1. In Love And The War Full HD İzle

  In Love And The War Full HD İzle

  720p Türkçe Altyazı

  Kim Jung Woong halkını özgürleştirmek isteyen idealist bir Kuzey Koreli askerdir. Savaş sırasında Güney Kore’nin bir köyünde Sul Hee ile tanışır ve değişmeye başlar.


  1950 yılında, Güney Kore’nin bir köyünde, köy sakinleri bir savaş söylentisi duyar. Aslında bir savaş vardır ancak ücra bir köy olduğundan köylünün bundan haberi yoktur. Köy liderinin torunu Sul-hee’nin düğün hazırlıklarının yapıldığı bir sırada köye Kuzey Koreli komutan Jung Woong ve askerleri gelir. Köyü ele geçirecek olan askerler bir direnişle karşılaşacaklarını düşünürken dostça bir tavırla karşılanırlar. Düşman askerlerle bir arada mutlu bir şekilde yaşayan köylüler, askerlere karşı çok sıcakkanlı ve sempatik davranmaktadır. Aslında bu tavırların sebebi, köyün kendi güvenliğini sağlamak için uygulanan savunma planının bir parçasıdır. Bu savunma stratejisi, Kuzey Kore lehine işleyen savaşta köylüleri koruyabilecek midir? Korefilmleri.net keyifli dakikalar geçirmenizi diler.
  In Love And The War Full HD İzle 3.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  3.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.8/10   3679

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri