1. Miracle In Cell No.7

  Miracle In Cell No.7

  720p Türkçe Altyazı

  Miracle In Cell No.87 filminde, zihinsel engelli ancak baba olmanın verdiği duyguları tamamıyla hisseden bir adamın acıklı hikâyesi anlatılıyor. Yong-Goo zihinsel engelli bir babadır ve küçük kızını çok sevmektedir. Kızının çok sevdiği sarı çantayı ona alacağına söz veren Yong-Goo, bir gün dükkâna gittiğinde son sarı çantanın satılmakta olduğunu fark eder ve satan kişi ile kavga eder. Ancak olay çantayı satın alan kişi tarafından şamarlanması ile son bulur.

  Bir sonraki gün Yong-Goo otoparktaki bir kızın sırtında sarı çantayı görür ve onunla irtibata geçer. Kız sarı çantanın satıldığı başka bir dükkân bildiğini ve kendisini takip etmesini söyler. Yong-Goo kızı takip etmeye başlar, ancak yol sırasında kız aniden fenalaşır ve yere düşer. Yong-Goo koşarak ona kalp masajı yapmaya çalışırken, etraftaki insanlar polisi arayarak onu kıza zarar vermekle suçlar. Çocuk kaçırmak ve öldürmekle suçlanan Yong-Goo haksız yere hapse girerek idama mahkum edilir.

  Zihinsel engelli olan Yong-Goo hapishanede aynı koğuşta yaşadığı beş mahkum tarafından çok sevilir. Üstelik Yong-Goo hapishanedeki bir çete liderini ölümden kurtarmıştır. Bu nedenle çete lideri ona yardım etmek ister. Yong-Goo’nun tek isteği ise kızının geçici de olsa yanında bulunmasıdır. Çete lideri ve beş mahkum arkadaş onun bu isteğini yerine getirebilecek midir?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.2/10   1616

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri