. Karşılaştığı manzara karşısında şoka giren ve bir cinayete kurban gitmekten kurtulabilmek için elinden gelen tüm çabayı gösteren genç, her çaldığı kapıda farklı bir cinayet hikâyesi ile karşılaşır. Ünlü Koreli yönetmen Noh Young Seok'un gerilim kategorisindeki en başarılı filmi sayılan hikâye, son dakikaya kadar şaşırtmaya devam ediyor.
 • IMDb 6.6/10
 • 1738
 • 0
No Breathing
İncele
No Breathing
Türkçe Altyazı
Uzun yıllar yüzme yarışlarında büyük başarılara imza atan Woo-Sang, önce milli takıma daha sonra da profesyonel yüzme yaşantısına son verir. Bu noktalara gelmek için çok çalışan ve tüm gençliğini bu spora adayan Sang’ın kararı spor dünyasında şok yaratır. Onu ikna etmeye çalışan herkes hayal kırıklığı yaşar. Böyle büyük bir sporcunun ani bir kararla kariyerine son vermesi üzücüdür. Ancak yaşanılan trajik bir olay Woo-Sang’ın kararını değiştirmesine neden olur. Sang, ara verdiği spora geri dönmeye karar verdiğinde onu zorluklar beklemektedir. Zira bıraktığı noktadan çok uzaktadır. Bir başarı hikâyesinin anlatıldığı No Breathing, duygusal konusu ile dikkat çekiyor.
 • IMDb 6.6/10
 • 1572
 • 0
The Ghost Theater
İncele
The Ghost Theater
Türkçe Altyazı
Bir müzikal korku gerilim filmi olan The Ghost Theater, perili bir tiyatroda geçen gizemli olayları konu ediniyor. Bu perili tiyatroda çalışmakta olan genç bir kız, tiyatro içerisinde büyükannesini kaybetmiştir. Büyükannesinin bir anda ortadan kaybolmasının arkasında yatan sebebi araştırmaya karar veren kız, gerilim dolu dakikalar geçirir. Ruhların davet edildiği ve korkunç şeylerle dolu bu tiyatroda ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz. Kız ve arkadaşlarının bu tehlikeli tiyatro içerisinde büyükanneyi arama macerası izleyenlere korkulu anlar yaşatıyor. Gye-su Jeon’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosu da aynı kişiye ait.
 • IMDb 6.6/10
 • 1285
 • 0
Happiness for Sale
İncele
Happiness for Sale
Türkçe Altyazı
Güney Kore’nin başkenti olan Seul’de bir vergi toplayıcısı olarak çalışmakta olan Mi-Na, bir gün babasının hastalanması üzerine çok zor bir durumun içine girer. Babası hastanede yatmaktadır ve iyileşmesi için paraya ihtiyaçları vardır. Basit bir vergi toplayıcısı olan ve büyük paralar kazanmayan Mi-Na’nın aklına parlak bir fikir gelir. Babasının dükkanını satacak ve onun tedavi görerek hastalığından kurtulmasını sağlayacaktır. Fakat, dükkanı satabilmesi için önce eski püskü olan dükkanı potansiyel alıcılara cazibeli gösterecek bir hale getirmelidir. Acaba Mi-Na bunu başarabilecek midir?
 • IMDb 6.6/10
 • 1385
 • 0
Legendary Courtesan
İncele
Legendary Courtesan
Türkçe Altyazı
Uzak diyarların güçlü hanedanı Hwanglar’ın kral ve kraliçesi öldürülmesinin ardından kimsesiz kalan No-mi bu toprakları terk etmek zorunda kalır. Uzun yıllar zor şartlar altında hayatta kalmaya çalışan No-mi, ailesini katleden baronun öldüğünü duyduğunda geri dönmeye karar verir. Baronun ölümü ile şatoya saldıran kişileri cezalandıran No-mi, çalınan eşyalarla şatoya ulaşır. Bölgede başlayan başı bozukluğu kısa sürede bastıran ve düzeni sağlayan No-mi’nin yüreğinde intikam ateşinden çok farklı bir duygu bulunmaktadır. Baba ve annesinin katilinin kızlarına deli gibi aşık olmuştur. Bu genç kızın başka bir prensle evleneceğini duyan No-mi, sevdiğini elde edebilmek için çeşitli entrikalar ve zor kullanmaya karar verir. Bu karardan sonra olayların seyri başka bir yöne doğru dönecektir.
 • IMDb 6.6/10
 • 2106
 • 0
26 Years Diary
İncele
26 Years Diary
Türkçe Altyazı
Film, gerçek bir hikayeye dayanır. Su-hyon ufkunu genişletmek için Kore’den ayrılır ve Japonya’ya gider. Orada Yuri adlı bir öğrenciyle tanışır. İkisinin de ortak zevkleri arasında müzik ve spor vardır. Yabancı oldukları bir dille anlaşmaya çalışan ikili aynı zamanda ırksal sorunlarla da mücadele etmektedir.
 • IMDb 6.6/10
 • 1741
 • 0
Dooman River
İncele
Dooman River
Türkçe Altyazı
Kuzey Kore ve Çin arasındaki Dooman Nehri, iki ülkenin sınırını oluşturur. Biri Kore’de diğeri Çin’de yaşayan iki çocuk ailelerinin geçimlerini sağlamak için yasadışı sınır ticareti yapmak ve nehrin öbür yanına geçmek zorundadır. Bu sırada arkadaş olurlar. Kuzey Kore’li olan çocuğun dilsiz bir kardeşi ve bilge bir büyükbabası vardır. Çinli çocuğa göz kulak olan bu aile onunla yemeklerini paylaşır. Aralarında güçlü bir bağ oluşan bu insanlar zorlu koşullar ve talihsizlikler ile baş etmek zorundadır.
 • IMDb 6.6/10
 • 1105
 • 0
Hayalet Evi-Ghost House
İncele
Hayalet Evi-Ghost House
Türkçe Altyazı
Pil-gi, hayatı boyunca bir ev sahibi olamayan rahmetli babasının bu dileğini gerçekleştirmek için bir ev satın alır. Ancak, satın aldığı evin eski sakinleri onu rahatsız etmektedir. Pil-gi o kadar kolay vazgeçecek biri değildir. Polis çağırır, arkadaşlarını davet eder hatta şeytan çıkarma ayini bile yapar. Ancak hayaletler eve musallat olmuştur. Sonunda buraya yeni bir otel inşa etmek isteyen biri evi satın alır. Artık korkma sırası ondadır. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.6/10
 • 1818
 • 0
Kabir Hikayeleri-Epitaph Gidam
İncele
Kabir Hikayeleri-Epitaph Gidam
Türkçe Altyazı
Dr. Jung Nam geçmişte Ansaeng Hastanesi'nde stajyer olarak çalışmıştır. Bir gün o yıllarda çektirdiği bir fotoğrafı bulunca anıları canlanmaya başlar. O yıllarda genç bir stajyerken nişanlanmış ve nişanlısı intihar ederek hayatına son vermiştir. Daha sonra gece geç saatlerde morg nöbetine atanır. Orada ölen nişanlısına benzettiği bir cesede aşık olur. Morgda geçirdiği zamanlar hayaletler ve Japon askerlerini hedef alan bir seri katil ile oldukça gizemli geçer. Korefilmleri.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 6.6/10
 • 1606
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri