7.3/10
A Lovers Concerto
İncele
A Lovers Concerto
Türkçe Altyazı
Jun-Seo ve Mi-Yeon uzun bir süredir birliktedir. Jun-Seo sevgilisinin bitmez tükenmez sevgisinden yorulur ve Antartika’ya araştırma yapmak üzere gitmek için gönüllü olur. Bir gün, Mi-Yeon onu ziyaret ederken araba kazasında yaralanır ve komaya girer. Jun-seo onu bulmak için izini sürer.
 • IMDb 7.3/10
 • 2065
 • 0
Bedevilled
İncele
Bedevilled
Türkçe Dublaj
Seul’de tek başına yaşayan Hae WOn 30’lu yaşlarda bir genç kadındır. Kariyeri her şeyin önündedir. Hayatında oldukça karmaşık bir dönem yaşadığı için çalıştığı işyeri tarafından zorunlu bir tatile gönderilir. Uzak bir adada küçük bir köye giden Hae Won orada Bok-nam adında masum görünümlü bir kız ile tanışır. Kız adadaki insanların zalim davranışlarına ve alaylarına maruz kalmaktadır. Bu yüzden buradan acilen kaçmak ister. Bu konuda Hae Won’un yardımını ister. Ama onları bir trajedi beklemektedir.
 • IMDb 7.3/10
 • 2082
 • 0
Thread of Lies
İncele
Thread of Lies
Türkçe Altyazı
Cheon-ji bir ortaokul öğrencisidir ve yakınlarının hiç beklemediği bir anda intihar ederek arkada pek çok soru işareti bırakır. Cheon-ji’yi kaybeden anne ve Man-ji isimli abla başka bir eve taşınarak kendilerini avutmaya çalışırlar. Ancak Man-ji, kız kardeşinin intiharına dair arkadaşlarından farklı şeyler duymaya başlar ve duydukları üzerine araştırma yapmaya başlar. Elde ettiği ipuçlarını takip ederek olayın derinliklerine inmeye başlayan Man-ji, araştırmaları sonucunda kız kardeşinin ölümünün en yakın arkadaşı olan Hwa-yeon ile ilgili olduğunu öğrenir. Kız kardeşinin yün yumaklarına bıraktığı notları fark eden Man-ji çok daha farklı bir hikâye ile karşı karşıya kalacaktır.
 • IMDb 7.3/10
 • 1058
 • 0
My Brilliant Life
İncele
My Brilliant Life
Türkçe Altyazı
Kim Ae-Ran'ın "Doogeundoogeun Nae Insaeng" isimli romanından uyarlama olan My Brilliant Life filminde, 17 yaşında evlenmiş olan ve bebek bekleyen genç bir çiftin yaşadığı talihsizlikler konu ediliyor. Genç çift bebek sahibi oldukları için çok mutludur. Ancak bir süre sonra bebeklerinin Progeria adı verilen ve genetik kaynaklı erken yaşlanma rahatsızlığına sahip olduğunu öğrenmeleri ile mutlulukları kâbusa dönüşür. Zaten erken yaşta evlenerek evlilik hayatının zorluklarıyla tanışan genç çift, şimdi de hasta bir çocuk sahibi olmanın getirdiği zorluklarla mücadele edeceklerdir. Bebekleri 16 yaşına geldiğinde yaşlanmış bir adam görünümü kazanmıştır. Üstelik kendi yaşıtındaki normal bir kıza âşık olmasıyla işler daha dramatik bir boyut kazanır. Pişmanlık, vicdan azabı ve çaresizlik hisleriyle dolup taşan genç çiftin yüreği bu durumu kaldırmakta çok zorlanacaktır.
 • IMDb 7.3/10
 • 1294
 • 0
The Throne
İncele
The Throne
Türkçe Altyazı
Tarihi Kore yapımları içerisinde başarılı bir şekilde öne çıkan The Throne filmi, baskı ve ölüm korkusuyla diken üstünde bir hayat yaşayan veliaht sahibinin hayatını konu alıyor. Geçmişine ve geleneklere bağlı başarılı bir kral olmayı hedefleyen Kral Yeongjo, küçük oğlu olan Sado’yu kendi yerine geçecek veliahtı olarak seçer. Sado’dan çok büyük başarılar gerçekleştirmesini bekleyen Kral Yeongjo, onu bu yönde çalışması için teşvik eder. Ancak Sado’nun isteği veliahtlık değil, iyi bir dövüş sanatçısı ve iyi bir ressam olmaktır. Bunun için sıkı bir çalışma içerisine girmiştir. Baba oğul arasında yaşanan bu çekişmenin neticesinde ne olacağını kimse bilemez.
 • IMDb 7.3/10
 • 994
 • 0
Suikastçi – Assassination
İncele
Suikastçi – Assassination
Türkçe Altyazı
Yıl 1933… Kore – Japon işgali sırasında Koreli eylemciler Çin’de bir Japon komutanına suikast düzenlemeyi ve hapishanedeki yoldaşlarını kurtarma planları yapar. Kore geçici hükümetinin casusu olan Yeom Seok Jin ile çok iyi bir keskin nişancı olan Ahn Ok Yun, bu planları yapan lider ikilidir. Ancak Ancak planları Japonlar tarafından deşifre edilir ve aralarına onlardan habersiz bir Japon casus sokulur. Peşindeki tetikçi casustan habersiz bir şekilde planlarını emin adımlarla sürdürdüklerini zanneden ikili, acaba geçici hükümetin kendilerine verdiği görevleri yerine getirebilecek midir? Heyecan, aksiyon ve gerilimin hat safhada olduğu filmi izlerken gözünüzü ekrandan ayıramayacaksınız.
 • IMDb 7.3/10
 • 1246
 • 0
Shi Gan
İncele
Shi Gan
Türkçe Altyazı
Güney Kore’deki kent yaşamını yansıtan insanların dış görünüşleri ile ilgili psikolojilerini izleyicilere yansıtan Shi Gan filminde, sorunlu bir kadın olan Sheh-hee’nin artık kendisinden sıkıldığını düşündüğü sevgilisine kendini tekrar beğendirmek için başvurduğu sıradışı yollar anlatılıyor. Sevgilisinin onu yeniden beğenmesi için yüzünü değiştirmeye karar veren Sheh-he, bu nedenle estetik ameliyat olmak üzere altı ayını farklı bir yerde geçirir. Bu süre boyunca sevgilisini göremeyen Ji-woo ise kız arkadaşının bu takıntılı durumuna katlanmak zorunda kalır. Sheh-he güzelleşmek için gittiği süre boyunca, sevgilisinden uzak kalmasının aralarında daha büyük sorunlara yol açacağını düşünemez. Ünlü senarist, yönetmen ve yapımcı Kim Ki Duk’un sahneye taşıdığı bu hikâye izleyenleri derin düşüncelere sevk ediyor.
 • IMDb 7.3/10
 • 1815
 • 0
Chunhyang
İncele
Chunhyang
Türkçe Altyazı
18. yüzyıla dayanan geleneksel bir Kore hikayesi filmde müzikal olarak anlatılır.Valinin oğlu Lee Mongryong, bir fahişenin genç ve güzel kızı Chunhyang Sung’a aşık olur ve onunla evlenir. Vali bu olayı gizli tutar. Mongryong resmi bir sınava girer ve sınavı geçtiğinde görev yerine giderken genç eşini arkada bırakacaktır. Bu sırada bölgeye yeni bir vali atanır ve o da Chunhyang’a aşık olur. Genç kadın evli olduğunu belirtir ancak yeni vali onu kırbaçlatarak cezalandırır. Bu arada Lee subay olur. Aradan üç yıl geçer ve kasabaya geri döner. Karısının yeni vali tarafından dövüldüğünü ancak onun kendisine sadık olduğunu öğrenir. Karısını oradan kurtarır. İki aşık yeniden bir araya gelir.
 • IMDb 7.3/10
 • 3650
 • 0
Don’t Worry I’m a Ghost
İncele
Don’t Worry I’m a Ghost
Türkçe Altyazı
Moon-Ki bir kaza geçirir ve hastaneye kaldırılır. Hastanede gözünü açtığında hiçbir şey hatırlamamaktadır. Kendi adını, ailesini ve yaşadığı yeri bile hatırlamaz. Parmak izi ile kimliği tespit edilir ve evi bulunur. Eve gittiğinde kendini yabancı gibi hissetmektedir. Evde yatarken bir ses duyar ve uyanır. Odasında bir kadın vardır ve hayalet olduğunu söylemektedir. Adı Yeon-hwa olan hayalet bir soygun sırasında öldürülmüştür. Hayalet onu öldüren katili yakalatmak istiyordur. Korefilmleri.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 7.3/10
 • 1679
 • 0
Git-Feathers in the Wind İzle
İncele
Git-Feathers in the Wind İzle
Türkçe Altyazı
So-yeon ve eski sevgilisi, ayrıldıkları takdirde on yıl sonra yıllar önce kaldıkları bir adada buluşma sözü verirler birbirlerine. Buluşma tarihi gelmiştir. So-yeon, feribotla Biyang-do adasına gelir ve orada her zaman kaldıkları otele giderek beklemeye başlar. Orada kendisinden 12 yaş küçük bir kadınla tanışır. Kadının farklı aksanı, neşeli tavırları ve hareketliliği So-yeon’un çok ilgisini çeker. Kadınla sohbet etmeyi ve vakit geçirmeyi çok seven, yönetmen olan So-yeon, ne yazmak istediği senaryoya ne de eski sevgilisini beklemeye odaklanabilir. Ayrılma vakti geldiğinde bu defa yeni tanıştığı bu kadınla bir yıl sonra bu adada buluşmaya karar verirler.
 • IMDb 7.3/10
 • 3588
 • 0
Mr Gam’s Victory Türkçe İzle
İncele
Mr Gam’s Victory Türkçe İzle
Türkçe Altyazı
Film, ikinci sınıf bir beysbol takımında yer alan bir oyuncunun takımı zirveye çıkarma macerasının anlatıldığı gerçek bir hikayeye dayanır. 1982 yılı Kore'nin Pro-Beyzbol Ligindeki ilk yılıdır. Takımdaki Sa-Yong süperstar olarak anılmasına rağmen çok başarılı değildir. Takım ligde çok başarılı bir grafik yakalayamaz ve bir gün ligin en iyi takımıyla maça çıkarlar. Bu maçta Sa-Yong’a mükemmel bir şans gelir. Bu takımda bir as olabilmek için Sa-Yong’un elindeki ilk ve son şanstır. Acaba rüyaları gerçek olacak mıdır?
 • IMDb 7.3/10
 • 4921
 • 0
My Girl And I Kore Filmi İzle
İncele
My Girl And I Kore Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Lise öğrencisi Su-ho, arkadaşlarıyla gittiği sahilde boğulma tehlikesi yaşar ve Su-eun adlı kız onu kurtarır. Bu olaydan sonra basit bir genç olan Su-ho, okulun güzel ve popüler kızı olan Su-Eun ile çıkmaya başlar. Okuldaki diğer öğrencileri kıskandıracak kadar güzel bir ilişkileri vardır. Bir gün Su-eun bayılır. Su-ho, onu hastaneye götürür ve lösemi olduğunu öğrenirler. Hastalığını öğrendikten sonra Su-eun, sevgilisinden bir isteğini yerine getirmesini ister. Sis Adasına gidip dedesinin ölümsüz aşkını bulmak istemektedir. Su-ho bu isteği yerine getirmek için feribot bileti alır ancak hava koşulları nedeniyle sefer iptal olur. Su-eun bu ziyareti yapamadan ölür. 10 yıl sonra Su-ho Sis Adasına gider ve orada Su-eun’a ait, kendi aşklarına dair bir günlük bulur. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 7.3/10
 • 10801
 • 0
12
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri