1. Liseli Baba

  Liseli Baba

  720p Türkçe Altyazı

  Kang Won Tak, kendiyle hiç ilgilenmeyen ve hapse giren bir babaya sahiptir. Yalnız kaldığını düşünen Kang Won Tak, bu yalnızlığı için babasını suçlamaktadır. Ancak hapisten çıkmak üzereyken babasının aniden ölmesi ile birlikte, Kang Won Tak tamamen yalnızlığa gömülür ve bunun acısını çeker. Baba Young Gue ise öldükten sonra meleklerle karşılaştığında pişmanlığını belirterek oğlunun her anında yanında olmak istediğini söyler. Melekler Young Gue’ye bir şans daha vererek oğlunun okulundaki bir sınıf arkadaşı olarak onu dünyaya geri gönderirler. Ancak Young Gue’nin bu durumla başa çıkması sandığından çok daha zordur. Çünkü kendisi 50 yaşındaki ruhuyla 18 yaşındaki bir bedene sıkışmıştır ve genç birinin hayatına adapte olmak zorunda kalmıştır. Bir baba ile oğulun arasındaki bağı ve bir babanın affedilmek için verdiği amansız mücadeleyi anlatan film son derece etkileyici.
  Liseli Baba 7.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7.0/10   2577

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri