1. Kırık Kalp Kütüphanesi-Heartbreak Library HD İzle

  Kırık Kalp Kütüphanesi-Heartbreak Library HD İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Bir gün, kütüphaneci Eun-Soo kütüphanedeki kitapların bazı sayfalarını yırtan bir adam görür. Jun-ah adındaki adamı kitaplara zarar verdiği için suçlayan öğrenir.

  Jun-ah’ın kız arkadaşı onu bir not bırakarak terk etmiştir. Notta “sayfa 198’e bak” yazıyordur. korefilmleri.net Tam bir kitap kurdu olan kızın hangi kitaptan bahsettiğini anlamayan Jun-ah, kitaplıktaki bütün kitapların 198. Sayfasını yırtmaya ve bu gizemi çözmeye çalışır.

  Eun-soo adama kızın peşini bırakmasını tavsiye ettiyse de zamanla bu gizeme kapılır ve Jun-ah’a yardım etmeye karar verir. Birlikte 198. Sayfanın şifresini çözmeye çalışırlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3/10   6441

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri