7.1/10
Untold Scandal-Gizli Skandal
İncele
Untold Scandal-Gizli Skandal
Türkçe Altyazı
Leydi Cho, üzerine kuma getirmeye hazırlanan bir kocaya sahiptir ve bu nedenle ondan intikam almak ister. Bunun için ilginç bir plan yapar ve üzerine gelecek olan kumanın aklını çelmesi için çapkınlığı ile meşhur olan kuzeni Cho-won ile anlaşır. Ona bu hizmetinin karşılığında kendini bir hediye olarak sunar. Ancak işler istediği gibi gitmez. Çünkü Cho-won elde etmeye çalışacağı kadına tamamen âşık olur. Bu andan sonra işler iyice sarpa sarar ve Leydi Cho ne yapacağını bilemez.
 • IMDb 7.1/10
 • 3424
 • 0
Barking Dogs Never Bite
İncele
Barking Dogs Never Bite
Türkçe Altyazı
Yun-Ju üniversitede profesör olmak için okumaktadır. Ancak karısı ilk çocuğuna hamile olduğu için çalışmak zorunda kalır. Zaten zayıf olan sinirleri, komşunun sürekli havlayan köpeği nedeniyle daha da bozulmuştur. Bir gün komşunun köpeğini kapının önünde otururken görür. Köpeği alır ve çatıya götürür. Tam aşağıya atmak üzereyken yaşlı bir kadın çatıdaki turplarını almak üzere gelince köpeği alıp bodrum kata götürür ve oraya kilitler. Gece köpek tekrar havlamaya başlar. Yun-Ju köpeği kaçırdığı anlaşılacak diye endişelenmektedir. Bu arada karşı apartmanda oturan Hyeon-Nam, dürbünle olan biten her şeyi izlemiştir. Sıkıcı bir işte çalışan Hyeon-Nam bir gün ünlü olmanın hayalini kurmaktadır. İzlediği görüntü ona ünlü olmanın kapısını açabilir.
 • IMDb 7.1/10
 • 3698
 • 0
Attack The Gas Station 1
İncele
Attack The Gas Station 1
Türkçe Altyazı
Yapacak daha iyi bir şeyi olmayan dört kafadar, bir benzin istasyonunu soymaya karar verir. Ancak kasada bekledikleri kadar para bulamazlar. Bunun üzerine istasyon çalışanlarını içeri kilitler ve işi kendileri devralırlar. Bir sorun vardır ki gaz pompalarının nasıl çalıştığını bilmiyorlardır. Şikayetçi olan müşterileri de rehin alarak sorunu çözerler. Bir lokantadan sipariş getiren Çinli teslimatçıyı da taciz ederler. En sonunda işin içine başka çeteler ve polis girer.
 • IMDb 7.1/10
 • 2316
 • 0
Antique
İncele
Antique
Türkçe Altyazı
Jin-Hyuk büyük bir aile servetinin mirasçısı olmasının yanı sıra oldukça çekici de bir adamdır. Bu kadar özelliğe sahip olmasına rağmen hala hayatının aşkını bulamamıştır. Kadınların geleceğinden emin olduğu için pasta dükkanı açmaya karar verir. Liseden arkadaşı olan Sun-Woo’yu iyi bir pasta ustası olduğu için işe alır. Koruma olarak da Ki-Bum ve Soo-Young işe alınır. Bu dört yakışıklı genç erkek, sessiz sakin bir mahalle olan Antique’ye hareket getirir. Bu dört yakışıklı ne kadar mutlu ve umursamaz görünse de geçmişlerinde yüzleşemedikleri acılar ve sırlar vardır. Zamanla geçmişleri ortaya dökülmeye başlar.
 • IMDb 7.1/10
 • 2709
 • 0
All for Love
İncele
All for Love
Türkçe Altyazı
Yaşlı bir çift vardır. Adam eski bir sinema sahibidir ve eşinin sinemanın önünde bir kahve dükkanı vardır. Metroda ıvır zıvır şeyler satan bir adam eşinden bu gerçeği gizler. İşinden bıkmış bir fatura tahsilatçısı adam vardır. Ölümcül hasta olan bir kız son arzusunu gerçekleştirmek üzere bir televizyon programına çıkar. Müzik sektöründe çalışan boşanmış bir baba hayatını oğluna adamıştır. Çılgın ruhlu bir psikiyatrist kadın ve karısından ayrılan bir polis memuru vardır. Yöneticisi tarafından sözleşmesi iptal edilen bir pop şarkıcısı gizemli bir hastalığa yakalanır. Genç bir rahibe aşkı ve dini inançları arasında kalır. Filmde bu insanların hayatlarında geçen güzel bir hafta anlatılır.
 • IMDb 7.1/10
 • 1989
 • 0
Whistle Blower
İncele
Whistle Blower
Türkçe Altyazı
Gerçek bir olaydan örnek alınan Whistle Blower filminde, bilimsel çalışmalar yapan bir bilim insanının başarılarındaki sırrın ortaya çıkarılması hikâyesi anlatılıyor. Kök hücreleri üzerine başarılı çalışmalar yapan Lee Jang Hwan, bir gün insan embriyo kök hücrelerini klonlama üzerine elde ettiği başarı ile ülke basınında büyük olay yaratır. Bu başarısının konu edildiği bir televizyon programlarından birinde, kanalı arayan isimsiz bir izleyici, daha önce Lee Jang Hwan ile birlikte çalıştığını ve onun başarıya ulaştığı tüm bilimsel çalışmaların altında hiç etik olmayan deneylerin bulunduğunu iddia eder. Bu izleyici Shim Min Ho’dur ve gerçekten de Lee’nin çalışmalarına ortak olmuştur.
 • IMDb 7.1/10
 • 1473
 • 0
My Paparotti
İncele
My Paparotti
Türkçe Altyazı
Sang Jin, İtalya’da opera dalında hizmet vermekte olan bir ses sanatçısıdır. Bir gün yaşadığı ciddi rahatsızlık nedeniyle müzik hayatına son vermek zorunda kalır. Çünkü boğazında ortaya çıkan kanser, ses tellerini etkilemiştir. Bu olayın üzerine Güney Kore’deki bir lisede müzik öğretmenliği yapmaya başlayan Sang Jin’in hayatı tamamen değişmiştir. Ancak hayatındaki değişikliklerin sonu gelmez ve bir gün bir mafya lideri onu bularak, kendisine şarkı söylemeyi öğretmesini ister. Mafya üyesi olan Jang Ho, yaşadığı sert hayatın aksine, içinde şarkı söyleme hayalini saklı tutan bir adamdır. Peki, Sang Jin, bu mafya üyesinin hayal ettiği özelliği ona kazandırabilecek midir?
 • IMDb 7.1/10
 • 1232
 • 0
Another Family
İncele
Another Family
Türkçe Altyazı
Ailesine yardım etmek için çeşitli zahmetlere katlanan ve sonunda gördüğü kötü muamele sonucu hayatını kaybeden bir kızın yaşadıklarını anlatan Another Family filmi, acıklı bir dram hikâyesini konu ediniyor. Babası taksi şoförlüğü yapan Yoon-Mi, maddi durumlardan dolayı üniversite okuyamamış ve büyük bir şirketin fabrikasına girerek çalışmaya başlamıştır. Yoon-Mi, ailesinin bu zor durumun içinden çıkabilmesi ve kardeşinin de kendisi gibi üniversiteden yoksun kalmaması için canla başla çalışmayı kafasına takmıştır.İki yıl içinde daha iyi bir işe girmeyi hedefleyen Yoon-Mi, babasına yeni bir araba alacağını ve kardeşini üniversiteye yazdıracağını söyler. Aradan geçen iki yıl içinde Yoon-Mi hedeflediği işe girer. Ancak girdiği bu yeni işte şirket yetkilileri ona çok kötü davranırlar ve hasta olmasına sebep olurlar. Bunun üzerine babasının yanına boynu bükük ve hasta şekilde geri dönen Yoon-Mi’nin hayatı acıklı bir şekilde son bulacaktır.
 • IMDb 7.1/10
 • 866
 • 0
Kasırga Denizi – The Admiral: Roaring Currents
İncele
Kasırga Denizi – The Admiral: Roaring Currents
Türkçe Altyazı
1957 yılında Myeongryang Savaşı’nı konu alan filmde, bir donanma mücadelesini izliyoruz. Amiral Yi Sun-Shin’in emrinde 12 gemi varken, düşmanı olan Japon donanmasında ise tam 100 gemi vardır ve bu 100 geminin komutanlığını Kurushima Michifusa yapmaktadır. İki donanma karşı karşıya gelir, ancak bu büyük donanma karşısında Yi Sun-Shin’in şansı çok azdır. Buna rağmen bir avuç dolusu askerle Japon donanmasına karşı inanılmaz bir mücadele verir. Film boyunca Amiralin söylediği sözler ve verdiği nasihatler ise ders alınacak cinste. Maddi anlamda birçok imkânsızlığın içinden sıyrılarak muhteşem bir mücadele veren Amiralin etkileyici hikâyesi izleyenleri kendine hayran bırakıyor.
 • IMDb 7.1/10
 • 1271
 • 0
With the Girl of Black Soil
İncele
With the Girl of Black Soil
Türkçe Altyazı
Çok etkili bir dram filmi olan With the Girl of Black Soil’de, genç bir kızın acıklı hikâyesi anlatılıyor. Genç bir kız olan Young-lim, maden ocağında çalışan babası ve zihinsel engelli olan kardeşi ile birlikte küçük bir köyde yaşamaktadır. Babasının akciğer hastalığı nedeniyle maden ocağındaki işinden ayrılmak zorunda kalması üzerine, aile her anlamda zor anlar yaşamaya başlar. Başka bir iş arayan ancak bir türlü bulamayan baba, kendini alkole verir. Tedavi olmak istediği hastane ise onu kabul etmemektedir. Young-lim ise hem evdeki engelli kardeşine bakmak için çabalarken hem de hastanenin babasını kabul etmesi için çok tehlikeli bir işe kalkışır. Bu acıklı ve dram dolu film izleyenlerden derin etkiler bırakmasını başarıyor.
 • IMDb 7.1/10
 • 1082
 • 0
Fighter In The Wind
İncele
Fighter In The Wind
Türkçe Dublaj
Yaşanmış bir öyküden esinlenilerek yazılan filmin hikâyesinde, dünya çapında ünlenmiş bir karate okulunun sahibi olan Choi Bae-dal’ın karate sporuna olan sıradışı bakışı anlatılıyor. Choi Bae-dal, Kore-Japon işgalinde Japon ordusuna katılmış ve gerek savaş sırasında gerek savaş sonrası yaşamında bir Koreli olarak ikinci sınıf vatandaş muamelesi görmüştür. Bu nedenle hep ezilen taraf olan Choi Bae-dal, kendini savunma sanatına merak salmıştır ve kurduğu okul dünyada 11 milyondan fazla öğrenciye eğitim vermektedir. Ancak bu okulda verilen karate eğitimi normal eğitimlere göre biraz farklıdır. Çünkü Choi Bae-dal, estetik bir karateden ziyade sert ve kısa sürede rakibi yere yığacak bir karate stilini öğrencilerine öğretmektedir. Yaşamını karate eğitimine de yansıtan Choi Bae-dal’in ilginç hikâyesi izleyenleri etkilemesini başarıyor.
 • IMDb 7.1/10
 • 3419
 • 0
My Father
İncele
My Father
Türkçe Altyazı
Koreli bir ailenin çocuğu olarak Kore’de doğan James Parker, küçük yaşta Amerika’daki bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. Ancak James’in aklı gerçek ailesindedir ve bir gün onları bulmaya karar verir. Bunun için Amerikan askeri olarak Kore’ye geri döner ve babasını bulmayı başarır. Babası hapishanededir ve idam kararının verilmesini beklemektedir. James babasını ilk gördüğünde pek bir şey hissetmese de zaman içerisinde ona olan sevgisi artar ve aralarındaki baba oğul ilişkisi yeşermeye başlar. Fakat idam kararı ikilinin arasındaki bu sevgi bağının devam etmesine izin verecek midir?
 • IMDb 7.1/10
 • 1134
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri