1. Legendary Courtesan

  Legendary Courtesan

  Türkçe Altyazı

  Uzak diyarların güçlü hanedanı Hwanglar’ın kral ve kraliçesi öldürülmesinin ardından kimsesiz kalan No-mi bu toprakları terk etmek zorunda kalır. Uzun yıllar zor şartlar altında hayatta kalmaya çalışan No-mi, ailesini katleden baronun öldüğünü duyduğunda geri dönmeye karar verir. Baronun ölümü ile şatoya saldıran kişileri cezalandıran No-mi, çalınan eşyalarla şatoya ulaşır. Bölgede başlayan başı bozukluğu kısa sürede bastıran ve düzeni sağlayan No-mi’nin yüreğinde intikam ateşinden çok farklı bir duygu bulunmaktadır. Baba ve annesinin katilinin kızlarına deli gibi aşık olmuştur. Bu genç kızın başka bir prensle evleneceğini duyan No-mi, sevdiğini elde edebilmek için çeşitli entrikalar ve zor kullanmaya karar verir. Bu karardan sonra olayların seyri başka bir yöne doğru dönecektir.
  Legendary Courtesan 8.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  8.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.6/10   2912

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri