7.0/10
Cafe Noir
İncele
Cafe Noir
Türkçe Altyazı
Seul’de öğretmenlik yapan genç bir erkek Noel yaklaşırken güzel sevgilisi tarafından yüz üstü bırakılır. Zor günler geçiren genç, sevgilisinin ona verdiği son hediye ile sokaklarda dolaşmaya başlar. Bir gün şehrin köhne bir köşesinde sevgilisinin okulunda öğretmenlik yapan bir arkadaşı ile karşılaşır ve zoraki olarak onunla bir kahve içmeyi kabul eder. İkilinin soğuk başlayan sohbeti gittikçe derinleşir. Genç adam, aşk acısını bir anda unutuvermiştir. Daha sonra sevgilisi ve yeni tanıştığı bu güzel kadın arasında kalan ve bitmek bilmeyen düşüncele kapılan genç, bir haftalık bocalamanın ardından aşkını unutamayacağına karar verir. Peki, onu terk eden sevgilisi aşkına yeniden karşılık verecek midir? korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 7.0/10
 • 2519
 • 0
Arirang
İncele
Arirang
Türkçe Altyazı
Güney Kore’nin efsanevi yönetmeni Kim Ki Duk’un kendine bakışı. Dünyaca ünlü, festivallerin aranan yönetmeni Kim Ki Duk, bu filmde kamerayı kendine çeviriyor. Kendisiyle röportaj yapıyor, filmlerinin senaryolarını kendisiyle tartışıyor, sahip olduğu ünü sorguluyor. Sinema, yaratıcılık, yaşam ve ölüm hakkında pek çok felsefi düşünceyi izleyenleri ile paylaşan Kim Ki Duk, filmin sonunda Kore halk şarkısı Arirang’ı söyleyerek gözyaşlarına boğuluyor.
 • IMDb 7.0/10
 • 4040
 • 0
Actresses
İncele
Actresses
Türkçe Altyazı
6 ünlü aktris, ünlü yönetmen J-Young’un filminde buluşuyor. Her biri filmde kendisini oynuyor. İlgi odağı olmaya alışkın bu ünlüler bir moda dergisinin çekiminde bir araya geldiğinde sonuç egoların çatışması oluyor.
 • IMDb 7.0/10
 • 1646
 • 0
South Of The Border
İncele
South Of The Border
Türkçe Altyazı
Kim Sun-ho, Kuzey Kore’de kendinden daha üst sınıfa mensup bir kızla evlilik planları kuran bir orkestra elemanıdır. Bir gün Kim Sun-ho’nun Güney Kore’deki dedesinden öldüğüne dair mektup gelir. Bunun üzerine Sun-ho’nun ailesi gelen mektupları değiştirmeye karar verirler. Ancak bu yaptıkları onların büyük bir tehlike içine girmelerine sebep olur ve sonunda Güney Kore’ye gitmek zorunda kalırlar.Bu zorunluluk Sun-ho için çok daha büyük bir felaket olur, çünkü evlenmeyi planladığı Yeon hwa'dan ayrılmak zorunda kalmıştır. Ayrılırken bir gün gelip onu geri alacağına dair söz verir. Aradan üç yıl geçer. Bu üç yıl boyunca Sun-ho, Yeon-hwa'yı yanına aldırabilmek için yetkili kişilere para vererek anlaşır, ama her defasında soyulur ve kandırılır. Geçen üç yılın ardından günün birinde sevdiği kadının başka biriyle evlendiğini duyduğunda ise dünya başına yıkılacaktır. Artık Güney Kore’de hayata tutunmak için yollar aramanın derdine düşecektir.
 • IMDb 7.0/10
 • 1954
 • 0
The Foul King-Banchikwang
İncele
The Foul King-Banchikwang
Türkçe Altyazı
Dae-Ho işyerinde sürekli başarısız olmakta ve bu nedenle patronu tarafından kimi zaman hakaretlere kimi zamanda dayağa maruz kalmaktadır. Artık canına tak etmek üzere olan Dae-Ho, yine mutsuz şekilde işten çıktığı bir gün evine dönerken bir ilana rastlar. Dövüş salonunun astığı ilanda güreşçi arandığı yazılmıştır. Bunu gören Dae-Ho’nun aklında bir an ışıklar belirir ve ilana başvurmaya karar verir. Dae-Ho, burada dövüşmeyi öğreneceğini düşünerek artık işyerinde pataklanmayacağı günleri hayal etmeye başlar.
 • IMDb 7.0/10
 • 1599
 • 0
A Girl At My Door
İncele
A Girl At My Door
Türkçe Altyazı
Young Nam adındaki genç, polis akademisinden yeni mezun olmuştur ve görevi kötüye kullanması nedeniyle küçük bir köye gönderilmiştir. Görevlendirildiği köye adım attığında Young Nam’ı ilk karşılayan asık suratlı bir kız olan Dohee olur. Dohee kendisine kötü davranan bir üvey baba ve bir büyükanne ile birlikte yaşamaktadır. Günün birinde Dohee’nin büyükannesi uçurum kenarından düşmesi üzerine vefat eder. Bunun üzerine Young Nam, büyük babasının yanında kalmak istemeyen Dohee’ye acıyarak onu evine davet eder. Ancak Young Nam’ın Dohee hakkında bilmediği daha çok şey vardır. Bunun farkında olan Young Nam, genç kızı daha yakından tanımak ve sırlarını öğrenmek için elinden geleni yapar.
 • IMDb 7.0/10
 • 2031
 • 0
Mens Manual
İncele
Mens Manual
Türkçe Altyazı
Çirkin, sıradan ve basit bir kız olan Choi Bo Na, uzun yıllar çalıştığı şirkette ele geçirdiği terfi şansını kaybeder. Erkeklerin yüzüne bile bakmadığı genç kız gittikçe içine kapanır. Onun hayatındaki tek etkinlik ise video kasetleri alıp seyretmektir. Bir gün eline “Erkekleri Kullanmanın Gizli Sırları” isimli bir video kaset geçer. Kaseti izledikten sonra Choi Bo Na kendini ve hayatını değiştirmeye karar verir. Erkekleri nasıl kullanacağını kasetten öğrenen genç kadın, kısa sürede iş yerinde terfi alır ve ülkenin en önemli yıldızlarından biri olan Lee ona aşık olur. Ancak bir sorun vardır, daha önce onun yüzüne bile bakmayan tüm erkekler onu elde edebilmek için birbiriyle savaşır hale gelmiştir.
 • IMDb 7.0/10
 • 3745
 • 0
Like You Know It All
İncele
Like You Know It All
Türkçe Dublaj
Ku Kyung-nam, bir sanat filmi yönetmenidir ve ufak bir kasabada düzenlenecek olan festivale jüri olarak gider. Kasabaya vardığında festivalde eski arkadaşı olan Bu’ya rastlar. Bu, onu gördüğüne çok sevinir ve festival sonrası bir yerde içki içtikten sonra onu evine davet eder. Ertesi gün olmuştur ve Ku, akşamdan kalma bir halde kaldığı otele gider. Ancak otelde Bu’dan kendisine gelen şaşırtıcı bir mesajla karşılaşır. Mesajda bir daha asla onlara yaklaşmaması yazıyordur. Hiçbir şey hatırlamayan Ku, şaşkındır ancak yapacağı bir şey de yoktur. Bu maceranın ardından Jeju adasına ders vermeye gider ve burada kendisiyle aynı okuldan mezun olan bir ressam ile karşılaşır. Ressamla tanışmaya giden Ku, burada da farklı bir durumun içine girdiğinin farkında değildir. Çünkü ressamın karısının gençliğinde birlikte olduğu kız olduğunu fark eder. Üstelik kadın Ku’yu görünce ona gizli bir not bırakmış ve kafasına nifak tohumlarını sokmuştur. Ku artık eve dönme vakti geldiğinde, bir anlık cesaretle bu kararından vazgeçer ve şeytana uyarak kadının gizli nottaki sesini dinler.
 • IMDb 7.0/10
 • 1566
 • 0
Liseli Baba
İncele
Liseli Baba
Türkçe Altyazı
Kang Won Tak, kendiyle hiç ilgilenmeyen ve hapse giren bir babaya sahiptir. Yalnız kaldığını düşünen Kang Won Tak, bu yalnızlığı için babasını suçlamaktadır. Ancak hapisten çıkmak üzereyken babasının aniden ölmesi ile birlikte, Kang Won Tak tamamen yalnızlığa gömülür ve bunun acısını çeker. Baba Young Gue ise öldükten sonra meleklerle karşılaştığında pişmanlığını belirterek oğlunun her anında yanında olmak istediğini söyler. Melekler Young Gue’ye bir şans daha vererek oğlunun okulundaki bir sınıf arkadaşı olarak onu dünyaya geri gönderirler. Ancak Young Gue’nin bu durumla başa çıkması sandığından çok daha zordur. Çünkü kendisi 50 yaşındaki ruhuyla 18 yaşındaki bir bedene sıkışmıştır ve genç birinin hayatına adapte olmak zorunda kalmıştır. Bir baba ile oğulun arasındaki bağı ve bir babanın affedilmek için verdiği amansız mücadeleyi anlatan film son derece etkileyici.
 • IMDb 7.0/10
 • 1858
 • 0
Summer Snow
İncele
Summer Snow
Türkçe Altyazı
Yaz ayında kar yağması gibi, aralarındaki sıcak bağa rağmen soğuk ilişkiler kuran insanların hayatının anlatıldığı Summer Snow filminde, üç farklı hikâye izliyoruz. Bu üç hikâyenin ortak noktası ise duygularını birbirine bir türlü ifade edemeyen insanların arasında geçiyor olması. Bir baba ile oğul, bir çift sevgili ve iki dost arasında geçen bu üç hikâye, izleyenlere gerçekten duygulu anlar yaşatıyor. Bu insanlar filmin sonunda acaba birbirlerine olan duygularını göstermeyi başarabilecek midir? İyi duyguların saklı kalmaması gerektiğine dair mesajlar veren Summer Snow filmi, son derece duygusal sahneleriyle izleyenlerin gözlerini yaşartmasını başarıyor. Yun-su Jeon’un yönetmenliğini yaptığı filmin yapımcılığı ise Showbox ve Mediaplaex’e ait.
 • IMDb 7.0/10
 • 1464
 • 0
Plan Man
İncele
Plan Man
Türkçe Altyazı
Jung-Suk, plan yapmadan hareket edemeyen ve mikroplara karşı inanılmaz korku taşıyan bir karakterdir. Bu korkusu nedeniyle yanında sürekli dezenfektan taşır. Ancak hayat onun yaptığı gibi sürekli plan yapmaz ve Jung-Suk’un karşısına elinde olmayan olaylar çıkartır. Jung-Suk, günün birinde kendisiyle tam tersi bir karaktere sahip olan So-Jung ile karşılaşır. Bu karşılaşma ile birlikte eğlenceli ve komik anların da ardı arkası kesilmez. Kendi elinde olmayan sebeplerle gelişen değişimler sonucu Jung-Suk’un hayatının yeni baştan şekillendiğini izleyeceğiniz bu hikâyede kahkahalara boğulacağınıza emin olabilirsiniz.
 • IMDb 7.0/10
 • 1561
 • 0
Kar Küreyici
İncele
Kar Küreyici
Türkçe Altyazı
Yıl 2031… Dünyada ilerlemiş olan küresel ısınma felaketine artık son vermek amacıyla deneyler yapılmaktadır. Ancak yapılan deneylerden biri dünyayı çok daha büyük bir felaketin eşiğine sürükler. Bu deney sonrasında dünya tamamen buzul çağına dönmüştür. Bu büyük felaket ile dünyada kalmayı başarabilen insanlar ise Snowpiercer ismini verdikleri bir trenin içine hapsolmuştur. Ancak insanoğlu her yerde ve her zaman olduğu gibi, böyle bir felaketin ortasında ve bir trenin içine hapsolmuşken bile yönetenler ve yönetilenler şeklinde ikiye bölünmeyi başarmıştır. Trenin arka vagonlarında ezilenler, ön vagonlarında ise onlara zulmedenler bulunur. Fakat zaten hayatları tehlikede olan ezilenler bu duruma daha fazla tahammül etmeyerek ayaklanırlar.
 • IMDb 7.0/10
 • 1285
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri