6.9/10
Haru
İncele
Haru
Türkçe Altyazı
Okul yıllarında iki sevgili olan Seok Yoon ve Jinwon mezuniyetlerinin ardından evlenirler. Seok Yoon, bir oyuncak tasarımcısı olurken, karısı Jinwon ise vücudunda bulunan rahatsızlık ile uğraşmaktadır. Küçük yaşta anne, babasını kaybeden ve fiziksel olarak son derece zayıf bir bünyeye sahip olan Jinwon, anne olmak ister. Ancak bu konudaki çalışmalarına rağmen sürekli başarısız olurlar. Seok Yoon ise karısının bir çocuk isteme saplantısına karşı elinden geldiğince sabretmeye çalışsa da bir yerden sonra kendini tutamamaya başlar. Genç çift bu durumdayken adeta bir mucize gerçekleşir ve Jinwon ikiz bebeklere hamile kalır. Bu mucize ile birbirlerine ve hayata yeniden tutunma gücü bulan çift, mutlu haberin ardından gelen daha yıkıcı bir haberle mahvolurlar. Çünkü ikiz bebeklerle gelen mutluluk uzun sürmeyecektir.
 • IMDb 6.9/10
 • 2996
 • 0
Twenty
İncele
Twenty
Türkçe Altyazı
Okul çağlarından beri arkadaş olan üç gencin sıradışı hikâyesinin anlatıldığı Twenty filmi, izleyenlere komik ve eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Chi-Ho, aklı fikri kızlarda olan, bir daldan diğerine atlayan biri iken, Dong-Woo tüm hayatını çizgi romanlar üretmeye adayan bir idealisttir. Bu iki garip karakterin ortasında zenginlikten başka bir şeyi düşünmeyen Gyung-Jae ise grubun zeki çocuğudur. Chi-Ho tesadüf sonucu hayallerini süsleyecek kadar güzel bir sinema oyuncusu olan Eun-Hye ile tanışır. Dong-Woo ise hayalini gerçekleştirmek için her gün part time işlerde çalışmak zorundadır. Komik ve sıradışı hikâyesi ile Twenty filmi benzer yapımlara göre bir adım daha öne çıkmayı başarıyor.
 • IMDb 6.9/10
 • 2993
 • 0
C’est Si Bon
İncele
C’est Si Bon
Türkçe Altyazı
60’ların sonunda Kore’de geçen hikâyenin kahramanları, ülkenin en meşhur müzik kafesi olan C'est Si Bon’un müzik grubudur. Bir grup genç bir araya gelerek hayallerinin peşinden gitmeye karar verirler. Etnik ve yöresel bir müzik türünü benimseyen gençler, kısa sürede ülkenin en popüler grubu haline gelir. Popülerliğin ve karmaşanın içerisinde mutluluğu da yakalamakta kararlı olan grup üyeleri, farklı farklı ama birbirinden güzel kızlara aşık olurlar. Karmaşık ve komik aşk hikâyesinin anlatıldığı filmde, peşlerinden kızların koştuğu müzik grubunun popüler üyelerinin sevdiklerinin peşinden koşmaları anlatılıyor.
 • IMDb 6.9/10
 • 1510
 • 0
Sea Fog
İncele
Sea Fog
Türkçe Altyazı
Yıl 1998… Bir balıkçı teknesine tüm kaderlerini bağlamış olan bir mürettebat, balık yakalamak için denize açılır, ancak işler bekledikleri gibi gitmez ve bir tane bile balık yakalayamazlar. Ancak para kazanmaları şarttır. Bu zorlu şartların getirdiği hislerle insanlık duygusundan uzaklaşan mürettebatın kaptanı, tekneye kaçak yolcu alarak onları taşımaya karar verir.Çin’den Kore’ye kaçmakta olan etnik kökenli Koreli yolcuları tekneye alan kaptan, zaman içerisinde yaşadıkları zorluklar nedeniyle yolculara kötü muamelede bulunur. Yolcular hayatlarını kurtarmanın peşine düşerken, kaptan ve mürettebat ise her an insanlıktan biraz daha uzaklaşmaktadır. Yolcular ölüm kalım savaşı verdikleri bu yolculuk sonunda tekneden ayrılırlar. Ancak kaptan geri dönerken teknesi büyük zarar görür. Üstelik Güney Kore Deniz Polisi’nin de takibi altındadırlar. İzlerken duygularınızın kabaracağı bu film, son derece heyecanlı dakikalar yaşatıyor.
 • IMDb 6.9/10
 • 1021
 • 0
Hot Young Blood
İncele
Hot Young Blood
Türkçe Altyazı
1980’li yılların Güney Kore’sinde yaşayan bir grup liseli gencin arasında geçen arkadaşlık ve aşk ilişkilerinin işlendiği filmde, farklı kişiliğe sahip gençlerin hikâyesi anlatılıyor.Liseli kızlar çetesinin lideri olan ve herkesin çekindiği Young-Sook, okulun çapkın çocuğu Joong-Gil’e âşıktır. Ancak Joong-Gil onun haricindeki tüm kızlarla ilgilenmektedir. Bunun nedeni, en büyük rakipleri olan karşı okuldaki erkekler çetesinin lideri Gwang-Sik’in Young-Sook’u seviyor olmasıdır.Bir gün okula yeni bir kız gelir ve bu kız eşsiz güzelliği ile bütün kızlardan farklı olduğunu hissettirir. Çapkın Joong-Gil ise bu fırsatı kaçırmaz ve kıza yaklaşmaya başlar. Ancak bu durumu kıskanan Young-Sook yeni gelen kıza kötü davranarak onu ezmeye başlar. Bunun üzerine işler iyice karışacaktır.
 • IMDb 6.9/10
 • 1430
 • 0
Ha Ha Ha
İncele
Ha Ha Ha
Türkçe Altyazı
Moon-kyeong Jo, dünyanın öbür ucuna seyahat etmeye karar vermiş ve yolculuğu sırasında Güney Kore’nin Tongyeong şehrine uğramış bir film yönetmenidir. Moon-kyeong Jo, deniz kenarında bulunan bu küçük şehirde zamanını geçirirken kendine yeni arkadaşlar edinir. Bir film eleştirmeni olan Jong-sik Bang ile tanışan Moon-kyeong Jo, yeni dostuyla oturup saatlerce kendi geçmişlerinden bahseder. Artık beraber takılmaya başlayan bu ikili, yolculukları sırasında kendi çapında bir şair olan tur rehberiyle ve çekici bir kadın olan Seong-wook Yang'la karşılaşarak ekiplerini çoğaltacaktır. Sıradan bir yolculuk sonrası karşılaşan bu insanlar birbirleriyle vakit geçirmekten büyük zevk duyarlar.
 • IMDb 6.9/10
 • 1497
 • 0
The Suspect
İncele
The Suspect
Türkçe Altyazı
Işıkları kapatıp sırtınızı yaslayarak aksiyon sahnelerinin tadına varmanızı sağlayacak olan The Suspect filmi, baştan sona hareketin hiç duraksamadığı heyecan dolu bir film olarak karşımızda. Kuzey Koreli bir casusun ülkesi tarafından yalnız bırakılması üzerine Güney Kore’ye yerleşmesini ve sonrasında yaşadığı aksiyon dolu hikâyeleri anlatan filmin konusu, Kuzey ve Güney Kore arasındaki gerilim üzerine inşa ediliyor. Güney Kore’ye yerleşen casus, daha sonra bir cinayet davasının şüpheli faili olarak aranır duruma geliyor. Cinayete kurban giden kişinin Kuzey Kore’yi destekleyen biri olduğu söylenir, ancak casus işin aslının ne olduğunu bulmakta kararlıdır. The Suspect, koşturmacalı, gürültülü ve her sahnesinde aksiyon dolu olan bir film.
 • IMDb 6.9/10
 • 1641
 • 0
Die Bad
İncele
Die Bad
Türkçe Altyazı
Konu aldığı hikâyeyi dört bölüme ayırarak yansıtan Die Bad filminde, her şey bir grup gencin birbirleriyle kavga etmeleri üzerine başlar. Kavga sırasında Sung-bin bir kaza sonucu istemeyerek Hyun-Soo’nun ölümüne sebep olur. Sung-bin sebep olduğu bu cinayet sebebiyle yedi yıl hapse mâhkum edilir ve cezasını çeker.Yedi yılın ardından özgürlüğüne kavuşan Sung-bin, evine döndüğünde babasının memnuniyetsiz suratı ile karşılaşır. Kardeşinin bulduğu bir işte çalışmaya başlayan Sung-bin bir süre sonra bu işinden de olmak zorunda kalır. Cinayetin cezasını çeken ancak hatırasından bir türlü kurtulamayan Sung-bin, karşısına Suk-hwan’ın çıkması ile daha da zor bir duruma girer. Çünkü Suk-hwan, kavga ettiği gruptaki arkadaşlarından biridir ve cinayetin ardından bir polis memuru olmuş, şimdi de Sung-bin’e bu konu ile ilgili başvurmak istemektedir.
 • IMDb 6.9/10
 • 1228
 • 0
The Fatal Encounter
İncele
The Fatal Encounter
Türkçe Altyazı
The Fatal Encounter filmi, Joseon Hanedanı’nın en adil kralı olan Kral Jeongjo’nun yaşadığı zorlukları konu alıyor. Hanedanın 22. kralı olan Jeongjio, hüküm sürdüğü yıllar boyunca çok adaletli bir yönetim anlayışı gösterir. Ancak buna rağmen ülkedeki muhaliflerinin sayısı çok fazladır. Bir yandan Noron ve Soronlar arasındaki savaşın ortasında kalan Kral Jeongjio, diğer yandan kendisine karşı gerçekleştirilen suikastları bertaraf etmekle uğraşır. Öyle ki Kral Jeongjio’ya bir yıl içerisinde tam yedi kere suikast düzenlenmiştir. Fakat o tüm kötü durumların içinde başarıyla çıkmasını başarır.
 • IMDb 6.9/10
 • 1311
 • 0
Man In Love
İncele
Man In Love
Türkçe Altyazı
Tae-Il, çok ileri boyutta olmasa da eşkıyalık yapan bir adamdır ve hayatı son derece hareketlidir. Bir gün sonu ölümle bitecek olan bir hastalığa yakalanır ve yaşamak için az zamanı kaldığını öğrenir. Yaşayacağı bu kısa zamanda ne yapacağını düşünen ve hayatın güzelliklerini fark etmeye başlayan Tae-Il, bu sırada hayatında ilk defa Ho-Jung ismindeki bir kadına aşık olur. Ancak ölümle yüzleşmesine az bir zaman kaldığının farkında olan bu adam, aşık olduğu kadınla nasıl bir gelecek hayal edebilir?
 • IMDb 6.9/10
 • 1652
 • 0
Dance With The Wind
İncele
Dance With The Wind
Türkçe Altyazı
İnsanın dansa olan aşkını anlatan Dance With The Wind filminde, izleyenler hem romantizm hem aksiyon hem de komedi sahnelerine tanık oluyor. Poong Shik evli ama evliliğinden memnun olmayan bir adamdır. Günün birinde, yasal olmayan yollarla dans ederek para kazanan eski bir okul arkadaşı ile karşılaşır. Evlilik hayatından sıkılan ve farklı bir hayat arayan Poong, karşılaştığı bu arkadaşına aşık olduğunu söyler ve onunla birlikte dans öğrenmek istediğini ifade eder. İşini, ailesini ve düzenli yaşamını bırakarak arkadaşı ile birlikte dansı öğrenir ve sonunda çok büyük bir dans hocası olmayı başarır. Ancak yasal olmayan yollardan yaptıkları dans ile para kazanan bu ikilinin peşine polis memuru düşer. Acaba polis memuru onların işledikleri suçu mu ortaya çıkaracak, yoksa yaptıkları dansın etkisine kapılıp yapması gerekende vaz mı geçecektir?
 • IMDb 6.9/10
 • 1470
 • 0
200 Pounds Beauty-Şişman Sevgilim
İncele
200 Pounds Beauty-Şişman Sevgilim
Türkçe Altyazı
Han-Na hem sıcak kalpli hem de inanılmaz güzellikte bir sese sahip bir kızdır. Pop şarkıcısı olmak istemektedir. Ancak oldukça iri görünümü nedeniyle sadece vokalist olarak geri planda çalışabilir. Amy adında popüler bir şarkıcının vokalistliğini yapar. Aynı zamanda müzik yapımcısı Joon Sang’a platonik olarak aşıktır. Bir gün Joon Sang’ın davet ettiği bir partiye kendisi için biraz abartılı olan kırmızı bir elbise ile katılır. Aynı partiye Amy’de kırmızı bir elbise ile katılmıştır ve minyon vücuduyla çok güzel görünmektedir. Amy’nin kendisi için ettiği aşağılayıcı sözlerden gururu kırılan Han-na ortadan kaybolur. Bir yıl boyunca hiç ortada görünmeyen Han-na, bir yılın sonunda güzeller güzeli Jenny olarak geri döner. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.9/10
 • 1949
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri