6.8/10
South Bound
İncele
South Bound
Türkçe Altyazı
Güney ile Kuzey Kore arasındaki gerilimin ve farkın yansıtıldığı South Bound filminde, oğlunu çoğu şeyden kısıtlayan bir baba konu ediliyor. Gençliğinde anarşist bir öğrenci olan baba, okul çağında olan oğlunu okula göndermemekte ve yabancıların imal ettiği kola, kahve gibi içecekleri içmesine engel olmaktadır. Çünkü okuldaki eğitim sistemine güvenmez ve içecek ürünlerinin de yabancılar tarafından birer ele geçirici olduğunu düşünür. Babasının neden bu şekilde davrandığına bir türlü anlam veremeyen genç oğul ise bunun sebebini Güney Kore’ye taşındıkları zaman anlayacaktır.
 • 121dk
 • IMDb 6.8/10
 • 337
 • 1
Nobody’s Daughter Haewon
İncele
Nobody’s Daughter Haewon
Türkçe Altyazı
Bir öğretmen ile öğrencisi arasında geçen ilişki sonrası iki tarafın yaşadığı sorunları ele alan Nobody’s Daughter Haewon filminde, esas karakter annesi ile ilk defa tanışmak üzere olan Haewon’dur. Haewon, bir üniversite öğrencisidir ve öğretmeni olan Sung-Joon ile arasında gizli bir ilişkisi olmuştur. Ancak şimdi ondan ayrılmak istemektedir.Kanada’ya gitmek üzere olan annesi ile tanışacaktır ve annesi ile tanıştıktan sonra içine kapanarak iyice depresyona girer. Bu durumun içinden sıyrılabilmek için gizlice bir ilişki yaşadığı öğretmenine tekrar gider. Fakat bu sefer restoranda bulunan üniversite öğrencileri tarafından yakalanırlar. Adı çıkan ve ilişki yaşadığı okulda yayılan çift, ne yapacağını bilemez haldeyken, en sonunda çareyi oradan kaçıp gitmekte bulurlar. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.8/10
 • 3948
 • 0
Barbie
İncele
Barbie
Türkçe Altyazı
Soon-Young ailesinin geçimini tek başına üstlenmiş bir genç kızdır. Babası zihinsel engel, amcası vicdansız, kız kardeşi Soon-Ja ise her zaman hastadır. Soon-Ja her gün barbie bebeğiyle oynamakta ve Amerika’da yaşamanın hayallerini kurmaktadır. Amcaları Amerika’da Koreli bir kız evlat edinmek isteyen bir aile ile iletişime geçer ve Soon-Young’u evlatlık olarak vermek ister. Soon-Ja bu durumu kıskanır. Amerikalı aile Kore’ye geldiğinde iki kiz kardeş arasında tercih yapmak zorunda kalır. Ancak bu ailenin planlarından kimsenin haberi yoktur.
 • IMDb 6.8/10
 • 7129
 • 0
Art of Fighting
İncele
Art of Fighting
Türkçe Altyazı
Byung-Tae sessiz ve utangaç biridir. Bu haliyle zorbalar için mükemmel bir hedef olmaktadır, her gün düzenli olarak dayak yemektedir. Byung-Tae’nin bir gün canına tak eder ve dövüş sanatları, dövüş teknikleri üzerine kitaplar okur. Ancak bu kitapların bir faydası olmaz. Sonra karşısına Pan-Soo adında bir adam çıkar. Eskiden efsanevi bir kavgacı olan Pan-Soo Byung-Tae’nin bir savaşçı olarak potansiyeli olduğunu fark eder. Ve ona bildiği her şeyi öğretmeye karar verir.
 • IMDb 6.8/10
 • 4087
 • 1
April Snow
İncele
April Snow
Türkçe Altyazı
In-su ışık yönetmenidir. Bir gün canlı bir konser sırasında işini yaparken eşinin trafik kazası geçirdiğini söyleyen bir telefon alır ve hemen hastaneye gider. Hastanede eşiyle birlikte arabada bir adamın olduğunu öğrenir. İkisi de komadadır. Bu sırada eşinin yanındaki adamın eşi ile hastanede karşılaşırlar. İkisi de bu ihanet karşısında şaşkındır. Hem komadaki eşleri için üzülmekte hem de ihanet nedeniyle onlardan nefret etmektedirler. Bu sırada eşlerinden ve ilişkilerinden bahsederek birbirilerini tanımaya çalışırlar. Talihsiz kaderleri onları birbirlerine yakınlaştırır.
 • IMDb 6.8/10
 • 4948
 • 0
Arahan
İncele
Arahan
Türkçe Altyazı
Çaylak ama tutkulu bir polis olan Sang-hwan kötüleri cezalandırmak üzere seçilen iyi bir adamdır. Evrenin iyi güçleri şeytani kötülükle savaşmak için Sang-hwan’ı eğitmeye karar verirler. Bir dövüş sanatları ustası onun gerçek gücünü ortaya çıkarmak için iyi bir eğitim verir. Mutlak güce sahip olan Sang-hwan, dünyayı kurtarabilecek midir?
 • IMDb 6.8/10
 • 3039
 • 0
July 32nd
İncele
July 32nd
Türkçe Altyazı
Heyecan ve macera dolu film, Güney Koreli ünlü yazar Ko-Un’a ait Dolunay isimli öyküden uyarlanmıştır. Man-su beş yaşındaki küçük kızı ile sakin bir hayat yaşamaktadır. Bir gün karıştığı bir olay nedeniyle küçük kızını terk etmek zorunda kalan Man-su, polis memurunu yaraladığı için sonunda yakalanır ve hapse atılır. Uzun yıllar cezaevinde zor günler geçiren Man-su’nun küçük kızını ise çok daha zor günler beklemektedir. Babası Man-su’nun kendisini bıçaklamasını kendine yediremeyen kötü Dedektif Jang küçük kızı bir geneleve satar. 31 Temmuz günü kızından ayrılmak zorunda kalan baba, cezasını çektikten sonra hapisten çıkar ve kızının izini sürmeye başlar.
 • IMDb 6.8/10
 • 2012
 • 0
Kundo: Age of the Rampant
İncele
Kundo: Age of the Rampant
Türkçe Altyazı
Kundo filminde, üst tabakanın içindeki yozlaşmış insanlardan çaldıklarını fakir insanlara dağıtmayı kendine görev edinmiş bir çetenin hikâyesi anlatılıyor. Hırsızlar çetesi alışageldikleri gibi hırsızlık yapmaya devam etmektedir. Bu sıralarda üst tabakada yer alan zengin bir ailenin çocuğu olan Joo Yoon ise kendi içinde zor anlar yaşamaktadır. Annesi bir cariye olan ve bu nedenle savaş sanatındaki başarısı önemsenmeyen Joo Yoon, günün birinde tüm bu saçma önyargılardan usanıp hırsızlar çetesine katılmaya karar verir. Böylece Joo Yoon da içinden geldiği üst tabakaya karşı hırsızlık yaparak fakirlere dağıtmaya başlar. Bu şekilde hayattan daha fazla haz aldığını keşfedecektir.
 • IMDb 6.8/10
 • 2026
 • 0
Set Me Free
İncele
Set Me Free
Türkçe Altyazı
Yongjae, zalim babasından sürekli kötü davranışlar gören 17 yaşında bir gençtir. Babasının baskılarına ve dayağına daha fazla katlanamaz ve Isaac adındaki arkadaşının evine taşınır. Bu evde uzun süre kalamayacak olan ve babasının evine de geri dönmek istemeyen Yongjae çaresizlik içindedir. Etrafındaki insanların yanında örnek bir öğrenci olarak tanınmak için papaz olmayı isteyen biriymiş gibi davranır, fakat gerçekte hırsızlık yapar. Günün birinde babası Yongjae’nin yanına gelerek, küçük kardeşini de onun yanına bırakmayı ister. Bunu gören Yongjae ise babasına karşı büyük bir öfke patlaması yaşayacaktır. Dram, hüzün ve gözyaşının bir arada olduğu Set Me Free filmi, izleyenlerde derin bir etki bırakıyor.
 • IMDb 6.8/10
 • 1490
 • 0
Pişmanlık – No Tears for the Dead
İncele
Pişmanlık – No Tears for the Dead
Türkçe Dublaj
No Tears For The Dead filminde, profesyonel kiralık katil olarak bir mafyaya hizmet eden adamın pişmanlık hikâyesi anlatılıyor. Mafya, her zamanki gibi ona bir görev daha verir. Adam sorunsuz bir şekilde bu görevi yerine getirmek için çalışırken hiç beklemediği bir hata yaparak masum bir kızın ölmesine sebep olur. Yaptığı bu hata nedeniyle inanılmaz bir pişmanlık yaşamaya başlayan kiralık katil, hayatının geri kalanında artık bu işi yapmayacağına dair kendi kendine söz verir. Ancak bu o kadar kolay değildir. Çünkü şimdiye kadar verdikleri her görevi yerine getiren katil onlar hakkında çok şeye şahit olmuştur ve peşini bırakmayacaklardır. Öyle ki artık hayatını değiştirmeye uğraşan kiralık katilin peşine başka bir kiralık katil takarlar. Aksiyon ve dramın bir arada olduğu filmde, kiralık katilin vicdanı ile görevi arasında bocalaması izleyenlerde etki bırakmasını başarıyor.
 • IMDb 6.8/10
 • 1846
 • 0
My Teacher, Mr. Kim
İncele
My Teacher, Mr. Kim
Türkçe Altyazı
Mr. Kim, işinde son derece başarılı ama bir o kadar paragöz bir öğretmendir. Öyle ki öğrenci velilerinden para koparabilmek için beyaz zarflar içinde rüşvet kabul etmektedir. Etik dışı ve doğru olmayan şeyler yapmaya devam eden Mr. Kim, bu durumu öylesine abartmıştır ki sonunda okuldan kovularak başka bir köy okuluna atanır. Çocukların saf, masum halleri ile karşılıksız sevgilerinin izleyenleri duygulandırdığı filmde, Mr. Kim karakteri ise hayatla iç içe bir insan olması ile öne çıkıyor.
 • IMDb 6.8/10
 • 1290
 • 0
Hansel and Gretel
İncele
Hansel and Gretel
Türkçe Altyazı
Sürat yapmaktan keyif alan ve araç kullanmadaki becerisi ile övünen Eun-soo, aile ziyaretine giderken ormanlık bir arazide korkunç bir trafik kazası geçirir. Bu kazadan yaralı olarak kurtulan genç adama, güzelliği ile nefes kesen genç bir kız yardım elini uzatır. Onu ormanlık arazideki eve götüren genç kız Eun-soo’yu tedavi eder. Bilinci yerine geldiğinde Eun-soo, genç kız ve küçük kardeşlerinin yardımlarına minnettar kalır. Ancak kapı aralığından duydukları ona panik yaşatır. Bu güzel kız ve sevimli kardeşlerinin ormanda yaşayan canavarlara kendisini kurban edeceklerini anlayan Eun-soo kaçmayı denese de uçsuz bucaksız orman buna izin vermez. Kütüphanede bulduğu bir kitapta yazılı olan satırlar onu korkunç bir sonun beklediğini anlatmaktadır. Genç adam kendisini ölümle yaşam arasında korkunç bir mücadelenin ortasında bulur.
 • IMDb 6.8/10
 • 1392
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri