1. Mr Idol Online Full HD İzle

  Mr Idol Online Full HD İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Goo-Joo müzik ajansı işleten bir yapımcıdır. Bir vokalistin ölümü üzerine işi bırakmış ve Güney Kore’den ayrılmıştır. 3 yıl sonra geri döner ve havaalanında bavulunu kaybeder. Bavulunu yanlışlıkla alan Yoo-jin ile buluşan Goo-Joo, onun geçmişte kendi müzik ajansında çalışan yetenekli bir genç olduğunu fark eder. Daha sonra ajanstan atılan Yoo-jin yarı zamanlı işlerde çalışmakta ve bir barda bir indie grubunda çalmaktadır. Goo-joo ajansını yeniden açacağını ve seçmelere katılmasını söyler. Yoo-jin grubuyla birlikte seçmelere katılır. Grup giderek başarılı ve popüler olur. Bu arada, Goo-Joo’nun Kore’den ayrıldığı sıralarda onun yerine geçen Hee-mon, grubun ve Goo-Joo’nun başarısını engellemeye çalışır. Korefilmleri.net iyi dakikalar geçirmenizi temenni eder.
  Mr Idol Online Full HD İzle 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.5/10   10151

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri