1. Love 911 Kore Filmi İzle

  Love 911 Kore Filmi İzle

  720p Türkçe Altyazı

  Doktor Mi-Soo bir gün bir kadın hastasının kocası tarafından şiddet gördüğünü sanar. Bu varsayımı nedeniyle hastaya yanlış teşhis koyar ve eve gönderir. Ancak kadının ölümcül bir hastalığı vardır ve ölmek üzeredir. Kadının kocası doktora dava açar. Mi-soo mahkemede kendisi lehine ifade verecek birini aramaya başlar.

  Kang-Il, eşini bir kazada kaybeden bir itfaiyecidir. korefilmleri.net Eşinin ölümüne kendisinin neden olduğunu düşünen Kang-il bu olaydan dolayı vicdan azabı çeker. İş dışında insanlarla sosyalleşmeyen Kang-il, Mi-soo’nun avukatı tarafından tanıklık etmesi için ikna edilir.

  Mi-soo ve Kang-il savunma için bir araya gelir ve aralarında bir aşk başlar.

  Love 911 Kore Filmi İzle 9.3 / 10 6 kullanıcı oyu.
  9.3
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

      6.8/10   7937

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri