1. Kuvvetli Pençeler 2-Hearty Paws 2 İzle

  Kuvvetli Pençeler 2-Hearty Paws 2 İzle

  720p Türkçe Altyazı

  Sevimli Labrador Maeumee’nin yavruları olmuştur. Dong-Wook ve annesi yavruları ve Maeumee’yi sokaktan kurtarmak için bir köpek eğitim merkezine götürmeye karar verirler. O zamana kadar da bir akrabalarının video dükkanında kalmalarını sağlarlar.

  Bu arada, iki mücevher hırsızı video dükkanına saklanmak üzere girerler. Elmas kuryesi olarak kullanmak üzere yavru köpeği alıp eğitmeye karar verirler. Maeumee yavrusunu krtarmak üzere hırsızların peşinden gider. Acaba Dong Wook köpekleri bir daha görebilecek midir? Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.7/10   3827

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri