1. Lovers Of 6 Years

  Lovers Of 6 Years

  720p Türkçe Altyazı

  İki âşığın birbirlerine olan bağlılıklarını ve bu bağlılığı sürdürme çabalarının konu edildiği film, duygusal ve romantik bir hikâyeyi anlatıyor. Da-jin ve Jae-yeong adındaki bu çiftin birlikteliklerin üstünden tam altı yıl geçmiştir ve bu altı yıl içinde birbirlerine karşı olan bağlılıklarında hiçbir sorun yaşamamışlardır. Üstelik her ikisinin kariyer hayatları da son derece olumlu ilerlemektedir. Onlar için hayat toz pembedir ve sorunsuzdur. Ancak hiç sorun yaşamadan veya değişime uğramadan bir ilişkiyi daha fazla sürdürebilmek mümkün müdür?
  Lovers Of 6 Years 3.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  3.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      5.9/10   3131

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri