7.2/10
Okların Savaşı
İncele
Okların Savaşı
Türkçe Altyazı
Kore’de Chosun hanedanlığı Moğol işgalciler tarafından saldırıya uğrar. İyi bir okçu olan Nam-yi’nin kız kardeşi bu saldırıda işgalciler tarafından kaçırılır. Nam-yi kız kardeşini bulmak için yola düşer. Bu sırada savaşçılar tarafından takip edilmektedir. Kardeşini bulduğunda Nam-yi ve kardeşini kaçıranlar arasında amansız bir savaş başlar. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 7.2/10
 • 1969
 • 0
As One
İncele
As One
Türkçe Altyazı
Güney Koreli Masa tenisi oyuncusu Hyun Jung-Hwa şampiyonalarda hep gümüş madalya kazanır, altın madalya daime Kuzey Koreli oyuncuya gider. 1991 yılında Dünya Masa Tenisi Şampiyonası’na bir ay kala, Güney ve Kuzey Kore takımlarının birleştirilmesine ve tek bir Kore takımı çıkmasına karar verilir. Oyuncular ve antrenörler bu fikre karşı çıksa da birleşik Kore takımı oluşturulur. Güney ve Kuzey Koreli oyuncular Japonya'da bir eğitim kampında buluşur. Bir takım olmak zorunda olan oyuncular daha çalışma yöntemlerinde bile uzlaşamamaktadır. Hyun Jung-Hwa ile Kusey Kore’nin masa tenisi oyuncusu Lee Boon-Hee arasında da bitmek bilmez bir sinir harbi vardır. Ve sonunda Şampiyona başlar.
 • IMDb 7.2/10
 • 3842
 • 0
A Long Visit
İncele
A Long Visit
Türkçe Altyazı
Ji-suk'un annesi, her zaman kızıyla gurur duymakta ve onun için her şeyi yapmaktadır. Ji-suk bunun için annesine minnettardır ancak artık evli ve çocuklu bir kadın olarak annesinin kendisine hala bebek gibi davranmasından rahatsız olmaktadır. Birbirlerini daha iyi anlayabilmeleri için annesiyle baş başa kalabileceği bir yolculuk planlar.
 • IMDb 7.2/10
 • 1560
 • 0
A Frozen Flower
İncele
A Frozen Flower
Türkçe Altyazı
Goryeo Kralı, Yuan Krallığı'nın baskısı altındadır. Tahta bir halef yapması gerekmektedir. Ancak kral karısına değil Hong Lim adında bir kadına aşıktır. Ve bir gece uykusunda, kraliçenin yanındayken Hong Lim’in adını sayıklar.
 • IMDb 7.2/10
 • 8259
 • 0
11th Mother
İncele
11th Mother
Türkçe Altyazı
11 yaşındaki Jae-Soo’nun hayatı çok zordur. Babası küfürbaz bir alkoliktir ve işsizdir. Jae-soo yarı zamanlı işlerde çalışarak evin geçimini sağlamak zorundadır.Bir gün babası eve yeni bir kadın getirir. Kadın bir bar kızıdır. Babası arada herhangi duygusal bir bağ olmasa da ona anne demesini ister. Jae-soo geçmiş deneyimlerinden ona kötü davranırsa dayak yiyeceğini bilmektedir. Kadından uzak durmaya çalışsa da aralarında bir bağ oluşur.
 • IMDb 7.2/10
 • 1702
 • 0
The Beauty Inside
İncele
The Beauty Inside
Türkçe Altyazı
Woo Jin’in sıradan hayatı, bir gün aniden değişir. Her uyandığı sabah yüzünün başka bir kişiye dönüştüğünü gören Woo Jin ne yapacağını bilemez halde yaşamaya devam eder. Bir süre sonra bu duruma alışan Jin’in sıradışı hayatına aşk girer. Güzeller güzeli Yi Soo’ya gönlünü kaptıran Jin, ona içerisinde bulunduğu durumu nasıl açıklayacağını düşünmeye başlar. Her gün bir önceki günden farklı olmak üzere genç, yaşlı, çocuk veya kız olarak uyanmaktan usanan Jin, sonunda sevdiği kadına bu durumu açıklar. Aşk, bu sıradışı olayın üstesinden gelmeye yeterli olacak mı? Bu sıradışı film, yayınlandığı yıl en iyi kurgu ödülünü de aldı.
 • IMDb 7.2/10
 • 1428
 • 0
A Hard Day
İncele
A Hard Day
Türkçe Altyazı
Bir dedektif olan Gun-su, vefat eden annesinin cenazesinden dönerken yanlışlıkla birine çarpar ve ölümüne sebep olur. Ancak suçunu örtbas etmek ister. Bunun için aklına sıradışı ve korkunç bir fikir gelir. Gun-su, ölen adamı annesinin tabutuna yerleştirir. Ancak Gun-su’nun hesap etmediği başka durumlar onu çok zor duruma sokacaktır. Çünkü kazaya tanık olan biri vardır ve polisler kazayı araştırması için Gun-su’nun ortağını görevlendirmiştir. Gun-su ortağının olayı araştırarak gerçeğe yaklaşmasından rahatsızlık duyarken, kazaya tanık olan kişinin şantajı ile karşılaşınca daha büyük bir şok yaşar. Dövüş sahnelerinin sertliği, uzun soluklu kovalamacaları ve kara mizah anlayışı ile sıradışı bir film olan A Hard Day’in ilk gösterimi Cannes Film Festivali’nde olmuştu.
 • IMDb 7.2/10
 • 1691
 • 0
Arrow, The Ultimate Weapon
İncele
Arrow, The Ultimate Weapon
Türkçe Altyazı
Chosun Hanedanlığı’nda yaşanan Kral Injo isyanının üzerinden 13 yıl geçmiştir ve şimdi Çinli Chung Hanedanı tarafından saldırı altındadır. Bu saldırı sırasında pek çok kişi kaçırılarak esir alınır. Esir alınanlar arasında Na-mi isimli genç bir köylünün kız kardeşi de bulunmaktadır. Kız kardeşini bu durumda kurtarıp evine geri getirmek için nişanlısını köyde bırakıp yola koyulan Na-mi, yol boyunca bir Chung savaşçısı tarafından takip edilir. Yolun sonunda kız kardeşinin bir köle olarak kullanıldığını gören Na-mi onu kurtarmak üzere harekete geçer. Ancak karşısında Chung savaşçısı olan Jushinta’yı bulur. Şimdi bu ikili arasında kıyasıya bir dövüş başlayacaktır. Acaba Na-mi bu dövüşten başarıyla çıkarak kız kardeşini kurtarabilecek midir?
 • IMDb 7.2/10
 • 1993
 • 0
One Way Trip
İncele
One Way Trip
Türkçe Altyazı
Sang-Woo askerlik görevini yerine getirmek için iki gün sonra orduya katılacaktır. Ayrılmaz birer parçası gibi hissettiği yakın arkadaşları Yong-Bi, Ji-Gong ve Doo-Man ise ondan ayrılacakları için hüzünlüdürler. Önlerindeki iki günü eğlenceli ve güzel geçirmek isteyen bu dört kafadar, ilk günü beysbol oynayarak ve çeşitli muzırlıklar yaparak geçirirler. İkinci gün ise Pohang’a günübirlik bir gezi yapmaya karar verirler. Ancak Pohang’ta onları nasıl bir kaderin beklediğinden habersizdirler. Pohang’ın eşsiz sahilinde içki içen ve deniz manzarasını izlemenin keyfine varan dört arkadaş, o anda bir adamın bir kadını fena şekilde dövdüğüne tanık olurlar ve kadına yardım etmek isterler. Ancak kadını kurtarmak isterken adamın da ölümüne sebep olurlar. Olay sonrası karakola giden kadın ve dört arkadaş polislere vakanın nasıl gerçekleştiğini anlatırlar. Fakat ters giden bir şey vardır ki o da kadının kocasının ölümünden dört arkadaşı sorumlu tutmasıdır. Bu dört arkadaşın hayatı bir daha asla eskisi gibi olamayacaktır.
 • IMDb 7.2/10
 • 1139
 • 0
Musa The Warrior
İncele
Musa The Warrior
Türkçe Altyazı
Güney Kore’de yaşamakta olan bir grup diplomat çöle sürgün edilmiştir. Bu grup şimdi çölden geri dönüş için amansız bir mücadele içine girecektir. Yolculukları boyunca çöl şartlarının getirdiği zorlukları yenmeye çalışan grup, diğer yandan karşılarına çıkan Çin Prensesi’ni görünce şaşkına uğrarlar. Çin Prensesi Moğollar tarafından kaçırılmıştır ve yardıma ihtiyacı vardır. Çöldeki sürgün edilen grubun lideri bu durumu bir fırsata çevirebileceklerini düşünür. Eğer Moğolların elinden Çin Prensesi’ni kurtarabilirlerse, kendi ülkeleri ile aralarını düzeltebileceklerine inanarak Çin Prensesi’ni Moğolların elinden kaçırmayı başarırlar. Ancak Moğollar yağma ve yıkma özellikleri ile meşhurdur ve bu duruma karşı son derece vahşice karşılık vermek isteyeceklerdir. Acaba sürgün grubunun sonu ne olacaktır?
 • IMDb 7.2/10
 • 2514
 • 0
The Terror Live
İncele
The Terror Live
Türkçe Altyazı
Yoon Young-Hwa talihsiz bir olay sonucu televizyon spikerliği işinden radyo spikerliği işine geçiş yapmış bir sunucudur. Günün birinde her zamanki radyo programını sunarken, bir dinleyici programa bağlanarak Mapodaegyo Köprüsü’nü patlatacağını söyler. Yoon Young-Hwa, önce şaka yaptığını düşündüğü dinleyicinin bu sözlerinin aslında gerçek olduğunu köprü havaya uçunca anlar. Patlamaya stüdyonun camından şahit olan spiker, bu durumu tekrar televizyon spikeri olabilmek için bir avantaja çevirmeye karar verir. Televizyonun haber müdürü ile konuşarak patlamayı haber veren dinleyiciyle televizyonda röportaj yapmak istediğini belirtir. Ancak dinleyicinin çok daha büyük planları vardır. Öyle ki televizyon kanalından yüklü bir para ve Güney Kore Devlet Başkanı’nın özür dilemesini istemektedir.
 • IMDb 7.2/10
 • 1662
 • 0
Beat
İncele
Beat
Türkçe Altyazı
Sersemce bir hayat geçiren Min ile düzenli bir hayata sahip olan Romy arasında geçen aşkın anlatıldığı Beat filminde, aksiyon ve maceraya doyum olmuyor. Kocasından boşanmış alkolik bir anne ile birlikte yaşayan Min, çevresi ile sürekli kavga eden serserice bir hayat sürdürmektedir. Lise yıllarında yeraltının karanlık isimleriyle tanıştıktan sonra kötü işlere bulaşır ve hayatı aksiyon içerisinde geçer. Ancak bir gün onunla tam tersi bir hayata sahip olan Romy adında bir kız ile tanışır. Romy, hayalleri ve hedefleri olan ve onu her daim destekleyen bir aileye sahiptir. Kendinden farklı bir yaşama sahip olmasına rağmen ona aşık olan Min, hareketli hayatı içerisindeki bu tezat durumla nasıl başa çıkacaktır?
 • IMDb 7.2/10
 • 2386
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri