1. Mr. Butterfly

  Mr. Butterfly

  720p Türkçe Altyazı

  1980’li yıllarda yaşayan bir çiftin sıradışı hikâyesini anlatan Mr. Butterfly filminde, aşk ve duygular en yüksek noktada yaşanıyor. Min-jae ve Eun-ji birbirini seven bir çifttir. Bir gün Min-jae sevdiği kadını bir yıl sonra geri geleceğini söyleyerek tren istasyonunda gözü yaşlı bir şekilde terk eder. Geçen zaman içerisinde Seul’e giden Min-jae kadın peşinde koşturan bir adama dönüşür.

  Günün birinde bir tesadüf eseri karşılaşan ikili, birbirilerini gördükleri anda aralarındaki aşkın yeniden filizlendiğini anlarlar. Ancak Eun-ji orduda görevli bir albay ile evlenmiştir. Buna rağmen aralarındaki aşka kendilerini kaptırarak kaçmaya karar verirler. Fakat bu o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Min-jae kaçacakları günden bir gün evvel subaylar tarafından kaçırılır ve çeşitli işkencelere maruz bırakıldıktan sonra Samchung Revival kampına götürülür.

  Kampta onunla birlikte bulunan iki adamla tanışan Min-jae, komutanlara karşı direnmeye çalışır. Komutanlar ise onun aşkının bitmesi için ellerinden geleni yapacaklardır.
  Mr. Butterfly 4.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  4.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      5.6/10   1819

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri