1. In Another Country

  In Another Country

  720p Türkçe Altyazı

  Ailesinin borçları yüzünden okulunu bırakmak zorunda kalan sinema öğrencisi genç kız, hayatını kurtarmak için bir senaryo yazmaya karar verir. Senaryosunu üç Fransız kadını üzerine inşa eder. Birinci karakter Fransa’da çiftlik işleten orta yaşlı bir kadındır. İkinci karakterin kocası zengin bir adamdır ve kadın onun zenginlikleri sayesinde rahat bir hayat yaşamaktadır. Üçüncü karakter ise karmaşık bir durumdadır. Kocası onu Koreli bir kadın için terk etmiştir. O da intikam için Kore’ye gelip Koreli bir erkeği ayartarak karısından ayırmaya karar verir. İç içe geçen bu hikâyede üç kadının da aradığı tek şey sevgi görmektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.4/10   3165

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri