1. Miss Granny

  Miss Granny

  720p Türkçe Altyazı

  Oh Mal soon adında ki yaşlı bir kadın, 70 yaşını geçmiş olmasına rağmen halen bir genç gibi davranmaktadır. Argo konuşmayı hiçbir zaman bırakmayan Oh Mal soon, bu zamana kadar yalnızlıktan hiç sıkılmamıştır. Yaşının ilerlemesinden dolayı yalnızlık artık onu zorlamaya başlamıştır. Bu  yüzden ailesinin yanına dönme kararı alır. Eskisi gibi ailesi ile beraber yaşayacak olan Oh Mal soon, ailesinin yanına dönmeden önce son bir kez rutin yürüyüşüne çıkar. Yürüyüş sırasında bir fotoğraf stüdyosunun önünden geçer. Her ne olursa o zaman olacaktır. 70 yaşında olan yaşlı bir kadın bir anda eski haline dönüp gençleşecektir.
  Miss Granny 10.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      8.0   1410

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri