1. Kıyamet Kitabı-Doomsday Book

  Kıyamet Kitabı-Doomsday Book

  720p Türkçe Dublaj

  Filmde 3 farklı hikaye 3 başlık ile anlatılmaktadır.


  Cesur Yeni Dünya: Araştırmacı Seok-woo, ailesi bir yurtdışı gezisi çıktıktan sonra evde yalnız kalır . Güzel bir kadınla yakınlaşmak üzereyken lise öğrencileri onların bu samimi anını bozar. Seok-woo birden insan üstü bir güce sahip olur ve onları dışarı atar. korefilmleri.net Bedeninde bir takım değişiklikler vardır. Bu arada şehir de değişmektedir. Dışarısı zombilerle doludur ve şehre bir virüs yayılmaktadır.

  Cennet: Gelecekte, robotlar insan emeklerine yardımcı olmak için yedek haline gelmiştir. Robot RU - 4 Budist tapınağında çalışan bir kılavuzdur. Robot tapınakta vaaz vermeye başlar. Robotu imal eden şirket bu robotu insanlık için bir tehdit olarak görmeye başlar. Ve onu yakalayarak yok etmeye karar verir.

  Happy Birthday: İlköğretim öğrencisi Park Min-Seo bilardo saplantısı babasının bilardo toplarına zarar verir. Bir gün Dünya’ya bilardo toplarını andıran meteor düşeceği öğrenilir. Korunmak için bir yeraltı sığınağı yaparlar. Min-seo ailesinin yok olmasından korkuyordur. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.9/10   2263

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri