1. Kar Küreyici

  Kar Küreyici

  720p Türkçe Altyazı

  Yıl 2031… Dünyada ilerlemiş olan küresel ısınma felaketine artık son vermek amacıyla deneyler yapılmaktadır. Ancak yapılan deneylerden biri dünyayı çok daha büyük bir felaketin eşiğine sürükler. Bu deney sonrasında dünya tamamen buzul çağına dönmüştür. Bu büyük felaket ile dünyada kalmayı başarabilen insanlar ise Snowpiercer ismini verdikleri bir trenin içine hapsolmuştur. Ancak insanoğlu her yerde ve her zaman olduğu gibi, böyle bir felaketin ortasında ve bir trenin içine hapsolmuşken bile yönetenler ve yönetilenler şeklinde ikiye bölünmeyi başarmıştır. Trenin arka vagonlarında ezilenler, ön vagonlarında ise onlara zulmedenler bulunur. Fakat zaten hayatları tehlikede olan ezilenler bu duruma daha fazla tahammül etmeyerek ayaklanırlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.0/10   1773

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri