Şifremi Unuttum

Love 911 Kore Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

4.645 kere izlendi

Love 911 Kore Filmi İzle
720p

Doktor Mi-Soo bir gün bir kadın hastasının kocası tarafından şiddet gördüğünü sanar. Bu varsayımı nedeniyle hastaya yanlış teşhis koyar ve eve gönderir. Ancak kadının ölümcül bir hastalığı vardır ve ölmek üzeredir. Kadının kocası doktora dava açar. Mi-soo mahkemede kendisi lehine ifade verecek birini aramaya başlar.

Kang-Il, eşini bir kazada kaybeden bir itfaiyecidir. korefilmleri.net Eşinin ölümüne kendisinin neden olduğunu düşünen Kang-il bu olaydan dolayı vicdan azabı çeker. İş dışında insanlarla sosyalleşmeyen Kang-il, Mi-soo’nun avukatı tarafından tanıklık etmesi için ikna edilir.

Mi-soo ve Kang-il savunma için bir araya gelir ve aralarında bir aşk başlar.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd