6.7/10
Broken
İncele
Broken
Türkçe Altyazı
Bir fabrika işçisinin yaşadığı korkunç olaylar sonucu hayatının nasıl tepetaklak olduğunu anlatan Broken filmi, etkileyici bir gerilim ve polisiye filmi olarak karşımıza çıkıyor. Sang-Hyun, karısını kanserden kaybeden ve kızı ile birlikte yaşayan bir fabrika işçisidir. Bir gün işten eve geldiğinde kızını bulamayan baba, aradığında da ona ulaşamaz ve polise haber verir. Çok süre geçmeden polislerden morga gelmesi gerektiği bilgisini alır. Kızı kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından tecavüz edilerek öldürülmüştür.Hayatı başına yıkılan Sang-Hyun’un bundan sonra tek bir amacı olacaktır, o da kızına bunu yapanlara cezalarını vermek. Ancak ne polisten ne de başka bir yerden canilerin bulunduğuna dair bir bilgi gelmez. Fakat bu durum pek uzun sürmeyecektir. Sang-Hyun, günün birinde kim olduğunu bilmediği birinden bir mesaj alır. Mesajda kızına bu caniliği yapanların adresi yazılıdır. Mesajı görür görmez harekete geçen Sang-Hyun, polislere haber vermeden mesajdaki adrese gider ve onları bulur. Ancak o saatten sonra tamamen bir kanun kaçağı durumuna girerek daha zor bir hayatın içine sürüklenir. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.7/10
 • 1817
 • 0
Bad Deal The Unjust
İncele
Bad Deal The Unjust
Türkçe Altyazı
İlkokulda okuyan beş kız öğrenciye tecavüz edilir ve öldürülür. Polis olayın failini yakalamakta başarısız olur. Olayın tek şüphelisi bir çatışma sırasında polis tarafından vurularak öldürülür. Olay ülkede o kadar büyür ki Cumhurbaşkanı olayı çözmesi için başarılı bir polisi göreve atar. Cheol-gi bir çok seri cinayeti çözmüş yetenekli bir polistir. Davayı yeniden inceler ve Dong-seok adlı birinden şüphelenir. Adamın çocuk sarkıntılığı nedeniyle sabıka kaydı vardır. Cheol-gi şüpheliye adım adım yaklaşsa da bu olayın içinde bilmediği gizli durumlar vardır. Olayı çözmek sandığı kadar kolay olmayacaktır.
 • IMDb 6.7/10
 • 3978
 • 0
Ad Lib Night
İncele
Ad Lib Night
Türkçe Altyazı
Yaşlı bir adamın son isteği yıllar önce evden kaçan kızının bulunmasıdır. Komşusu olan iki genç adam yaşlı adamın bu son isteği üzerine kızını aramaya başlarlar. Şehir merkezinde buldukları bir genç kızı adamın kızıymış gibi davranması konusunda ikna ederler.
 • IMDb 6.7/10
 • 2468
 • 0
Almost Love
İncele
Almost Love
Türkçe Altyazı
Ji-Hwan ve Dal-Rae aynı mahallede büyüyen eski arkadaşlardır. Ji-Hwan tam bir "Jackie Chan" hayranıdır ve onun gibi bir dünya starı olmak istiyordur. Dal Rae’nin hayali ise aktris olmaktır. Ancak büyüyünce ikisi de hayalini kurdukları meslekleri yapamamıştır. Yıllar geçtikçe dostlukları pekişir. Dal Rae’nin Young-hoon adında bir erkek arkadaşı vardır. O aynı zamanda Ji-Hwan’ın tekwando kursundan arkadaşıdır. Ancak Ji-Hwan ve Dal Rae’nin arasındaki arkadaşlığı kıskanmakta hatta biraz da tuhaf karşılamaktadır. İkisini birbirinden biraz uzaklaştırmak için Ji-Hwan’a bir kız arkadaş ayarlar. Ancak bu durum Ji-Hwan ve Dal Rae’nin aralarındaki bağı ve duygularını gözden geçirmesine neden olur. İkisi de aralarındaki bağın dostluktan daha öte olduğunu bilmektedir.
 • IMDb 6.7/10
 • 2166
 • 0
A Good Rain Knows
İncele
A Good Rain Knows
Türkçe Altyazı
Güney Koreli öğrenci Dong-ha, Amerika’da okurken Çinli öğrenci May ile tanışır. İki öğrenci arkadaş olur. Eğitim hayatları boyunca arkadaşlıkları iyi bir şekilde devam eden Dong-ha ve May, aradaki bağı kuvvetlendirecek duygusallığı kuramadan ve birbirlerine açılamadan mezun olur ve kendi yollarına giderler. 30’lu yaşlarında Dong-ha mimar olmuştur ve bir inşaat projesinde çalışmak üzere Çin’e gider. Dong-Ha’da tur rehberi olarak çalışmaktadır. İkisi Çin’de karşılaşır ve öğrencilik yıllarını anarlar. Tekrar kesişen yolları bu kez aşka çıkabilecek midir?
 • IMDb 6.7/10
 • 2807
 • 0
A Light Sleep
İncele
A Light Sleep
Türkçe Altyazı
16 yaşındaki Yeol-Rin iki yıl önce bir trafik kazasında anne ve babasını kaybetmiştir. Kardeşlerine bakabilmek için fuhuş yapmaya başlayan Yeol-Rin’in bir de erkek arkadaşı vardır. Keyifli bir hayat süren Yeol-Rin aniden uykusuzluk ve iştahsızlık yaşamaya başlar.
 • IMDb 6.7/10
 • 1632
 • 0
A Company Man
İncele
A Company Man
Türkçe Altyazı
Hyeong-Do kiralık katildir. Bu işi yaparken metal ticaret şirketi adıyla çalışan bir şirketi kullanmaktadır. Ancak şirket aslında bir çetedir. Bir gün, Hyun-Yi adında bir adamı öldürmek üzere görevlendirilir. Hyun-Yi bunu öğrenince Hyeong-Do’dan bir iyilik ister. Ailesine bırakmak üzere para verir. Hyeong-Do parayı vermek üzere eve gider ve orada Hyun-Yi’nin eşi Su-Yeon ile karşılaşır. Su-Yeon bir şarkıcıdır ve Hyeong-Do ona aşıktır. Kadınla yakınlaşan Hyeong-Do yaptığı işten pişmanlık duymaya başlar ve işten ayrılır. Ama işler onun planladığı kadar kolay olmaz. Şirket onu öldürmek için hedef olarak seçmiştir.
 • IMDb 6.7/10
 • 2145
 • 0
Cart
İncele
Cart
Türkçe Altyazı
Bir işçi ayaklanmasının konu alındığı Cart filminde, üç ana karakteri izliyoruz. Sun-Hee, iki çocuk annesi olmasının yanı sıra büyük bir mağazada kasiyerlik yapmaktadır. Hye-Mi de dul bir annedir ve aynı mesleği icra etmektedir. Soon-Rye ise aynı mağazada erkek hademe olarak çalışmaktadır. Aynı mağazada çalışan ve işçi sendikasına üye olan bu üç karakter, taşeron işçilerin işten çıkartılması üzerine baş gösteren ayaklanmaya katılırlar ve olaylar bunun üzerine baş gösterir.
 • IMDb 6.7/10
 • 821
 • 0
Beautiful-Güzel
İncele
Beautiful-Güzel
Türkçe Altyazı
Eun Young nefes kesen dayanılmaz güzelliğe sahip bir kızdır. Ancak mutlu değildir. Çünkü hem kadınların hem de erkeklerin kendisine yönelen kıskanç bakışlarından dolayı bitkindir ve kendini çok yalnız hissetmektedir. Bir gün bir adamın tecavüzüne uğrar. Adam onun güzelliğinden dolayı öldürmeye kıyamaz.
 • IMDb 6.7/10
 • 2276
 • 0
Socialphobia
İncele
Socialphobia
Türkçe Altyazı
Film, özellikle şimdiki çağın en büyük sorunlarından biri haline gelen teknolojinin yanlış işlerde kullanılmasını ve sonucunda meydana gelen olayları konu ediniyor. Bu anlamda önemli bir soruna parmak basan Socialphobia, izleyenlere farkındalık kazandıran bir yapım olma özelliğini taşıyor.Ji-Woong ve Yong-Min polislik sınavına hazırlanan iki arkadaştır. Bir gün internette bir askerin ölümüne dair paylaşılan haberin altına yazılan kötü bir yorumu fark ederler. Re Na rumuzuyla yazılan bu yorum bir hayli sinirlerini bozar ve yazan kişiyi bulup ona özür diletmek isterler. Bunun için Re Na rumuzlu kişinin gerçek kimliğini bulmak üzere araştırma yaparak adres bilgisine ulaşırlar. Amaçları buldukları adrese gidip o kişiye özür diletmek ve o anları kamera kaydına alarak sosyal medyada paylaşmaktır. Dokuz arkadaş toplanırlar ve adrese giderler. Ancak gittikleri adreste onları hiç ummadıkları farklı sürprizler beklemektedir.
 • IMDb 6.7/10
 • 1229
 • 1
The Chronicles Of Evil
İncele
The Chronicles Of Evil
Türkçe Altyazı
Heyecanlı, aksiyon dolu ve duygusal bir polisiye filmi olan The Chronicles Of Evil’de, Dedektif Choi’nin yaşadığı talihsizlikler konu ediliyor. İşinde son derece başarılı olan Dedektif Choi bir gün terfi aldığını öğrenir ve bunu kutlamak adına takımı ile birlikte bir parti düzenler. Ancak parti sonrası onu hiç ummadığı bir sorun beklemektedir. Parti dönüşünde evine dönmekte olan Dedektif Choi, yolculuk sırasında bir suç işlendiğine tanık olur. Üstelik tanık olduğu bu suçta kendisi de kazara bir cinayet işlemek durumunda kalır.Daha yeni terfi almış olan ve böyle bir olay yüzünden başarısını kaybetmek istemeyen Dedektif Choi, suçunun üstünü kapamayı tercih eder. Ancak ertesi gün olayın haberlere çıkması ile Dedektif Choi dumura uğrar. Çünkü haberde cesedin şantiyedeki bir vince asılı olduğu söylenmektedir. Oysa Dedektif Choi cesedi oraya asmamıştır. Bunun üzerine araştırmak için cinayet davasını kendisi alır ve gizemli olayın arka yüzünü anlamaya çalışır.
 • IMDb 6.7/10
 • 1766
 • 0
Emanet – Coin Locker Girl
İncele
Emanet – Coin Locker Girl
Türkçe Altyazı
Filmde, henüz yeni doğmuş bir bebekken metro istasyonundaki emanet dolabına kilitlenerek ortada bırakılan bir kızın korkunç hikâyesi anlatılıyor. Dolapta ağlamakta olan bebeği, tefeci çetesinin lideri olan bir kadın bulur ve onu aynına alarak büyütüp kendi elemanı olarak hazırlar. Bebek genç kız olacak yaşa geldiğinde artık kendine verilen görevleri yerine getirecek haldedir. Bu şekilde çok sayıda korkunç görevi yerine getiren kızın kaderi günün birinde değişecek midir? Sürükleyici hikâyesi ve yok artık dedirtecek sahneleri ile soluk soluğa izleyeceğiniz Emanet filmi kaliteli Kore yapımlarından birisi olarak öne çıkıyor.
 • IMDb 6.7/10
 • 986
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri