1. Iris: The Movie

  Iris: The Movie

  720p Türkçe Altyazı

  Siyasi ve askeri alanda büyük bir gerilim içinde olan Kore’de, 2. Kore Savaşı’nın önlenmesi için çalışmalara başlanır. Güney Kore’nin en önemli istihbarat birimi olan NSS’de görevli olan Hyun Jun ve Sa Woo, bu amaçla göreve getirilmiş iki ajandır. Hem iki yakın arkadaş hem iki rakip hem de aynı kadına aşık olan bu iki adam, görevlerinde öne çıkabilmek için büyük bir rekabet içindedirler. Aşık oldukları kadın ise hizmet ettikleri istihbarat biriminde analiz uzmanı olarak görevli olan Seung Hee’dir. İleriki günlerde gerçekleşen bir terörist saldırısında karşı karşıya gelen iki arkadaş, rekabet içine girdikleri konuda bir karar vermeleri gerektiğini fark ederler. Ancak ikisinin de bilmedikleri bir sır vardır. Aşık oldukları Seung Hee karşılarına inanılmaz bir sır ile birlikte çıkacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.1/10   2720

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri