1. Kundo: Age of the Rampant

  Kundo: Age of the Rampant

  720p Türkçe Altyazı

  Kundo filminde, üst tabakanın içindeki yozlaşmış insanlardan çaldıklarını fakir insanlara dağıtmayı kendine görev edinmiş bir çetenin hikâyesi anlatılıyor. Hırsızlar çetesi alışageldikleri gibi hırsızlık yapmaya devam etmektedir. Bu sıralarda üst tabakada yer alan zengin bir ailenin çocuğu olan Joo Yoon ise kendi içinde zor anlar yaşamaktadır. Annesi bir cariye olan ve bu nedenle savaş sanatındaki başarısı önemsenmeyen Joo Yoon, günün birinde tüm bu saçma önyargılardan usanıp hırsızlar çetesine katılmaya karar verir. Böylece Joo Yoon da içinden geldiği üst tabakaya karşı hırsızlık yaparak fakirlere dağıtmaya başlar. Bu şekilde hayattan daha fazla haz aldığını keşfedecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.8/10   2974

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri