1. Memories of the Sword

  Memories of the Sword

  720p Türkçe Altyazı

  Bulundukları yönetime karşı ayaklanan savaşçı bir grup başarılı olur, ancak kendi içlerinde bir ihanet hikâyesi döner. Ayaklanmalar sırasında bir kadın savaşçı en yakını tarafından ihanete uğrar ve ihanet eden adam yönetimi tek başına ele geçirir. Kadın savaşçı ise bu ihanetin bedelini ödetmek için adamın kızını kaçırarak oradan uzaklaşır. Kadın savaşçı artık kördür ve kaçırdığı kızı çok uzun yıllar boyunca mükemmel bir savaşçı olacak şekilde yetiştirir. Aradan geçen 18 yılın ardından genç kız çok iyi bir savaşçı haline gelmiştir. Artık haberi olmadan babasına karşı savaşmaya gönderilecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.2/10   2294

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri