1. Mens Manual

  Mens Manual

  720p Türkçe Altyazı

  Çirkin, sıradan ve basit bir kız olan Choi Bo Na, uzun yıllar çalıştığı şirkette ele geçirdiği terfi şansını kaybeder. Erkeklerin yüzüne bile bakmadığı genç kız gittikçe içine kapanır. Onun hayatındaki tek etkinlik ise video kasetleri alıp seyretmektir. Bir gün eline “Erkekleri Kullanmanın Gizli Sırları” isimli bir video kaset geçer. Kaseti izledikten sonra Choi Bo Na kendini ve hayatını değiştirmeye karar verir. Erkekleri nasıl kullanacağını kasetten öğrenen genç kadın, kısa sürede iş yerinde terfi alır ve ülkenin en önemli yıldızlarından biri olan Lee ona aşık olur. Ancak bir sorun vardır, daha önce onun yüzüne bile bakmayan tüm erkekler onu elde edebilmek için birbiriyle savaşır hale gelmiştir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.0/10   4403

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri