1. Marriage Blue

  Marriage Blue

  720p Türkçe Altyazı

  Marriage Blue filminde evlenmeye hazırlanan dört tane çiftin geçirdiği olumsuz süreçler anlatılıyor. Filmdeki ilk hikâye, beysbol ikinci liginde koçluk yapan Tae-Kyu ile bir klinikte ürolog olarak çalışan Joo-Young arasında geçiyor. Birlikte mutlu olan çift, yakın zamanda evlenmeyi planlarken, Joo Young’un daha önce bir evlilik yaşadığının ortaya çıkması ile birlikte işler tersine döner. Çift arasında kıskançlıklar, ihanet şüpheleri ve güvensizlik baş gösterir.

  Bir çiçekçi mağazasında çalışan Gun-Ho ile Özbekistanlı Vika evlenmeye hazırlanmaktadır. Evliliğe giden bu süreç içerisinde yaşadığı stres nedeniyle iktidarsızlık problemi yaşamaya başlayan Gun-Ho, evlenmek üzere olduğu Vika ile ilgili bazı şüphelere kapılır. Yaşadığı problemin de etkisiyle kendisine olan güvenini kaybetmeye başlayan Gun-Ho, kendinden daha genç olan ve güzelliği ile etrafındakileri büyüleyen Vika’nın kendisiyle başka sebeplerle evlenmek istediği hissine kapılır.

  Tırnak sanatçısı olan So-Mi ve şef olarak görev yapan nişanlısı Won-Cheol birlikteliklerinin yedinci yılındadır ve artık evlilik sürecine girmişlerdir. Yedi yıldır birlikte olmasına rağmen hayatında bazı şeylerden mahrum olduğunu hisseden So-Mi gerçek aşkı yaşayıp yaşamadığından şüphe duymaktadır. Bir gün katıldığı bir tırnak sanatı yarışması nedeniyle gittiği gezide bir tur rehberi ile karşılaşır ve gerçek aşkı onunla yaşamaya çalışır.

  Üroloji kliniğinde doktorun yardımcısı olarak çalışan Dae-Bok ve düğün organizatörü olan Yi-Ra evlenmek üzere olan filmdeki son çiftimiz. Yi Ra hamiledir ve bunu sevdiği ile paylaştığında Dae-Rok hemen evlenmeye karar verir. Ancak düğün sürecinde Yi Ra’nın hamilelik nedeniyle yaşadığı psikolojik bunalım nedeniyle sürekli tartışmaya başlarlar. Yi Ra’nun yaşadığı hayattan mutlu olmadığı ortadadır ve Dae-Rok bunun sebebinin ne olduğunu araştırmaya karar verir.
  Marriage Blue 3.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  3.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.2/10   2883

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri