1. Jail Breakers

  Jail Breakers

  720p Türkçe Altyazı

  Farklı suçlardan hapse düşmüş Jae-Pil ve Mu-suk cezalarını çekmektedir. Sert mahkumlarla dolu hapishanede ikili sakin ve herkesten uzak yapıları ile yöneticilerin dikkatini çeker. Hapishane yönetimi üç yıldır cezaevinde bulunan bu ikilinin kurallara uyan yapıları nedeniyle affedilmeleri gerektiğini mahkemeye bildirir. Gözlerden uzak komik ikilimiz ise affedileceklerinden habersiz hapishaneden kaçış planı hazırlamaktadır.

  Kader aynı anda ağlarını örerken hapishane yönetimine mahkemeden bir tebligat ulaşır. Mahkeme Jae-Pil ile Mu-suk’un serbest bırakılmasına karar vermiştir. Büyük bir sevinçle bu mutlu haberi onlara vermek için koğuşlarına giden hapishane yöneticileri büyük bir şokla karşılaşır. Mahkumlar hapisten kaçmıştır. Firari ikilimiz ise kaçaklıklarının ilk gününde kendilerinin haber yapılıp yapılmadığını öğrenmek için aldıkları bir gazetede özel af listesinde olduklarını öğrenirler ve komik macera başlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3/10   1865

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri