1. Karanlık Görev

  Karanlık Görev

  720p Türkçe Altyazı

  Lee Jung-chool adında ki bir adam Kore Devletinin refahı için eli silahlı bir direniş grubunun içine sızmak için görevlendirilir. Bu görev onun için ve devleti için çok önemlidir. Direnişe sızmadan önce direnişin lideri ile karşılaşır. Her ne kadar birbirlerinin kimliklerini biliyor olsalar da çok samimi olurlar. Bir anda her iki tarafa da bilgi sızmaya başlar. Bu sırada direniş bir patlayıcı operasyonu için kolları sıvamıştır. Polisler ise onların peşinden gitmektedir. Her iki tarafta haberli bir operasyonun içerisinde kendini bulur. Bu sırada patlayıcıları taşıyan tren ise çoktan yola çıkmıştır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      2,7   1644

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri