1. Inside Men

  Inside Men

  720p Türkçe Altyazı

  Inside Men, Kore toplumundaki yolsuzluğu ortadan kaldıran Yoon Tae-ho'nun websitesi The Insiders'a dayanan Woo Min-ho tarafından yazılan ve yönetilen 2015 yılında gösterime giren Güney Koreli yeni kara film akımı suç aksiyon filmidir. Bir Sang-Goo politik bir kabadayıdır. Kirli işleri güçlü insanlardan alır, ama mahvolur. Etkileyici muhafazakâr bir gazetede editör olan Lee Kang-hee, kongre üyesi Jang Pil-woo'yu basının gücünü kullanarak Başkanlık adayının liderliğine yükseltti; Bunun arkasında gazetenin en büyük sponsoruyla yaptığı gizli anlaşma vardır. Lee ve Jang'i destekleyen politik bir sadık yardımcı olan Ahn Sang-goo, sponsorun rüşvet fonu rekorunu cebine indirirken kıstırılıyor ve bu da parçalanmış bir el ile sonuçlanıyor. İddialı bir savcı olan Woo Jang-hoon, Jang ile destekçi arasındaki ilişkiyi araştırmaya başlar ve bunun en üst düzeye çıkması için tek şansı olduğuna inanır.
  Inside Men 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.6   2232

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri