7.9/10 | Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.
7.9/10
Masquerade
İncele
Masquerade
Türkçe Altyazı
Kore’nin büyük hükümdarı Kral Gwang-hee, ciddi suikastlar atlatmış ve hayatta kalmayı başarmıştır. Ancak düşmanlarının onu zehirlemesinden korkan kralın baş danışmanı Heo Gyun, krala kendisine benzeyen bir dublör bulmayı önerir. Başta bu fikre karşı çıkan kral, kendisine benzeyerek birini bulamayacağından o kadar emindir ki ısrar eden danışmanını başından savmak için fikri kabul eder. Krala dublörlük yapması için bulunan Ha-sun saraya girdiği sıralarda kral zehirlenmiştir, ancak hayatta kalır. Ne yapacağını bilemeyen danışman bu karmaşık zaman diliminde dublör Ha-sun’u kralın yerine geçirmeye karar verir. Başlarda acemilik yaşayan Ha-sun, gerçek kraldan daha isabetli kararlar vererek halk arasındaki tüm kargaşayı bitirir. Ancak bu ani değişim kralın baş düşmanı Park Chung-seo’yu şüphelendirir ve gerçeği araştırmaya başlar. Şimdi kraliyet sarayında köşe kapmaca oyunu başlamıştır.
 • IMDb 7.9/10
 • 1053
 • 0
Chaser-Ölümcül Takip
İncele
Chaser-Ölümcül Takip
Türkçe Dublaj
Eski polis Jung-ho’nun yeni mesleği kadın satıcılığıdır. Jung-Ho’nun müşterilere gönderdiği kızlar birer birer ortadan kaybolmaya başlar. Olayı araştıran Jung-ho, kızların kaybolmadan önce aynı müşteriye gittiğini fark eder. Takibe başlayan Jung-ho, sokakta bir arabada gömleğine kan sıçramış Young-min’i görür ve ondan şüphelenir. Yoğun bir kovalamacanın ardından Young-min’i yakalar. Karakola giderler ve Young-Min suçunu itiraf eder. Bu arada kızlardan birinin hala hayatta olabileceğini söyler. Jung-ho’nun kızı bulmak ve kurtarmak için 12 saati vardır.
 • IMDb 7.9/10
 • 914
 • 0
Birleşik Güvenlik Bölgesi-JSA Joint Security Area
İncele
Birleşik Güvenlik Bölgesi-JSA Joint Security Area
Türkçe Altyazı
Kuzey ve Güney Kore arasındaki güvenli bölgede yaşanan bir çatışmada iki asker ölür. Olayı araştırmak üzere Nötr Milletler Denetleme Komisyonu, Binbaşı Sophie Jean’ı göreve atar. Binbaşı hem Kuzey hem de Güney Koreli askerlerin ve çatışmadan kurtulanların ifadelerini alır. Her iki taraf da kendi çıkarlarını uygun ifadeler verir. Bu yüzden ifadelerde tutarsızlık vardır. Bu tutarsızlık iki taraf arasında yeni bir savaş başlatabilir. Binbaşı bu savaş ihtimalini ortadan kaldırmak ve gerçekleri ortaya çıkarmak için adil ve tarafsız bir soruşturma yapmalıdır. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 7.9/10
 • 5074
 • 0
Vaha-Oasis Kore Filmini Mutlaka İzle
İncele
Vaha-Oasis Kore Filmini Mutlaka İzle
Türkçe Altyazı
Jong-du, birini öldürdüğü için hapse girmiştir. Sosyal açıdan oldukça uyumsuz olan Jong-du’nun sürekli gülme, fazla enerjik olma, süper ego gibi çeşitli davranış bozuklukları vardır. Hapisten çıktıktan sonra öldürdüğü adamın ailesini bulmak ister. Adamın engelli bir kız kardeşi olduğunu görür. Önce kadına çiçek göndererek gönlünü kazanmaya kara verir. Fakat daha sonra kontrol edemediği içgüdüleri nedeniyle kadına tecavüz eder. Jong-du’nun bu davranışına rağmen kendisini ilk defa kadın gibi hissetmeye başlayan kadınla aralarında bir ilişki gelişir. Aileleri tarafından dışlanmış ve istismar edilmiş bu insanların sevgisi, acaba toplumda nasıl karşılanacaktır? Korefilmleri.net te soruları bulun.
 • IMDb 7.9/10
 • 6869
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri