8.2/10
Miracle In Cell No.7
İncele
Miracle In Cell No.7
Türkçe Altyazı
Miracle In Cell No.87 filminde, zihinsel engelli ancak baba olmanın verdiği duyguları tamamıyla hisseden bir adamın acıklı hikâyesi anlatılıyor. Yong-Goo zihinsel engelli bir babadır ve küçük kızını çok sevmektedir. Kızının çok sevdiği sarı çantayı ona alacağına söz veren Yong-Goo, bir gün dükkâna gittiğinde son sarı çantanın satılmakta olduğunu fark eder ve satan kişi ile kavga eder. Ancak olay çantayı satın alan kişi tarafından şamarlanması ile son bulur.Bir sonraki gün Yong-Goo otoparktaki bir kızın sırtında sarı çantayı görür ve onunla irtibata geçer. Kız sarı çantanın satıldığı başka bir dükkân bildiğini ve kendisini takip etmesini söyler. Yong-Goo kızı takip etmeye başlar, ancak yol sırasında kız aniden fenalaşır ve yere düşer. Yong-Goo koşarak ona kalp masajı yapmaya çalışırken, etraftaki insanlar polisi arayarak onu kıza zarar vermekle suçlar. Çocuk kaçırmak ve öldürmekle suçlanan Yong-Goo haksız yere hapse girerek idama mahkum edilir.Zihinsel engelli olan Yong-Goo hapishanede aynı koğuşta yaşadığı beş mahkum tarafından çok sevilir. Üstelik Yong-Goo hapishanedeki bir çete liderini ölümden kurtarmıştır. Bu nedenle çete lideri ona yardım etmek ister. Yong-Goo’nun tek isteği ise kızının geçici de olsa yanında bulunmasıdır. Çete lideri ve beş mahkum arkadaş onun bu isteğini yerine getirebilecek midir?
 • IMDb 8.2/10
 • 904
 • 0
Castaway on the Moon-Kim’in Adası
İncele
Castaway on the Moon-Kim’in Adası
Türkçe Altyazı
Kim Seung Keun adında bir adam boyunu aşan borçları nedeniyle kendini öldürmek ister. Han Nehri üstündeki köprüden kendini aşağıya bırakır. Ancak ölmez. Yakındaki bir adaya doğru sürüklenir ve bitkin bir halde karaya vurur. Adaya bakan kıyıda birkaç bina vardır. Bu binaların birinde yaşayan Jung Yeon, kendi halinde yıllardır odasından çıkmamış asosyal bir genç kadındır. Dürbünle adayı gözetlerken orada Kim Seung’un yaşadığını fark eder. Adam o yalnızlığın ve ilkelliğin içinde öyle mutlu ve konforlu görünüyordur ki kız onun yaşamını merak etmeye başlar.
 • IMDb 8.2/10
 • 1749
 • 0
Miracle in Cell No 7 2013 Seyret
İncele
Miracle in Cell No 7 2013 Seyret
Türkçe Altyazı
2013 te vizyona giren Miracle in Cell No 7 filminde; Yong-gu, 6 yaşındaki bir çocuğun zekasına sahip olan zihinsel engelli bir babadır. Kızı Ye-sung ise yaşıtlarından çok daha zekidir. Yong-gu bir süpermarkette otopark görevlisi olarak çalışır. Mutlu bir adam olan Yong-gu bir gün bir polis komiserinin kızının garip bir şekilde öldüğü bir kazaya karışır. Bir yanlış anlaşılma sonucu kaçırılma, cinsel saldırı ve cinayetin olduğu bu kazadan dolayı suçlanır ve idama mahkum olur. Güvenlik önlemlerinin çok sert olduğu No:7 adlı bir hücreye nakledilir. Hücredeki diğer mahkumlar başta ondan korksa da zamanla onu severler. Yong-gu kızı için çok endişelenmektedir. Hücredeki mahkumlar onu dışarı çıkarabilmek için cesur bir operasyona kalkışır.
 • IMDb 8.2/10
 • 4663
 • 0
Hırçın Sevgilim-My Sassy Girl HD Seyret
İncele
Hırçın Sevgilim-My Sassy Girl HD Seyret
Türkçe Altyazı
Ho-sik Kim’in internette yayınladığı gerçek anılarından oluşan kitap, daha sonra film haline getirilmiştir.Kyun-woo bir iş toplantısından eve dönerken metroda bir kızla karşılaşır. Sarhoş kız yanlışlıkla trenşn önüne düşecekken kızı kurtarır. Yolcular kızın onun sevgilisi olduğunu düşünür. Kyun-woo baygın olan kızı bırakıp gidemez. Bu karar hayatını değiştirecektir. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 8.2/10
 • 14883
 • 1
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri