1. Miracle in Cell No 7 2013 Seyret

  Miracle in Cell No 7 2013 Seyret

  720p Türkçe Altyazı

  2013 te vizyona giren Miracle in Cell No 7 filminde; Yong-gu, 6 yaşındaki bir çocuğun zekasına sahip olan zihinsel engelli bir babadır. Kızı Ye-sung ise yaşıtlarından çok daha zekidir. Yong-gu bir süpermarkette otopark görevlisi olarak çalışır. Mutlu bir adam olan Yong-gu bir gün bir polis komiserinin kızının garip bir şekilde öldüğü bir kazaya karışır. Bir yanlış anlaşılma sonucu kaçırılma, cinsel saldırı ve cinayetin olduğu bu kazadan dolayı suçlanır ve idama mahkum olur. Güvenlik önlemlerinin çok sert olduğu No:7 adlı bir hücreye nakledilir. Hücredeki diğer mahkumlar başta ondan korksa da zamanla onu severler. Yong-gu kızı için çok endişelenmektedir. Hücredeki mahkumlar onu dışarı çıkarabilmek için cesur bir operasyona kalkışır.
  Miracle in Cell No 7 2013 Seyret 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.2/10   5422

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri