1. Missing You

  Missing You

  720p Fragman

  Hee-Joo çok küçük yaşta büyük sıkıntılar yaşamış olan bir çocuktur. Babasını kaybetmiş olan Hee-Joo, hayata her zaman geriden başlamak zorunda kalmıştır. Çevresinde ki insanlara karşı iyi görünse de her zaman içerisinde büyük bir burukluk vardır. Bu burukluğun en büyük sebebi ise babasının sıradan bir şekilde ölmemiş olmasıdır. Bir katil tarafından babasının öldürülmesi ve bu katilin halen hayatta olması onu çok derinden etkilemektedir. Katil, babasını öldürdükten sonra hapse düşmüştür. Tam 15 yıl sonra dışarı çıkacaktır. Hee-Joo ise intikamını almak için bu süreyi beklemeye razıdır.
  Missing You 7.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.7   1671

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri