1. Le Grand Chef İzle

  Le Grand Chef İzle

  720p Türkçe Altyazı

  Joseon Hanedanı'nın son kraliyet şefine ait özel bıçak bir basın toplantısı ile kamuoyuna sunulur. Koreli Şef, kraliyetin mensupları yemeğini yemediği için bu bıçakla kollarını kesmiştir. Şefin bu bağlılığından etkilenen kral bu bıçakla Japonya’ya geri dönmüştür. Şimdi kralın oğlu Kore’ye gelerek bu bıçağı ait olduğu yer vermek istemektedir. Kore’de bu bıçağı hak edecek usta aşçıyı bulmak üzere bir yarışma düzenlenir. Yarışmaya Seong-chan ve Bong-ju adlı iki aşçı da katılır. Beş yıl önce ünlü bir restoranı devralmak için yarışan bu iki aşçı şimdi de yarışma için rekabet edecektir. Korefilmleri.net sunar.
  Le Grand Chef İzle 5.9 / 10 6 kullanıcı oyu.
  5.9
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

      6.7/10   8013

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri