Şifremi Unuttum

Late Blossom – I Love You Kore Filmini İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

448 kere izlendi

Late Blossom – I Love You Kore Filmini İzle
480p

Film bir yamaç köyünde yaşayan dört yaşlıyı anlatır. Kim Man-seok motorsikletiyle süt dağıtmaktadır. Ağzı bozuk ve huysuz biridir ancak iyi kalplidir. Bir sabah motoruyla yola çıktığında hurda ve kağıt toplayan Song adında bir kadınla karşılaşır. Tekrar tekrar karşılaşmaya başladıklarında birbirlerine karşı bir şeyler hissetmeye başlarlar.

Bayan Song bir parkta hurda toplarken Kung-bong adında bir adamla karşılaşır. Adamın Alzheimer hastası bir eşi vardır. Gece geç saatlere kadar çalışıp eşine bakmaktadır. Aynı mahallede yaşayan bu insanların hayatları bir şekilde kesişir. Korefilmleri.net sunar.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd