8.4/10
Ghost
İncele
Ghost
Türkçe Altyazı
Kim Woo-Hyun, babası üst düzey bir polis olan ve kendisi de polis akademisinde okumakta olan bir öğrencidir. Akademiyi birincilikle bitiren Kim Woo-Hyun, mezuniyetinden sonra bir siber soruşturma departmanına dedektif olarak girer. Tamamen kendini işine adamış ve bir işkolik olan Kim Woo-Hyun, girdiği siner dünya içerisindeki saklanan gerçekleri, sırları ve düzenbazlıkları ortaya çıkarmak için hayatını ve her şeyini ortaya koyar. Sürükleyici, heyecanlı, merakta bırakan ve bir solukta izleyeceğiniz Ghost filmi, aynı zamanda aksiyon ve gerilimin de etkilerini izleyenlere hissettiriyor. Kim Hyeong-sik’in yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu ise Kim Eun-hee’ye ait.
  • IMDb 8.4/10
  • 4530
  • 0
Oldboy- İhtiyar Delikanlı Orijinali İzle
İncele
Oldboy- İhtiyar Delikanlı Orijinali İzle
Türkçe Altyazı
İşadamı Dae-su, 1988 yılında, kızının doğum gününde kaçırılır ve küçük bir tecrit odasına hapsedilir. Neden kaçırıldığını anlayamayan Dae-su, haberlerde eşinin öldürüldüğünü ve kendisinin bu olay yüzünden şüpheli olduğu için kaçırıldığını anlar. İntikam almak için kapatıldığı hücreden kaçma planları yapar. 2003 yılında, hapsedilmesinin üzerinden tam 15 yıl geçmişken salınıverir. Kızını bulmaya çalışan Dae-su onun İsveçli bir çift tarafından büyütüldüğünü öğrenir. Bu sırada Dae-su, Mi-do adlı bir kadınla ilişki yaşamaya başlar. Hem kızını bulmaya hem de eşini öldürenleri bulup intikam almaya çalışan Dae-su’ya, Mi-do’nun kendi kızı olduğu söylenir. Korefilmleri.net sunar.
  • IMDb 8.4/10
  • 3968
  • 1
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri