1. Masquerade

  Masquerade

  480p Türkçe Altyazı

  Kore’nin büyük hükümdarı Kral Gwang-hee, ciddi suikastlar atlatmış ve hayatta kalmayı başarmıştır. Ancak düşmanlarının onu zehirlemesinden korkan kralın baş danışmanı Heo Gyun, krala kendisine benzeyen bir dublör bulmayı önerir. Başta bu fikre karşı çıkan kral, kendisine benzeyerek birini bulamayacağından o kadar emindir ki ısrar eden danışmanını başından savmak için fikri kabul eder. Krala dublörlük yapması için bulunan Ha-sun saraya girdiği sıralarda kral zehirlenmiştir, ancak hayatta kalır. Ne yapacağını bilemeyen danışman bu karmaşık zaman diliminde dublör Ha-sun’u kralın yerine geçirmeye karar verir. Başlarda acemilik yaşayan Ha-sun, gerçek kraldan daha isabetli kararlar vererek halk arasındaki tüm kargaşayı bitirir. Ancak bu ani değişim kralın baş düşmanı Park Chung-seo’yu şüphelendirir ve gerçeği araştırmaya başlar. Şimdi kraliyet sarayında köşe kapmaca oyunu başlamıştır.
  Masquerade 3.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  3.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.9/10   2275

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri